Skocz do zawartości

Wymiary loga STi na IC


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

to na czym? ? ? :?: :shock: :roll:

 

[ Dodano: Sro Wrz 16, 2009 5:09 pm ]

podam CI wymiary, ale najpierw pomuk :lol: na zachętę.... :razz:

 

phi, a co jakas forma pre-paidu? kruk za darmo rozdawal :lol: na IC z sti chce to zrobic, od janka dropa zakupilem z ver. 3/4

 

i nie jest nic na nim namazane ? :lol:

 

[ Dodano: Sro Wrz 16, 2009 5:35 pm ]

napis mieści się w prostokącie 31x12cm, bibźdzarzu... :grin: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, jak to wydrukujesz to chyba będzie ok, ale moim zdaniem mega słaby pomysł z tym malowaniem

 

Obrazek

 

wiem, ze takie zwykle "malowanie" bedzie wygladac slabo, tutaj moim zdaniem jest tego przyklad http://www.bikes-n-spikes.org/sti/int/logo.html

 

ale mam pewien pomysl, potrzebny mi byl wymiar oryginalu loga, jak IC dojdzie to moze zadzialam a moze nie, zaleznie jak bedzie to wygladac po przylozeniu

 

[edycja offtopu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić, ale była już o tym kiedyś dyskusja i chyba ktoś u siebie taki "siatex" montował

 

Dokładnie to herrkam montował takie cudo w myszy. Z jednej strony dobra rzecz, z drugiej gorszy przepływ i wiejski wygląd. :wink:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=614855#614855

dscf1497hk0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, herrkam napisał, że po kilku tysiącach km miał wgniotki w IC. Możliwe, że wlot i maska w lanosie temu sprzyjają. Ja mam IC w bdb stanie i może ze dwie blaszki zagięte, więc na pewno nie zamontuje takiego cuda. Zobaczymy jak to będzie wyglądało po założeniu większego wlotu. Ostatnio kamienie na trójmiejskiej obwodnicy latały, ale efektem jest pęknieta szyba. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim lanosie mam 60 tys przelotu po roznych drogach i mam 2 wgnioty na IC. Nie duze ale sa. Siatex mam jedynie w R6, bo jak ma wyladowac w zywirze to niechcialbym zeby czego sie niezdrowego przez w lot sie najadlo :wink: . Siatex w sporcie tak, ale w seri samochodzie to juz chyba zbedne graniczace z lekka przesada, jak dlamnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamienie chyba az tak pod maske nie lataja ;) taki patent wydaje mi sie, ze moze byc przydatny dla posiadaczy duzego IC w zderzaku

 

nie latają? a szyby kto czy co wybija? zły Ciasteczkowy Potwór ? :lol:

 

porownywanie otwartej duzej powierchni jaka jest szyba do intercoolera, ktory jest zamontowany za mala szczelina w dodatku prostopadle do owej szczeliny jest jak porownywanie ciasteczkowego potwora do wrobelka elemelka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...