Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

No i doopa. W sobotę mam wesele w rodzinie a młodzi nie chcą go przesuwać na inny termin :D . Wiec dla mnie najbliższa sobota odpada.

Pobujam się po mieście Bydgoszcz w piątek bo już się stęskniłem za Białą Damą.

Może ktoś wpadnie pohałasować ze mną?

Właśnie zamontowałem Blow-Offa co dostarcza dodatkowych doznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirkdiggler[/b]":1n3nnyxa]
Kurde, ja w sobotę odpadam.... niestety mam coś ważnego i na pewno się nie wyrobię :(

Może znajdę dzisiaj trochę czasu aby pohałasować z dirkdigglerem w Bydzi :D:D

 

No i pohalasowalismy sobie: :D

Na tor w Toruniu przyszla sobota lub kolejna.

 

No dokładnie, szybka (ale przepisowa :wink:) przejażdżka po mieście oraz miła pogawędka :D

Co do Torunia, to tak jak dirkdiggler wspomniał, to albo ta albo (jak dla mnie bardziej)

następna sobota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również następna pasuje! (18 sierpień)!

 

A tu dla lubiących egzotyki http://24pr.pl/2012/07/ostatnie-wolne-m ... evolution/

 

Piątek o 13.00 będą w Toruniu, koło MotoAreny :)

 

-- 11 sie 2012, o 11:04 --

 

http://www.jazdamiejska.pl/fotoreportaz ... iu,60.html

 

Wczoraj przez Toruń jechał Rage Revolution. Oto krótka relacja i moje zdjęcia! :D

 

-- 14 sie 2012, o 09:08 --

 

To co panowie, sobota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o racingarene? właśnie nie dawno znalazłem o nich info i szukam opinii czy warto tam jechać? kilka lat temu byłem bowiem na "torze" przy Polnej i sie zraziłem do kartingu w Toruniu, wówczas w Brodnicy mieliśmy o niebo lepszy tor i karty.

 

BTW ktos z Was wybiera sie na Rajd Brodnicki ?

www.rajdbrodnicki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parar, nie, RacigArena jest koło Motoareny, jest to tor asfaltowy, odkryty, ale też cenami nie grzeszą.

 

Ten nowy tor jest przy ulicy Chrobrego i nazywa się Kart Place. Tor jest zrobiony z opon, w hali (czynny cały rok), nawierzchnia to nie wiem co, ale śliskie i czasem karta fajnie bokiem stawiało :D Cenowo też są chyba lepsi od tego na motoarenie. Z tym, że ten otwarty jest dużo szybszy, dłuższy i więcej miejsc do wyprzedzania, jest poprostu profesjonalniejszy, co przekłada się na cene i ilość osób go odwiedzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam RacigArene, tor z prawdziwego zdarzenia... na prostej ok 80 km/h bo to 390cm3 ponoć czyli grubo, a ceny jak to ceny przy sportach motorowych 8) No i fajna opcja że na mailu wyniki dostajesz i tworzy się własną historie no i progres jak ktoś ma takie zdolności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że opcja pakietu z tzw zapoznaniem się z torem to taki chwyt marketingowy. Jak pierwszy raz byłem z kumplem to pod koniec gdy już nam się wydawało że się zapoznaliśmy, zdarzyło się że opony leciały w powietrze bo kumpel pomylił zakręty i myślał że już będzie prosta a był nawrót. Tor ma ponad kilometr i trzeba się go nauczyć by dobre czasy kręcić :)

 

Racing%2520Arena.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...