Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prośba jest dość nie typowa, ale chciałem zapytać szanownych kolegów z okolic Torunia czy nie kojarzą na którejś z dróg wylotowych. Miejsca w którym sprzedają "kurczaka z rożna" konkretnie chodzi mi o przyczepę gastronomiczną. Dokładnie taką jak na załączonym zdjęciu z tym, że z polskimi napisami. Za jakieś konkretne informacje obiecuję się zrewanżować!

post-9964-0-90821400-1392839470_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prośba jest dość nie typowa, ale chciałem zapytać szanownych kolegów z okolic Torunia czy nie kojarzą na którejś z dróg wylotowych. Miejsca w którym sprzedają "kurczaka z rożna" konkretnie chodzi mi o przyczepę gastronomiczną. Dokładnie taką jak na załączonym zdjęciu z tym, że z polskimi napisami. Za jakieś konkretne informacje obiecuję się zrewanżować!

 

Musisz przyjechać do bydgoszczy to Ci powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już chyba nie załapie na żaden spot :( ...dalej lepię bałwany na dalekiej północy :D :D :D

Ale na rajd czemu nie :)

Co prawda Kajto odchodzi na europejską scenę, z Chuchałą też nie wiadomo bo stery subaru polska przejął litwin, więc suma sumarum może być trochę nudno :/

Kto wybiera się na jakikolwiek rajd tego sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega poprosił o wrzucenie informacji:

Witam, chciałbym w imieniu Klubu Honda Team Toruń zaprosić na spot który odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 21:30 na parkingu C.H. Carrefour przy ul. Olsztyńskiej. Tak jak widać w wydarzeniu na facebooku spot ma trwać do 22:30 i później jest odjazd z parkingu, lecz nie koniec spotu a dopiero można powiedzieć że początek tylko z pewnych przyczyn ta informacja nie może być ogólnie dostępna więc zainteresowanych zapraszam na PW

Rok temu pomimo niesprzyjającej aury pojawiło się dość dużo osób, a w tym roku będzie tylko lepiej

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/287016384784665/?fref=ts

 

Zdjęcia z rozpoczęcia 2013

395716_456267667792437_1885127465_n.jpg

428428_456267644459106_1061973007_n.jpg

166073_456263931126144_512662753_n.jpg

182722_457142461038291_453549225_n.jpg

945816_457142437704960_1308331866_n.jpg

321450_456264121126125_326584679_n.jpg

 

 

Ja się raczej wybiorę zobaczyć co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati nie wiedziałem, że jest koś z Bydgoszczy, to Ty dziś tj. 23-ego, niedziela robiłeś hałas aleją Adama Mickiewicza?

 

Tak to byłem ja, mieszkam obok mickiewicza :D .

 

Ale żeby nie było... to mam spowrotem założony cichy wydech.

 

To kiedy jakieś spotkanie robimy?

 

No my robimy spotkania co jakis czas. chyba średnio co jeden lub dwa miesiące

Edytowane przez mati92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszy nam się Subarowe Towarzystwo, hofffa sprzedaje, Ania sprzedaje.

Z drugiej strony Megas się szykuje, pafka dołącza, a hofffa jak sprzeda to będzie żałował i wróci z innym Subarakiem - więc jest nadzieja

 

 

Moje auto przestało ładować i teraz robię doktorat z czujników, szczelności ciśnień, podciśnień itp.

Ale fakt, co trzeba oddać bestii swoje 1000km po remapie i 7mio tygodniowym pobycie w Poznaniu zrobiło bez żadnej usterki ;)

 

Na najbliższy minimax jak znam życie nie naprawię usterki, choc nadzieja umiera ostatnia i postaram się być choćby i Fordolotem.

Edytowane przez dirkdiggler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, spoko ja mam dwie na placu, nadrabiam za nich :facepalm: wpadnij kiedys oblukać póki są.

 

Pewnie jakiś wężyk ma jakiś problem, mimo wszystko współczuje bo przyczyn może być pełno...

 

Wpadłbym na minimaxa, ale z racji ze w ostatni week miałem w szkole, teraz wole się wyspać i umyć samochody póki jest pogoda :-) plus przełożyć RAYS'y z RA do R'ki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tutaj zapytam ale wy mi zawsze pomożecie :D.

 

A wiec chce kupić felgi:

 

http://www.felgi.pl/.../ii/2-0-wrx-sti

 

Takie o. I jak wpisuje moje auto to wyskakują mi z ET38 i ET45. Wydaję mi się, że ET45 powinny być ok, ale chce się upewnić. Co myślicie?

Edytowane przez mati92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do Gacka on Ci powie o jeszcze rabat na felgi zalatwi bo to jego sponsor

 

Gdzies czytalem ze srednia marza całego oponeo to ledwo coś ponad 4% nie ma chyba z czego dać rabatu :biglol:

Edytowane przez mati92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za et 38 spokojnie wejdzie ja jezdze na et 30 lub 35 bo teraz nie pamietam i nic nie obciera a jeszcze jest obnizony na gwinice et 45 slabo wyglada felgi mocno schowane do wew.

 

a propo sprzedazy ja tez bede wystawial brak kasy cieżko

Edytowane przez razzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Część już wie, część dowie się teraz.... w poniedziałek sprzedałem Subaryne.... :( klient z Poznania bardzo konkretny, dwa lata latał EVO 9 i teraz wymarzył mu się Type-R, więc poszło szybko....

 

Co do dalszych planów - zobaczymy. Na razie nie działam dalej z EVO, więc jak ktoś się trafi to będę sprzedawał, chociaż słoneczko świeci i można by było polatać ;)

Jeśli zostanę przy EVO i kiedyś "przygarniecie" mnie na spota to stawiam po browarku :)

 

pafka11 - to Ty śmigasz tym niebieskim Hawkiem na CB? jeśli tak, to widziałem Cię we wtorek na Placu Wolności, około 17 :) piękny sprzęt....

Edytowane przez hofffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Część już wie, część dowie się teraz.... w poniedziałek sprzedałem Subaryne.... :( klient z Poznania bardzo konkretny, dwa lata latał EVO 9 i teraz wymarzył mu się Type-R, więc poszło szybko....

 

Co do dalszych planów - zobaczymy. Na razie nie działam dalej z EVO, więc jak ktoś się trafi to będę sprzedawał, chociaż słoneczko świeci i można by było polatać ;)

Jeśli zostanę przy EVO i kiedyś "przygarniecie" mnie na spota to stawiam po browarku :)

 

pafka11 - to Ty śmigasz tym niebieskim Hawkiem na CB? jeśli tak, to widziałem Cię we wtorek na Placu Wolności, około 17 :) piękny sprzęt....

 

no to gratulacje! :)

a ja swoja sprzedaję dalej... i jeszcze żadnego oglądającego nie było :(

wczoraj ją wykąpałam, więc warto fotki odświeżyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hejka!

 

Część już wie, część dowie się teraz.... w poniedziałek sprzedałem Subaryne.... :( klient z Poznania bardzo konkretny, dwa lata latał EVO 9 i teraz wymarzył mu się Type-R, więc poszło szybko....

 

Co do dalszych planów - zobaczymy. Na razie nie działam dalej z EVO, więc jak ktoś się trafi to będę sprzedawał, chociaż słoneczko świeci i można by było polatać ;)

Jeśli zostanę przy EVO i kiedyś "przygarniecie" mnie na spota to stawiam po browarku :)

 

pafka11 - to Ty śmigasz tym niebieskim Hawkiem na CB? jeśli tak, to widziałem Cię we wtorek na Placu Wolności, około 17 :) piękny sprzęt....

 

no to gratulacje! :)

a ja swoja sprzedaję dalej... i jeszcze żadnego oglądającego nie było :(

wczoraj ją wykąpałam, więc warto fotki odświeżyć :)

 

Spokojnie, myślę że teraz dopiero się ruszy. Pogoda zrobiła się ładna, więc i kupujący będą mieli większe chęci aby oglądać :)

No dobra Panie i Panowie....

 

Zapadła decyzja... We wtorek EVO leci na przekładkę do Olsztyna. Wszystko już jest dograne i za około 5-6 tygodni fura będzie gotowa. Wiem,że nie jest to dla Was może najlepsza informacja, ale tak wyszło ;)

Jako, że kupiec Subaru nie zdecydował się na żadne dodatkowe części, które u mnie jeszcze zostały, niedługo będę je wystawiał na forum. Ale jakby ktoś z Was chciał albo dobry zestaw hamulców, albo zawias (Filip;)), to śmiało piszcie. Dla Was mam specjalne ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitarka :) auto idzie w rece dobrych mechaniorow. Potem tylko rejestracja, jestem ciekaw jak to Ci pojdzie. Sam tez bede sie z rym babral.

 

Ja wczoraj polatalem sobie eRka po okolicy. Mam jedno zmartwienie, bo mam wrazenie ze panewka mi stuka, na wolnych nic nie slychac, dopiero przy dodaniu gazu tak w okolicach 3-4k obrotow. Nie jest to jakis stuk chamski, ale cos dziwnie to brzmi, kilka subarakow juz przesluchalem i w zadnym tak nie bylo. Moze to moje chore przewrazliwienie do tych aut ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...