Skocz do zawartości

V runda AB CUP Toruń


Agniess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mało zawodników, a więc emotorsport masz szansę w klasyfikacji AB CUP :razz:

 

Słońca, słońca...

 

Jak będzie mało zawodników, to ja raczej odpadam, dziękuję za takie szanse.... :lol: nie będę się sam ze sobą ścigał.... :shock: pozdrawiam.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... z tego co widziałem na liście startowej na forum bmw challenge to będą w zdecydowanej większości e30 i e36... niestety ranga tych zawodów ciągle spada...

 

emotorsport - wbijaj!! Chociaż ty swoim Subaru zrobisz trochę zamieszania i pokażesz im jak się jeździ!! hehe nie narzekaj tylko wbijaj :P pozdroo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... z tego co widziałem na liście startowej na forum bmw challenge to będą w zdecydowanej większości e30 i e36... niestety ranga tych zawodów ciągle spada...

Yyy, jak to spada? właśnie przeciwie, BMW-Challenge cieszy się dużą ilością uczestników.

A jeśli chodzi o AB CUP to musi to od czegoś zależeć, bo jak były zawody robione w Bednarach na lotnisku, to było naprawdę wiele zawodników, więcej niż się spodziewano.

Poza tym ta runda, która będzie jutro, jest rundą dodatkową. A w tym miesiącu jest sporo imprez, jak w kolejnych... także wcale mnie nie dziwi to, że tak mało uczestników w AB CUP bierze udział..

A dodatkowo lista zgłoszeń nie jest uaktulniona, także z tego co słyszałam będzie więcej niż jest na obecnej liście.

 

emotorsport - wbijaj!! Chociaż ty swoim Subaru zrobisz trochę zamieszania i pokażesz im jak się jeździ!! hehe nie narzekaj tylko wbijaj :P pozdroo ;)

 

no przyjeżdżaj :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie.. źle się wyraziłem.. mi chodzi ogólnie o zawody na polku.. bmw challenge cieszy się sporą liczbą uczestników, która ciągle rośnie, ale za to np. mistrzostwa Torunia to już inna bajka.. kiedyś to było coś... wielu przyjeżdżało autami cywilnymi, żeby tylko wystartować.. zdarzały się auta z rallycrossu.. a teraz.. szkoda gadać :???: niestety taki sport nie jest tani i to moze jest głownym powodem tego co się dzieje.. już nie wspominając o rallycrossie.. na ostatnich zawodach w Toruniu omało nie dostałem zawału serca.. po prostu żal było patrzec na to... :cry: a szkodaa.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie było cię... ale impreza moim zdaniem bardzo udana, sporo uczestników (auta jakie były takie były, ale cóż.. hehe), był profesjonalny pomiar, pogoda może być chociaż długo nie postałem bo mi ostro przygrzało poślady.. kalesony by się przydały :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda - rano straszna mgła, ale opadła, po jakimś czasie słońce wyszlo na momencik, a potem pochmurno. Ogólnie zimno.

Szkoda, że nie przyjechałeś ciekawiej może by było ;)

Były booki, były kapcie i było drzewo a no i krzaki też zaliczone nie raz ;p

 

pozytywnie, choć uczestników z AB CUP malutko.

Przejechali łącznie 9 odcinków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniess, od razu pisałem, że ze mną nie wyda, jezeli sie pisze na imprezę to albo na stówę albo nie, nie cierpię ściemy i bicia piany :!: Sam coś tam organizuję i wkurzaja mnie nie przemyślane deklaracje uczestników :twisted: wiem co to znaczy dla organizatora :!:

Ale z opadami sobie poradziłem :?: :mrgreen: nie padało :?: :mrgreen: Będę "śledził" temat bo jest ciekawy i jak wyda to napewno sie pojawię : :lol:

Pozdrówka dla solidnych uczestników i organizatorów :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...