Skocz do zawartości

33 Rajd Elmot


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze nie wiem ale jakoś do Kuzaja nie mogę sie przekonać... Mam wrażenie że jest niesympatyczny..przynajmniej taką ma minę...Plus za Subarynke, ale i tak np. Kuchar ma sympatycznejszy wyraz twarzy i Kulig też miał .

Tak wogóle to zauważyłem że większość polskich kierowców, którzy notabene w świecie średnio się liczą... zawsze po dzwonie ew. przegranej zwala winę na samochód lub drogę. Tak jak teraz Kuzaj..po śladach widać że walił prosto w drewno ( jak mawia mój synek ) a opowiada o urwanych wachaczach i walkach z piruetami.

Prędkości z jakimi jeżdżą nawet nasi kierowcy sa dla mnie niewyobrażalnea ale to nie zmienia faktu że jeszce nigdy nie słyszałem od nich po dzwonie wypowiedzi typu: " cholera źle wziąłem zakręt, popełniłem błąd" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako człowieka Leszka nie znam. Patrzę jak jeździ i to jest dla mnie ważne. Natomiast Kuchar sprawia wrażenie miłego, ale jest gorszy od Kuziego o wiele... Hołek też jest miły i wogóle, ale słabiutko u niego z formą. Z drugiej strony jest taki Gabryś,2 lata przerwy i evo7 szybciej jechał niż Lubiak evo8 MR. A jeśli chodzi o tłumaczenia,to fakt, Kuzi ma mistrza, może ma wbite w głowie "Jestem najlepszy" i tyle...W sporcie takie nastawienie jest jak najbardziej pożądane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...