Skocz do zawartości

Subary impreza wrx 2004-2007 pytanie techniczne


spinacz009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu pierwszego subaru w swoim życiu. Znalazłem subaru impreze z 2004 roku wersje wrx. Podczas dłuższej rozmowy z właścicielem, właściciel powiedział ze sprzedaje subaru ponieważ chce kupić Evo 10 i nie bedzie mówił ze jest to samochód bezawaryjny. Powiedział ze możemy pojechać do aso samochód zostanie sprawdzony wszystko będzie ok a jest możliwość że po zakupie przejadę 5 tys km i silnik będzie do remontu bo tak czasem bywa. Mówi ze cały czas coś robił przy samochodzie i wymieniał miedzy innymi wymienił skrzynie na tę z roku 2006 bo podobno mniej awaryjna. Mam pytanie czy faktycznie te samochody są tak awaryjne?? Szukam subaru imprezy w wersji wrx, rocznik 2004-2007 przebieg max 100 tys km bezwypadkowy, niemalowany. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego WRXa. Nie ma odpowiedzi zerojedynkowej: czy Subaru są awaryjne czy nie, zależy od egzemplarza i kierowcy. Jeśli chcesz kupić WRXa, to na pewno możesz znaleźc na tym Forum dużo przydatnych informacji począwszy od działu Kupię/sprzedam Pojazdy: http://www.forum.subaru.pl/viewforum.php?f=15 oraz Czy znacie tego Subaraka ? czyli opinie o autach z ogłoszeń!: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości, żeby silnik padł sobie bez przyczyny.

Musiał już wcześniej mocno dostać w kość, zapewne raz już się rozwaliła oryginalna skrzynia, dzięki czemu później wstawiono tą z 2006, wątpię, żeby ktoś robił to od tak...

Chociaż faktycznie skrzynia po 2006 podobno jest wytrzymalsza.

Ja mimo wszystko proponuję to samo, co anakinsky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam subaru imprezy w wersji wrx, rocznik 2004-2007 przebieg max 100 tys km bezwypadkowy, niemalowany. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

W przyszłym tygodniu Raju wraca z urlopu to Ci pomoze w tych poszukiwaniach a chyba cos ma... :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjna skrzynia to loteria i tyle :) - wiem, bo właśnie to przerabiam... wcale nie katowałem, nie strzelałem ze sprzęgła jak znajomi :P a i tak padła na jedynce przy prawie normalnym ruszaniu...

Jeżeli nie kupujesz samochodu od osoby poniekąd znanej Ci to kupujesz kota w worku i to nie podlega dyskusji...

Pytanie ile starań poczynisz przed zakupem, żeby dowiedzieć się co kupujesz :)

Po 2 szukaj STI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...