Skocz do zawartości

Pudzian w KSW.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Ledwo zdążylam tą "walkę" obejrzeć :wink: , nie przepadam za takimi rozrywkami, ale to co mnie zastanowiło to właśnie to, że Pudzian miał buty, a Najman nie :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pudzian wymiata :mrgreen: :

http://www.youtube.com/watch?v=FJyS6UoZhlk

 

spróbujcie zrobić swoimi nóżkami takie kroczki :cool: nie mówiąc o innych figurach :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Gru 12, 2009 10:44 pm ]

znakomite komentarze jurojów :

http://www.youtube.com/watch?v=PNcGY7K0 ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się komentarze że Pudzian walczył w ciężkich adidiasach a wszyscy boso WHY? :idea: :?:

Zapomnial obciac paznokci podobno... :mrgreen:

a tak powaznie to stroj jest w tym sporcie raczej dowolny:

buty lub bez butow,

kimona, szorty, slipy, inne gatki, wzoraj nawet jedem mial leginsy w panterke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się komentarze że Pudzian walczył w ciężkich adidiasach a wszyscy boso WHY? :idea: :?:

Zapomnial obciac paznokci podobno... :mrgreen:

a tak powaznie to stroj jest w tym sporcie raczej dowolny:

buty lub bez butow,

kimona, szorty, slipy, inne gatki, wzoraj nawet jedem mial leginsy w panterke :lol:

Tzn zasady pozwalają walczyć w butach tylko wtedy nie wolno kopać powyżej pasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla Pudziana musi być jakiś doświadczony fighter, a nie znów koleś z małym doświadczeniem. Ten Paczków myślę by miał problemy z Pudzianem :roll:

(chociaż moja opinia o Pudzianie, jako fighterze nie jest zbyt dobra - 0 techniki i pomysłu, tzn pomysł był - napażać byle jak i byle gdzie :twisted: .. ale dało efekty jak widać :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka walka bedzie jeszcze gorsza niz ta najmana... jak koles z sumo ktory nawet gardy nie umie trzymac ma walczyc z kims kto ma wiecej sily i lepsze techniki uderzen... dla mnie to jakis bezsens wogole jest...

Tak jak Jachu93 napisal, jedyna sensowna walka to z kims doswiadczonym w MMA a nie swiezakach....Poki jednak pudzina sie nie wypromuje na mega fightera nie ma raczej co liczyc na walke jego z kims dobrym... za duzo ma do stracenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka walka bedzie jeszcze gorsza niz ta najmana... jak koles z sumo ktory nawet gardy nie umie trzymac ma walczyc z kims kto ma wiecej sily i lepsze techniki uderzen... dla mnie to jakis bezsens wogole jest...

Tak jak Jachu93 napisal, jedyna sensowna walka to z kims doswiadczonym w MMA a nie swiezakach....Poki jednak pudzina sie nie wypromuje na mega fightera nie ma raczej co liczyc na walke jego z kims dobrym... za duzo ma do stracenia...

 

A ja bym nie była taki pewien. Paczkó to nie byle kelner. Jest mistrzem Europy z 2009 w SUMO w wadze Open, czyli najcięższej, gość jest bardzo silny i szybki. Jego styl walki, to sprowadzić gosć jak najszybciej do parteru. W parterze jak założy odpowiednie duszenie, to się Pudzian może szybko kiślem zes... :cool:

Na pewne nie jest kelnerem takim jak Najman :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...