Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. W regionie Subaraków jeździ masa. Szkoda, że znikoma część ich właścicieli, siedzi na forum :(

Jachu93 no to gratulacje ! Zazdroszczę, zaczęły Ci się najdłuższe wakacje w życiu :mrgreen:

Też zazdroszczę...będę w piątek w CIN ale niestety kochanym PKP i jak już to moto mogę podskoczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subary, spokojnie, Skód jeździ od cholery, ale na forum jest ich jeszcze mniej niż właścicieli Subaru :) Będzie kilka aut :lol:

 

I dziękuje za gratulacje! Angielski to luzik, polsk ito była masakra. Totalna improwizacja, ale się udało! :mrgreen:

 

-- 25 maja 2012, o 14:29 --

 

To do zobeczenia dziś panowie! Ja będę na 100%!

 

Skoda już umyta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hofffa oo widze, że nowy kolega! Witam! :)

 

Spocik... a konkretnie to spociniuszek się odbył. Było nas znów 3 i znów ci sami wytrwali zawodnicy. Ze Skody też było 3. To znaczy, żeby uściślić to razem było 5 aut, a ja byłem można to nazwać łącznikiem :D

 

Jeszcze raz dziękuje Ci Subary za świnke! Teraz jak ktoś zobaczy srebrną Felicie ze świnią na lusterku to ja, albo tata! :mrgreen: Dziękuje też za spotkanie! Miło było! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie znać jak się udał zlocik :D

Cały czas myślałem, że uda mi się do Was dołączyć ale niestety fura stoi u lakiernika i będzie dopiero w przyszłym tygodniu :(

 

Witam kolejnego Type R'a w regionie ;)

 

To Twój stoi u Gacka, z klatą w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hofffa napisał(a):

Panowie, dajcie znać jak się udał zlocik

Cały czas myślałem, że uda mi się do Was dołączyć ale niestety fura stoi u lakiernika i będzie dopiero w przyszłym tygodniu

 

 

Witam kolejnego Type R'a w regionie

 

To Twój stoi u Gacka, z klatą w środku?

 

 

Dokładnie :D

Drobny facelifting plus wymiana amorów z tyłu i będzie moża śmigać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hofffa napisał(a):

Panowie, dajcie znać jak się udał zlocik

Cały czas myślałem, że uda mi się do Was dołączyć ale niestety fura stoi u lakiernika i będzie dopiero w przyszłym tygodniu

 

 

Witam kolejnego Type R'a w regionie

 

To Twój stoi u Gacka, z klatą w środku?

 

 

Dokładnie :D

Drobny facelifting plus wymiana amorów z tyłu i będzie moża śmigać :D

 

Widzialem kartke na bocznej szybie, na ktorej napisane co trzeba zrobic :twisted:

 

Moj tez niedlugo laduje u Gacka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki fajny rajdowiec w Evo, co to w Bydgoszczy, w swoim warsztacie lubi podłubać w subarakach

 

Dokładnie, bardzo spoko człowiek, który lubi pogadać i do tego zna się na tym co robi :D

 

MegasWRC a Ty swojego sprzedajesz, bo widziałem ogłoszenie?? Czy na razie pomysł sprzedaży upadł? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki fajny rajdowiec w Evo, co to w Bydgoszczy, w swoim warsztacie lubi podłubać w subarakach

 

Dokładnie, bardzo spoko człowiek, który lubi pogadać i do tego zna się na tym co robi :D

 

MegasWRC a Ty swojego sprzedajesz, bo widziałem ogłoszenie?? Czy na razie pomysł sprzedaży upadł? :twisted:

 

 

Byl taki zamiar ale mi przeszlo. Za bardzo kocham te auto :)

 

Dokladnie, w naszym regionie nie ma lepszego od Gacka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to mamy dwa klasyki i robala na piatek. Od czegos trzeba zaczac. Pozostaje kwesta godziny i miejsca. Fajnie. Proponuje godzine 20.30 a miejsce KFC kolo Makro? Albo zaproponujcie cos alternatywnego, jakis Focus Tesco etc. Ja jestem elastyczny.

 

To bedzie najwieksze w historii spocisko jak dotad :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy dwa klasyki i robala na piatek. Od czegos trzeba zaczac. Pozostaje kwesta godziny i miejsca. Fajnie. Proponuje godzine 20.30 a miejsce KFC kolo Makro? Albo zaproponujcie cos alternatywnego, jakis Focus Tesco etc. Ja jestem elastyczny.

 

To bedzie najwieksze w historii spocisko jak dotad :mrgreen:

 

zapowiada się grubo, jeżeli jeszcze jedna osoba do nas dołączy (koniecznie z autem) to pobijamy rekord torunia (3 auta) :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...