Jump to content

usuniecie katalizatora z centerpipe potrzebny remap???

Koras
 Share

Recommended Posts

Witam mam takie pytanie ktore jest moze nie profi ale czy jak usune katalizator ktroy znajduje sie odrazu za centerpipe bede musial robic dodatkowy remap. Mam wgrany juz program ecuteka nie mam katalizatora w downpipe z szerokim kołnierzem zostal tylko ten kat reszta przelot to 3 cale.

Witam mam takie pytanie ktore jest moze nie profi ale czy jak usune katalizator ktroy znajduje sie odrazu za centerpipe bede musial robic dodatkowy remap. Mam wgrany juz program ecuteka nie mam katalizatora w downpipe z szerokim kołnierzem zostal tylko ten kat reszta przelot to 3 cale.
Mam starszy samochód ale u mnie check wariuje od pełnego przelotu, nie wpływa to na pracę silnika (przynajmniej tego nie czuje), możesz zawsze zamontować sportowy katalizator np. http://www.promotormocy.pl/index.php?of ... product=45 i wtedy będzie hulać. Tym bardziej jak będziesz robił przegląd to będziesz miał problem ze składem spalin a jak już zobaczą pod spód i zobaczą że tam go nie ma to będą kredki :)

Jest jeszcze możliwość zamontowania strumienicy bo wygląda identycznie jak katalizator :)

strumienica to koszt ~1500 a te po 100zł to zwykły bubel , pozostaje atrapa która jest tłumikiem przelotowym i wygląda jak katalizator a chek w aucie z EURO3 i tak będzie sie zapalał
Masz racje ale dalej pozostaje problem z zawartością spalin więc pozostaje tylko sportowy katalizator :)

Koras,

jeżeli masz program ecuteka to nie będzie problemu.

a jeżeli sie pojawi, to wspawaj tulejkę na sondę (tak aby jej obsadzenie było 2-3cm wyżej niż normalnie)

i po sprawie.....