Skocz do zawartości

V runda AB CUP Toruń


Agniess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak więc zapraszam Was 14. listopada na lotnisko S. Zasady na ostatnią rundę AB CUP i BMW-Challenge :wink:

Czas się pokazać :cool:

 

a ja bylem :P

 

niestety wzialem deko nieodpowiednie oponki i juz na treningu do jednej z nich mozna bylo zajrzec bez zdejmowania z obreczy

na szczescie kolega Figiel pozyczyl mi swoje 2 szt mocno dotartych slickow markguma, z czego jedna byla juz na ukonczeniu, o ile w prawo moglem skrecac to w lewo juz nie za bardzo... akcja zakonczyla sie na os6 w tej wielkiej dziurze na lewym zakrecie :o tak na oko ok 1m glebokosci, plyta pod silnikiem ma teraz ksztalt cylindra i do tego podluznicom troche sie dostalo

 

niemniej 14 listopada jestem na 100%, ponoc Bednary sa najlepsza miejscowka w okolicy

 

 

piter_s

 

a i jeszcze cos, jakby ktos nie bal sie zmierzyc ze stadem kilkudziesieciu wscieklych betek to polecam te impreze, nie bedzie latwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter_s wielki szacun za Twoje zmagania z BMWilkami :!: :grin:

Jak dam rade swojemu GT-kowi w terminie , to wspomogę Cie nawet jako K :!: a jak się nie wyrobię to przy następnym razie poprzegryzamy BMW-kumplom, oponki :lol:

Tak bez szowinizmów, są mocni i mają nabiał :!: Szacun dziewczyny i chłopaki :!: :lol::lol::lol:

piter_s. 126p czy 126 postów :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter_s wielki szacun za Twoje zmagania z BMWilkami :!: :grin:

Jak dam rade swojemu GT-kowi w terminie , to wspomogę Cie nawet jako K :!: a jak się nie wyrobię to przy następnym razie poprzegryzamy BMW-kumplom, oponki :lol:

Tak bez szowinizmów, są mocni i mają nabiał :!: Szacun dziewczyny i chłopaki :!: :lol::lol::lol:

piter_s. 126p czy 126 postów :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ani 126 ani tez 126p... a 318is :P czteronaped jest dobry dla emerytow :P

jezdzilismy razem w Rynie, czerwona betka :)

 

wpadaj na Bednary, co prawda szutru to tam nie uswiadczysz, ale moze chocia deszcz spadnie...

 

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter_ku, kto Cie ogarnie :lol: masz za dużo powozów :!: ( :?: )

Wiem, że tyłki są de best mam AE-86 i is-a , ale czwóreczki są też fajne :!:

Ja tam lubie wszystkich :?: Przednia oska, zadnia czy półoska byleby chcieli i dobrze sie bawili :lol::lol::lol:

A 126 to był Twój 126 post na forum :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Agniess :grin: Arcy ciekawie się zapowiada zwlaszcza z tym cipem :mrgreen: Mam tylko 3 stówy w jedną mańkę i dwa tygodnie na poskładanie jakiegoś sprzęta :shock: Jak sie "poskładam" to i owszem, mam bałagan posezonowy i na głowie oprócz firmy budowę toru w Ostródzie. :idea: Pozdro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tyłki są de best mam AE-86 i is-a (...)

 

...na głowie oprócz firmy budowę toru w Ostródzie. :idea: Pozdro :lol:

 

Heh no wlasnie przy piwku rozmawialismy o tojce, ale is-a to wtedy nie miales...?

Heh to juz nie kumam, miec ae86 i kupic is-a?

 

Ja tez rozgladam sie za czyms... za kadettem c coupe :)

Jak bedzie gotowy to przyjade na tor :)

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter-s, Kader C coupe :!: Marzenie :!: :!: :!: Jak znajdziesz nawet dobra budę a będziesz mai juz swój, to biore w ciemno, do tego bebechy z Manciory Irmszera i śpię w tym zamiast sypialni z radóści. :lol: A oprócz is-ka kupiłem dzis za grosiki Clio wiliamsa, zbieramy pare popierdółek na wynajm na tor. Pozdro :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter-s, Kader C coupe :!: Marzenie :!: :!: :!: Jak znajdziesz nawet dobra budę a będziesz mai juz swój, to biore w ciemno, do tego bebechy z Manciory Irmszera i śpię w tym zamiast sypialni z radóści. :lol: A oprócz is-ka kupiłem dzis za grosiki Clio wiliamsa, zbieramy pare popierdółek na wynajm na tor. Pozdro :grin:

 

Heh, no niezle... Ja choruje na takiego kadeciora od lat ale dopiero teraz zdecydowalem sie ten pomysl zrealizowac :) Wiem ze kiedys latalo ich sporo w rajdach, w Polsce tez. Niestety nie jest latwo znalezc w jako takim stanie nadwozia... ogladalem juz kilka i wiekszosc to niestety gruz, ale nie poddaje sie i szukam dalej, w ostatecznosci pojade to niemcowa i zaplace twarda waluta ale bede to mial :)

 

Rzuc okiem na to

 

Napisz cos nt toru ktory budujesz, mam nadzieje ze bedzie on na jedynej slusznej nawierzchi :)

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter-s, Kader C coupe :!: Marzenie :!: :!: :!: Jak znajdziesz nawet dobra budę a będziesz mai juz swój, to biore w ciemno, do tego bebechy z Manciory Irmszera i śpię w tym zamiast sypialni z radóści. :lol: A oprócz is-ka kupiłem dzis za grosiki Clio wiliamsa, zbieramy pare popierdółek na wynajm na tor. Pozdro :grin:

 

podziel sie tym williamsem, to oryginal? tzn w sensie podziel sie jego zdjeciami :mrgreen: gdzie dorwaliscie, bo to prawdziwy rarytas, rozumiem, ze 2.0 16v? grygo1@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całum szacukiem grygo ale wiesz, że nie mozna dzielic sie takimi wynalazkami :lol: Jeżeli jestes zainteresowan to mam namiarek na 1,8 w dobrym cywilnym stanie w ponad 150 kucach :!:

Teraz mam mało czsu do wiosny na zorganizowanie toru, opieki medialnej, zorganizoeanie na ogrmną skalę robót ziemnych, maszyn budowlanych sponsoringu, grantów unijnych, homologcje w PZM I STO INNYCH SPRAW :!:

A może ktos chciałby w czymś pomóc :?:

No tak :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Teraz mam mało czsu do wiosny na zorganizowanie toru, opieki medialnej, zorganizoeanie na ogrmną skalę robót ziemnych, maszyn budowlanych sponsoringu, grantów unijnych, homologcje w PZM I STO INNYCH SPRAW :!:

A może ktos chciałby w czymś pomóc :?:

No tak :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

??????

Za często nie zaglądam na forum, ale bardzo zaintrygowało mnie to z tym torem.

Ja też jeżdżę bmw i też byłem razem z tobą w Rynie.

Oczywiście zapraszam na ostatnią rundę BMW-Challenge do Bednar miło by się było znów spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...