Skocz do zawartości

Pokojowy Nobel dla Obamy ???


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przywódca państwa watykańskiego nie był/jest politykiem? :shock:

Eee no! Bez przesady...

:roll:

Papież działał na rzecz pokoju jak głowa Kościoła katolickiego a nie jako jakiegoś Państwa i w żadnym stopniu nie kierował się polityką, czy chcesz tego czy nie i on przyczynił się że dzisiaj żyjesz w wolnym państwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio jak sądzę miał na myśli, że wybór Papieża jak i poniekąd jego działania są troszkę politycznie ustawiane. Teraz tylko czekać aż Papież będzie czarnoskóry.

Oczywiście Naszemu Papieżowi wiele zawdzięczamy i jak sądzę jego wybór na Papieża też był poniekąd polityczny - żeby przynieść pokój w centralnej Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papież działał na rzecz pokoju jak głowa Kościoła katolickiego a nie jako jakiegoś Państwa i w żadnym stopniu nie kierował się polityką, czy chcesz tego czy nie i on przyczynił się że dzisiaj żyjesz w wolnym państwie

 

Dobra! Niech Ci będzie.

Sądzisz, że sukces jego działań na rzecz upadku komunizmu był ekumeniczny czy polityczny? A działania w tym kierunku niby były handlowe nie polityczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem całość i jestem w lekkim szoku :shock: czy to faktycznie są pewne informacje ?

 

Jasne jest, że nie można tego brać na serio w całości (vide filmy Moore'a), bo film jest na jedno kopyto w dramatycznym tonie, no ale chyba każda teoria spiskowa ma w sobie jakieś ziarnko prawdy. Faktem jest, że np. Grupa Bilderberg rzeczywiście istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi sprawa: legalności sprawowania urzędu przez Obamę... czyli kwestie związane z aktem urodzenia

Jestes 100 lat za murzynami. Wszystkie mozliwe sady juz wyjasnily ta sprawe.

 

Co do filmu, to jest to produkcja nakierowana na wyciaganie pieniedzy z amerykanskich "mocherowych beretow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że np. Grupa Bilderberg rzeczywiście istnieje.

Zgadza się, i potajemnie się spotyka, Komisja Trójstronna (ładnie brzmi) to też prywatna organizacja, jeśli FED też jest prywatny to nie dziwię się że mogą robić co chcą...

 

Odnośnie WTC to ponoć z Pentagonem to jest ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że sukces jego działań na rzecz upadku komunizmu był ekumeniczny czy polityczny? A działania w tym kierunku niby były handlowe nie polityczne.

nie wiem o co chodziło ci w tym stwierdzeniu tak naprawdę, dlatego koniec dyskusji może na ten temat bo widzę że mamy inny punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym Noblem dla Obamy i doszedłem do jednego wniosku:ten Nobel to może być wyraz dalekowzroczności komitetu noblowskiego. Oni dając Obamie Nobla POKOJOWEGO, zakładają mu podwójnego nelsona, bo w ten sposób "zmuszają" go poniekąd do prowadzenia polityki pokojowej. Na zasadzie: noblesse oblige... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...