Skocz do zawartości

Post nietypowy - pochwała dla SIP


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś poczyta tego posta jako tzw "wazelinę" albo cosik. Ale jestem pod wielkim wrażeniem tempa reakcji sklepu wysykowego SIP na moje zamówienie prenumeraty plejad. 2 maja mimo długiego weekendu z samego rana zadzwonił do mnie miły pan by potwierdzić zamówienie, a dziś w godiznach wczesno popołudniowych zapukał do drzwi listonosz z I numerem który w dodatku dostałem gratis. Po kilku latach praktyki w zakupach różnych rzeczy przez internet jestem naprawde pod wrażeniem.

 

 

Przy okazji, pamiętam na forum fotki jakichś koszulek i innych gadżetów Subaru i STI w kolorze czarnym czy jest planowana sprzedaz takowych w sklepie? Strasznie choruję na czarne koszulki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dziękuję bardzo za komplement - przekażę odpowiedzialnemu za koordynację panu Januszowi Dudkowi.

Co do czarnych koszulek - chwilowo nie mamy takich planów, ale gdy zapotrzebowanie będzie wystarczająco duże ..... kto wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz bedzie łyżka dziegciu w beczce miodu. Ja zamówiłem "Plejady" ok. 2 tyg. temu. Dostałem dwa mejle z różnych adresow z prośbą o potwierdzenie. Na oba odpisałem. Poźniej wysłałem trzeciego prosząc o dorzucenie do przesyłki prospektu WRXa i Forestera. Nastepnego dnia dostałem odp., że nie ma problemu, "Plejady" + prospekty zostaną jeszcze tego samego dnia wysłane. Po kliku dniach otrzymałem przesyłke, w której był tylko deser (prospekty), a nie było dania głownego ("Plejady"). Dałem za wygraną i nie monitowałem do centrali w tej sprawie. I tak doceniam, że komuś chcialo sie wysyłać prospekty z Krakowa do Poznania komuś kto tak czy owak kupi używane Subaru. Podejrzewam, że po prostu zapomniano dorzucic do przesyłki "Plejad" mimo, że prosiłem o prenumerate. Nie mam do nikogo żalu, przy okazji zamówienia ponowie, ale chciałem wtrącić co nieco od siebie w temacie.

 

pozdrawiam i prosze Dyrekcje o niekrzyczenie na pracowników z powodu mojego drobnego zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz bedzie łyżka dziegciu w beczce miodu. Ja zamówiłem "Plejady" ok. 2 tyg. temu. Dostałem dwa mejle z różnych adresow z prośbą o potwierdzenie. Na oba odpisałem. Poźniej wysłałem trzeciego prosząc o dorzucenie do przesyłki prospektu WRXa i Forestera. Nastepnego dnia dostałem odp., że nie ma problemu, "Plejady" + prospekty zostaną jeszcze tego samego dnia wysłane. Po kliku dniach otrzymałem przesyłke, w której był tylko deser (prospekty), a nie było dania głownego ("Plejady"). Dałem za wygraną i nie monitowałem do centrali w tej sprawie. I tak doceniam, że komuś chcialo sie wysyłać prospekty z Krakowa do Poznania komuś kto tak czy owak kupi używane Subaru. Podejrzewam, że po prostu zapomniano dorzucic do przesyłki "Plejad" mimo, że prosiłem o prenumerate. Nie mam do nikogo żalu, przy okazji zamówienia ponowie, ale chciałem wtrącić co nieco od siebie w temacie.

 

pozdrawiam i prosze Dyrekcje o niekrzyczenie na pracowników z powodu mojego drobnego zamówienia :)

 

Ponizej zalaczam fragment korespondencji pomiedzy mna a Panem Januszem Dudkiem odnosnie przeslania pierwszego gratisowego numeru Plejad:

 

----- Original Message -----

From: "Centrala"

To: "Bartłomiej Rosowski"

Sent: Tuesday, April 15, 2003 8:59 AM

Subject: Re: Plejady

 

 

> Prześlemy więc Panu jeszcze dzisiaj.

> Rozumiem, że ewentualne zamówienie złoży Pan po zapoznaniu się z nr 1

> Plejad.

>

> Janusz Dudek

> -------------------------------------------------

> Subaru Import Polska sp. z o.o.

> ul. Marii Konopnickiej 28

> 30-302 Kraków

>

> tel. (012) 269 07 50

> fax. (012) 266 93 08

 

To bylo 15 kwietnia, do dzis cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...