Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W niedzielę 7 października kolejny trening Automobilklubu Pilskiego.

 

Ewentualnych chętnych zapraszam :wink:

 

Na zachętę dwie galerie z poprzedniego treningu.

 

http://imageshack.us/g/1/9762709/

 

https://plus.google.com/photos/11788898 ... 9317412225

 

Lokalizacja to oczywiście lotnisko w Pile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Klubowicze planują w najbliższym czasie jakieś spotkanie w Bydgoszczy/Toruniu lub okolicach? ;)

jestem na etapie zmiany auta i mocno zastanawiam się nad Imprezą GH 150KM w benzynie i nie ukrywam, że chciałbym posłuchać co 'Subaryniarze' mają do powiedzenia

 

z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Klubowicze planują w najbliższym czasie jakieś spotkanie w Bydgoszczy/Toruniu lub okolicach? ;)

jestem na etapie zmiany auta i mocno zastanawiam się nad Imprezą GH 150KM w benzynie i nie ukrywam, że chciałbym posłuchać co 'Subaryniarze' mają do powiedzenia

 

z góry dzięki za info

 

Na pewno coś się będzie szykować. Chociaż ja teraz nie mam subaru :cry: ewentualnie jeżdżę hundajem mojej dziewczyny :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, kto może niech gna, w sobotę o godzinie 18 w Pubie Kubryk przy ul. Podwale w Bydgoszczy.

Spotkanie z Gackiem, pogada o rajdach i motoryzacji.

 

Ponadto dla fanów siatkówki w piękniejszym wydaniu, w piątek - hala Łuczniczki meczyk Pałacu, a podczas meczu konkurs . Główna wygrana to frajda na "prawym" z Gackiem kierownikiem.

Podczas samego meczu można będzie pstryknąć fotki, po "driverować" na sucho :mrgreen: , posiedzieć w EVO :mrgreen: , spotkać Gacka itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!:

 

Toruńskie Klasyki Nocą we współpracy ze Stowarzyszeniem FSOAUTOKLUB oraz Toruńską Akademią Jazdy serdecznie zapraszają Was na spotkanie z okazji zamknięcia sezonu, które odbędzie się 20 października 2012 roku na Nowym Rynku w Toruniu.

Toruńska Akademia Jazdy, która przedstawi kilka ciekawych maszyn, które pozwolą pokazać nam jak to jest gdy sprawy wymykają się spod kontroli.

My postaramy się zebrać jak najwięcej samochodów, aby pokazać Toruniakom i nie tylko, że jest czym u Krzyżaków w Piernikowie pojeździć.

Powiadamiajcie Waszych Znajomych, wietrzcie Fury i 20 października od godziny 10 do 16 oficjalnie widzimy się na Starówce w Toruniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, jako że w regionie doszło do pewnych "przetasowań" w samochodach :wink: :wink:

pewnie co niektórzy chcieliby się pochwalić nowymi nabytkami :D:D

Dlatego też, z kolegą dirkdigglerem planujemy w najbliższą sobotę mini/mikro spota w BDG.

Czas i miejsce do ustalenia, ale pewnie późniejszym popołudniem.

Jak ktoś ma ochotę zapraszamy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Można by się przy okazji spotkać.

 

"AUTOMOBILKLUB BYDGOSKI serdecznie zaprasza wszystkich miłośników rywalizacji samochodowej na 1 w sezonie 2012/2013 rundę zawodów BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY. Odbędzie się ona na znanym już nam torze kartingowym w BYDGOSZCZY w dniu 24.11.2012 od godz. 10.30.

Tak jak obiecałem tym razem do przejechania będą 3 odcinki specjalne, każdy po 2 okrążenia toru.

formularze i regulamin dostepny na stronie www.bmk-bydgoszcz.pl "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://mapy.google.pl/maps?saddr=52.988957,18.589508&daddr=Toru%C5%84&hl=pl&ie=UTF8&sll=52.988751,18.589876&sspn=0.006859,0.01929&geocode=%3BCSgZ3rsI6MpsFR7tKAMdLMobASkZ7JTZ4TQDRzHEiWpYmnJKdA&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=16&z=16

 

To jest adresik toruńskiego poligonu, na którym odbywają się zawody.

 

9 grudnia będzie ostatnia runda Minimaxa.

 

Może Leon wpadnie i pokaże trofea z jubileuszowego zlotu Forum ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 grudnia będę jak najbardziej!

 

Panowie - mam prośbę i propozycję. 8 stycznia, w Toruniu odbędzie się MotoOrkiestra! Każdy kto jest chętny powozić ludzi za pieniążki, które zostaną przekazane na WOŚP proszę o info na pw. Nie musi być rajdówka! Wystarczą chęci! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...