Skocz do zawartości

Pada Skrzynia biegów :(


Gość ariel

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli auto dostanie dowod kategorii B to ciezko bedzie Ci jej zabrac z UK chyba ze masz firme zlomujaca auta :razz:
No ale złom chyba można wywieść. Mieszkałem przy Granicy i widziałem co wożą z Austrii to za głowę się złapałem (połówki,ćwiartki, po lekkiej stłuczce parkingowej z pociągiem :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jezeli auto dostanie dowod kategorii B to ciezko bedzie Ci jej zabrac z UK chyba ze masz firme zlomujaca auta :razz:

 

skąd ta teza? nikt nie kontroluje na granicy, nikt nie zagląda na przyczepę czy autolawetę co wieziesz, w dupie to mają gdzie wyląduje ich,,złom", po prostu nie dostaniesz kompletu dokumentów V5 i nie zarejestrujesz tego auta w PL, ale tu chodzi i tak o co innego... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ta teza? nikt nie kontroluje na granicy, nikt nie zagląda na przyczepę czy autolawetę co wieziesz, w dupie to mają gdzie wyląduje ich,,złom", po prostu nie dostaniesz kompletu dokumentów V5 i nie zarejestrujesz tego auta w PL, ale tu chodzi i tak o co innego... :lol:

 

Na chłopski rozum to się z Tobą zgadzam ale lepiej się upewnić żeby nie było jaj przy jakiejś kontroli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...