Skocz do zawartości

Halloween-owy Ułęż 31-10-2009 SOBOTA oczywiście z Wrooblem


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję przy tej okazji Januszowi z bordowego GT za przykrecenie spodu zderzaka
to za to chciales mi laske robic w sobote? :mrgreen:
jak zacznie wciskać gaz do końca' date=' tam gdzie powinna, to się możecie z orzim zacząć pocić nieco [/quote']Malgosia jezdzi swietnie - co do tego nie mam watpliwosci, cala sztuka w szybkiej jezdzie polega na tym zeby wciskac do konca i nie za czesto hamowac :mrgreen: stad 2.38 w civicu :mrgreen: - sto dwudziesto konnym, na toyo i amortyzatorach z 1.3 (od nowosci te same - 160 tys km)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po tych uwagach będę się bała jeszcze bardziej :grin: A tak poważnie to naprawdę muszę "wyłączyć myślenie" jadąc taką próbę. Piotr faktycznie krzyczy "wciskaj do końca!" ale moja bujna wyobraźnia niestety nie pozwala jeszcze na to .... ale i tak uważam, że jest w miarę ok. Dzięki za to spotkanie, Wasze uwagi, było super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych uwagach będę się bała jeszcze bardziej :grin: A tak poważnie to naprawdę muszę "wyłączyć myślenie" jadąc taką próbę. Piotr faktycznie krzyczy "wciskaj do końca!" ale moja bujna wyobraźnia niestety nie pozwala jeszcze na to .... ale i tak uważam, że jest w miarę ok. Dzięki za to spotkanie, Wasze uwagi, było super!

 

Małgosia_RZ Nie chcąc być posądzonym o seksizm to napisze tak:

Jak na .... kogoś kto nie wciska gazu do końca :grin: ,to czasy jakie robisz są naprawdę rewelacyjne. Nawet PiotrK nie może cię dogonić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulez jest super, ale przyjezdzajacy tam to ciagle amatorzy (w zdecydowanej wiekszosci)

i ciagle auta bez klatek itp (w zdecydowanej wiekszosci). wydaje mi sie, ze nie powinno sie przeginac z predkosciami.

wszystko super poki nic sie nie stanie, pozniej wszysyc bedziemy (tfu, tfu) gdybac, co by bylo gdyby bylo 10km wolniej.

 

 

wiem, jestem troche jak zgryzliwy staruszek. to z zazdrosci :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulez jest super, ale przyjezdzajacy tam to ciagle amatorzy (w zdecydowanej wiekszosci)

i ciagle auta bez klatek itp (w zdecydowanej wiekszosci). wydaje mi sie, ze nie powinno sie przeginac z predkosciami.

wszystko super poki nic sie nie stanie, pozniej wszysyc bedziemy (tfu, tfu) gdybac, co by bylo gdyby bylo 10km wolniej.

 

 

wiem, jestem troche jak zgryzliwy staruszek. to z zazdrosci

Wkladanie V na takich probach to jednak przesada - co prawda u Rulaka na Modlinie bywalo i tak ze sie VI wpinalo w STI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję przy tej okazji Januszowi z bordowego GT za przykrecenie spodu zderzaka
to za to chciales mi laske robic w sobote? :mrgreen:
jak zacznie wciskać gaz do końca' date=' tam gdzie powinna, to się możecie z orzim zacząć pocić nieco [/quote']Malgosia jezdzi swietnie - co do tego nie mam watpliwosci, cala sztuka w szybkiej jezdzie polega na tym zeby wciskac do konca i nie za czesto hamowac :mrgreen: stad 2.38 w civicu :mrgreen: - sto dwudziesto konnym, na toyo i amortyzatorach z 1.3 (od nowosci te same - 160 tys km)

 

 

JABAR pozostawię to bez komentarza ... :evil: Trochę przegiołeś i straciłeś u mnie poważanie.

Lepiej się zapytaj żony czemu póżniej do domu wróciła :mrgreen: I czemu taka szczęśliwa

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 4:12 pm ]

Bardzo dziękuję przy tej okazji Januszowi z bordowego GT za przykrecenie spodu zderzaka.

Ło Matko, Ło Boże, auto mi zepsuł :mrgreen: moje wymarzone este i :mrgreen:

 

Przyjacielu !!!- luzik, nic się nie stało , to dopiero mój 3 plener :mrgreen:

Takie słabe opony mi sprzedałeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lancer 3ci na lipnych oponach, nie cieszcie się tak :razz: :mrgreen:

 

Mówisz że Toyo R888 to lipa? :mrgreen:

 

P.S. Miałem chyba z tobą pojeżdzić, ale jakos mi uciekłeś jak pojechałem opony zmienić ... :sad:

 

Nie, to nie ja :smile: a znajomy, jest na forum evo jako evo 11 :smile:

 

 

jest jakiś Ułęż w tym tygodniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie plexi? Porzadny poliweglan :cool:

Czerwony. Jeszcze niech Ci spadochron do hamowania zaloza... Bzyk ma pewnie jakis maly awaryjny :lol:

 

Pewnie że mam !!! Ale jestem na Jabara zły to mu taki zamontuję co sie nie otwiera :twisted::twisted:

 

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 11:15 pm ]

ulez jest super, ale przyjezdzajacy tam to ciagle amatorzy (w zdecydowanej wiekszosci)

i ciagle auta bez klatek itp (w zdecydowanej wiekszosci). wydaje mi sie, ze nie powinno sie przeginac z predkosciami.

wszystko super poki nic sie nie stanie, pozniej wszysyc bedziemy (tfu, tfu) gdybac, co by bylo gdyby bylo 10km wolniej.

 

 

wiem, jestem troche jak zgryzliwy staruszek. to z zazdrosci :mrgreen: :wink:

 

ABT kup juz jakieś auto bo odwala Ci zupełnie jak mi 2 msc temu !!!!!!!! :wink: :mrgreen::mrgreen: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...