Skocz do zawartości

^^ "FJS" TOR KIELCE- 24 sierpnia (poniedziałek) ^^


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bylo zle - ale Marcin/Orzi znow byl szybszy :mrgreen:

 

ps.

ale ja bardziej powtarzalny :mrgreen:

 

 

ps2.

chetnie zobaczylbym jakis filmik jak zapinamy boka FWD :mrgreen:

 

 

ps3.

Bryku slalom tym potworem na 4 biegu spowodowal :shock: przestan pieprzyc ze auto jest super, ze zawias jest zajebisty itd. bez twojej dupy na fotelu kierowcy na nic by sie to wszystko zdalo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja chcialem tyko powiedziec, ze byla mega zabawa. Co wiecej sporo sie nauczylem, zwlaszcza jesli chodzi o ciasne nawroty :mrgreen:

Tak OT, ciekaw jestem kto zjadl wszystkie boczusie na patyku... no nawet jednego nie sporobowalem :evil:

 

Dziekuje FITNESOWI i jego Ekipie za udana impreze!

 

zawstydzasz mnie.....Pieronie.Dzięki Tobie był GRILLLLLYYYY.

 

Wiesz,że na dzień dzisiejszy jesteś moim NAJ...................PSZYM uczniem ... :mrgreen:

Zrobiliśmy robote...Cieszę się....nawet nie wiesz jak,bo ciężko Cię napędzić.......

Dziękuiję za WFSZYSTKOOO......skurczzybyku !.....Pozdrówffff "swoją".......i resztę........!!!!!!!!

 

 

Nię będziem filigranowi.....

 

 

Serdecznie Dziękujemy wszystkim... Czekamy.... :grin: Jak było?

 

 

 

Uwagi..............spostrzerzenia........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps3.

Bryku slalom tym potworem na 4 biegu spowodowal :shock: przestan pieprzyc ze auto jest super, ze zawias jest zajebisty itd. bez twojej dupy na fotelu kierowcy na nic by sie to wszystko zdalo :mrgreen:

 

Stara dupa... ze mnie i biegów mi sie nie chce zmieniać :mrgreen:

 

A co do sugestii, to ja mam jedną - fajnie by było jakby ktoś zmieniał koła. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do sugestii, to ja mam jedną - fajnie by było jakby ktoś zmieniał koła.

To sie Bryku jakos dogadamy... w piatek zalozylem na auto kola 'torowe' zeby czasu w Kielcach nie tracic... wyjechalismy z Lodzi, rozpedzilem sie do 90 i prawie mi sie zegarek odpial, takie byly niewywazone. Zrobilismy wiec pit-stop i w 10 min. przelozylismy na 'drogowe'. Po przyjezdzie do Kielc znow 'torowe', pozniej przelozylem jeszcze prawe na lewe bo sie nierowno wystrzepily, a pozniej na powrot do domu znow 'drogowe'. 4 zmiany, dobrze ze konrad srubki podawal, bo bym sie za...

 

FITNES, dzieki piekne, tylko ze po takich pochwalach wezma mnie za prymusa i obskocze becki przy choince... a scyzoryki to duze chlopaki :cool:

A przy grylu, to mnie akurat malo bylo widac, cala zasluga po stronie kolegow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps3.

Bryku slalom tym potworem na 4 biegu spowodowal :shock: przestan pieprzyc ze auto jest super, ze zawias jest zajebisty itd. bez twojej dupy na fotelu kierowcy na nic by sie to wszystko zdalo :mrgreen:

 

Stara dupa... ze mnie i biegów mi sie nie chce zmieniać :mrgreen:

 

A co do sugestii, to ja mam jedną - fajnie by było jakby ktoś zmieniał koła. :wink:

 

Co do sugestii.Trzeba było poprosić :mrgreen: ..inni mieli zmieniane ! :evil::mrgreen:

 

Rzeczywiście,w tym Twoim rupieciu zacinaja sie te biegi... :mrgreen:

 

Jabaro-Orziko ! Dzięx za przejazdzke "n- :mrgreen: grupą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz niespodzianka !!! Dostałem takie info :

Niedługo będzie film na YOU w wersji skróconej ( ale nie za krótkiej :mrgreen: ) z FJS.

Pełnometrażowy też będzie dostępny (jeśli ktoś chce to dzwonić lub PW,podam szczegóły).

Materiału jest ok 2.5-3 godz.

 

Foto też będzie....jakos może niedługo.

Jezeli ktoś ma jakieś foto to niech wklei.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do sugestii, to ja mam jedną - fajnie by było jakby ktoś zmieniał koła.

 

chciałem. rozmysliłeś się :P

 

nie ciebie mam na mysli. Chodzi mi o kogoś , kto miałby do dyspozycji spręzarkę, która nie znika, jakiś działający klucz do kół, i cisnieniomierz , który wskazuje 0 w czasie spoczynku a nie 1,5 bara :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl do kolejnej edycji - trzeba smietniki powypychac za tor. Konrad podeslal mi troche zdjec i na co drugim w kadrze jest samochod + smietnik. Slabo :evil:

Swoja droga na co tam tyle tych smietnikow? Jakis bazar tam sie wieczorami odbywa, czy co???.

 

Nie wybrzydzaj !!!!!!!!!!

 

Smietniki to dodatkowa atrakcja i...lepiej je omijać !

:mrgreen: Niestety na śmietniki nie mamy wpływu...zresztą mamy jezdzić a nie lansować się.

Kondziu poprostu łapał dobre tło.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski, za wolno jechales, ja nawet nie zauwazylem tam zadnych smietnikow

Jabar, to nastepnym razem popracuj nad moja technika, zamiast szydzic :roll:

Poprzednio z lekka przywalilem w taka zolta barierke ktora ktos wystawil na trawnik, to teraz wyczulony jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, to nastepnym razem popracuj nad moja technika, zamiast szydzic :roll:
oj tam od razu szydzic :mrgreen: od udzielania wskazowek to jest Fit - bo nam wklepal 3s jadac naszym autem po raz pierwszy w zyciu.

My z Marcinem staramy sie jechac caly czas po czarnym (przynajmniej dociazonymi kolami) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...