Skocz do zawartości

SILNIK 2.0 W LEGACY SŁABY CZY DYNAMICZNY


myx-1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

krzysiom,

sorki, ale przecież Twoje opinie przyjmowane sa spokojnie, tyle osób uczestniczy w dyskusji a jeszcze więcej (ponad 500 odczytów, w tym moje) spokojnie sobie to czyta...

nikt nie krzyczy, admin nie usuwa postów... jest dobrze.

Dzięki za ten temat- po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że wybór leśnika był bardzo dobry. :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to juz nie wiem o co Ci chodzi?

Krytyka wspaniałego Legacy cię oszołomiła?

 

Hahaha :-) no teraz to mnie rozbawiłeś. Prosiłem tylko grzecznie, byś nie cytował 100 linijek tekstu, żeby powiedzieć komuś tylko tyle, że się z nim zgadzasz. Chyba za bardzo personalnie traktujesz to co mówię :-) Świat nie jest spiskiem przeciwko Tobie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie jak napisałeś

Wszstko jest rzeczą względną......

O wozidle nie ja zacząłem.

Tylko dlaczego nie mogę wyrazić spokojnie swojej opinii?

 

Czyba dlatego że:

możesz spokojnie wyrazić opinę :)

Przeczytałem całą dyskusję z dużym zainteresowaniem (sporo fajnych spostrzeżeń i argumentów) i bez emocjonalnego zaangażowania (w Forysiu XT problem nie występuje chyba, że ktoś się przesiada z STI :-)) i nie uważam, żeby ktoś próbował Cię za to piętnował albo krzyczał.

forum (przynajmniej to) ma taką specyfikę, że wszyscy próbują rozwiązać każdy problem który się na forum pojawi. I zauważ że większość wypowiedzi própuje zidentyfikować lub rozwiązać Twój "problem". Nawet sugestia dostosowania techniki jazdy do konkretnego samochodu jest jakąś pomocą (możliwe, że zbędną).

 

Poza tym napewno 2.0 jest słabym silnikiem dla Legasia, bo montują mocniejsze :) Ale z drugiej strony w więszości modeli samochodów większości marek najsłabsze wersje silnikowe są niewystarczająco dynamiczne (np. podawana Octavia 1.4). Chociaż wydaje mi się że na tym tle (jeszcze kilka przykładów się znajdzie) Legaś wypada korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba można uznać temat za zamknięty :)

Ty twierdziłeś w 25% że jest ok, ale w 75% mógłby być bardziej dynamiczny, a inni że w 75% procętach jest wystarczjąco dynamiczny, ale w 25% nie byłoby źle jakby trochę lepiej się zbierał :twisted::twisted::twisted:

 

Mnie jeszcze bardzo przeszkadza, że nie mogę zapiszczeć oponami na skrzyżowaniu. I że trudniej go wyprowadzić z poślizgu w zimę. I w ogóle lansować sie nie można za bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba można uznać temat za zamknięty :)

Ty twierdziłeś w 25% że jest ok, ale w 75% mógłby być bardziej dynamiczny, a inni że w 75% procętach jest wystarczjąco dynamiczny, ale w 25% nie byłoby źle jakby trochę lepiej się zbierał :twisted::twisted::twisted:

Z tym co ja mówiłem bym się zgodził z tym drugim niezbyt.

Tez proponujĘ skończyć bicie piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest prosty: jednego piwko już nieźle kręci a dla drugiego to i winko na jabłkach 21% i dobrze posłodzone będzie bezalkoholowe...Trza wiedzieć co się pije, co zdrowiu nie szkodzi i po czym rano głowa nie boli- ale przecie wiadomo, że to i tak przez niewłaściwą zakąskę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba można uznać temat za zamknięty :)

Ty twierdziłeś w 25% że jest ok, ale w 75% mógłby być bardziej dynamiczny, a inni że w 75% procętach jest wystarczjąco dynamiczny, ale w 25% nie byłoby źle jakby trochę lepiej się zbierał :twisted::twisted::twisted:

 

Mnie jeszcze bardzo przeszkadza, że nie mogę zapiszczeć oponami na skrzyżowaniu. I że trudniej go wyprowadzić z poślizgu w zimę. I w ogóle lansować sie nie można za bardzo...

Święte słowa! Samo Subaru Cię lansuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do Legacy MY 04 do Kenwooda GX-201LHF2?

 

Masz ;) Podaj mi maila, może być na PW, to Ci wyślę. Miałem nadzieję podpiąć iPODa via ice>Link, ale niby to kenwood, a normalnego wyjścia na zmieniarkę nie ma (na blokowym jest)

Powinien miec na tym dziwnym 20 stykowym gnieżdzie.

Szukam też wyciszenia od zestawu głośnomówiącego bo teraz wycina mi wszystko łącznie ze sterowaniem klimą

krzys.m@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym płaskim dwurzędowym? Niby ma, ale sygnały jakoś takie nie Kenwoodowskie....

Zobacz sam...

Dzięki piękna sprawa. Wszystko jest!

Kanał Lewy, Prawy, masa i mute! O to Polska walczyła!

Na schemacie chciałbym też zobaczyć coś z tym podbiciem. Przyznam że wyprułem sprzęt do płyty głównej i sporo opcji jest tam niedorobionych. Może by się coś udało wygrzebać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...