Skocz do zawartości

FORESTER XG w kolorze zielonym


Gość starter

Rekomendowane odpowiedzi

Jest szansa, muszę tylko wyjścć przed dom i machnąć, jeden feler, jest strasznie brudny i ubłocony. Jak chcesz to Ci wyślę na privat, kolor jest bardzo ciemno zielony, przybrudzony i w gorszym świetle wygląda na czarny. Ja go brałem w ciemno i nie bardzo wiedziałem jaki to kolor ale teraz jestem bardzo zadowolony, świetny w utrzymaniu, brudu nie widać za bardzo. Chciałem brać czerwonego ale nie mieli, teraz nie żałuję. Cyknę jakąś fotkę i puszczę na PW ale wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Podaj adres jakieś skrzynki o większej pojemności (Twoja skrzynka na forum już się zapełniła) to prześlę Ci kilka dużych fotek. Zielony XG wygląda super, szczególnie jeśli wykorzystuje się go do celów turystycznych, a do tego przecież ta wolnossąca wersja Forysia nadaje się idealnie :D . Tylko brud strasznie widać :cry: (ale w przypadku SUV-a ma to swój urok :wink: )

 

Pozdrawiam,

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- a nie możecie zdjęć udostepnić oficjalnie?

w końcu super bryka w super kolorze :lol:

pozdr.

 

O ile dobrze zrozumiałem FAQ to aby zdjęcia wyświetliły się w mojej wiadomości, muszę je wcześniej wrzucić na jakiś serwer. Jeśli wiesz gdzie mógłbym je wrzucić to daj znać.

 

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- a nie możecie zdjęć udostepnić oficjalnie?

w końcu super bryka w super kolorze :lol:

pozdr.

W sumie to bez problemu, tylkom w tematyce komputerowej nie do końca biegły i nie wiem jak się zmniejsza te zdjęcia do rozmiarów, coby forumowy serwer je przyjął, za pomoc będę wdzięczny bo już w kilku postach próbowałem i się zniechęciłem. Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...