Skocz do zawartości

Dzwony


Premo

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny temat :D

 

No to tak:

 

1. Wstyd, zapatrzyłem się w komórkę iiii bum, wjechałem swiftem w tyłek, z ruszania ze świateł, Hondzie Legend, tej starej. Gościowi poodpadały tylko chromy :D Ale wg jego pierwszych słów "Nie wpłacisz się gościu" Zaśmiałem się.

2. Trening przed Rajdem Agapit, na prawym tym razem. Gacek driver, przy ok 190km/h zaliczyliśmy rowa. Był tak szczęśliwy i głeboki, że nas wyhamował :shock: poszedł wahacz z tego co pamiętam?

3. Rajd Agapit, jechaliśmy jako "0" przed gośćmi, 4 prawy zać, a powinien być 3... Rów, drzewo i zostaliśmy na boku :)

4. Z kolegą wracamy z matury, jego golfem. Wymusił pierwszeństwo i buuum w jego stronę tj od strony kierowcy. Na drugi dzień bolała szyja.

5. Odwoziłem brata na imprezę, było ok 23, lało strasznie, nie znałem drogi, ciemno jak cholera syf od błota na drodze, wyskoczyła mi nagle sarna. Poleciałem po prosto przez łąkę, w międzyczasie przeskoczyłem rzeczkę :shock: na milimetry przeszedłem obok drzewa, zamknąłem o nie lusterko. Wizualnie prawie nie bylo widać uszkodzeń, poza zderzakiem. Całkowity koszt naprawy wyszedł w okolicach 10k :/ Przesunął się cały przód.

6. A no i największy mój błąd. Zdachowałem kuzyna Justy, bo chciałem zobaczyć jak się tym jeździ w 4x4 :mrgreen: brak umiejętności+ułańska fantazja.... eh

 

 

Czasami się zastanawiam, że to cud, że jeszcze żyję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...