Skocz do zawartości

kolizja na Czerniakowskiej Subaru WRX i renault


czarna perła

Rekomendowane odpowiedzi

Do dziś zastanawiam się jednak, co by było, gdybym np. został odwieziony do szpitala i nie miał możliwości na miejscu wyjaśnić sprawy... :roll:

To jest chyba najgorsze - naprawiają Cię w szpitalu a za chwilę przychodzą gliny z mandatem dla Ciebie i pewnie w tym czasie jeszcze Ci ktoś auto wyczyści z kosztowności :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem taka opcje, ze przywalil we mnie koles - on matizem ja jechalem astra F - lecial na czerwonym. Gdy czekalismy na policmajstrow przyjechali jego kolesie - no to ja niewiele myslac zadzwonilem po swoich :mrgreen: podjechalo dwoch smutnych klegow czarna safrana z ciemnymi szybami :mrgreen: i tamci sie ulotnili

 

oczywiscie jak przyjechala policja to on jechal na zielonym a ja wyjechalem na czerwonym. minus byl taki ze jechalem z podporzadkowanej. akcja sie szybko rozwiazala bo na skrzyzowaniu byly roboty drogowe i 2 robotnikow poswiadczylo ze ja mialem zielone i z duzym oburzeniem powiedzieli panom wladzom, ze przeciez na tamtego trasie juz bylo zielone dla pieszych, co by bylo gdyby ktos przechodzil ;)

 

koles i jego znajomi jeszcze probowali podwazac zeznania swiadkow, ze niby z nimi rozmawialem i takie tam. a pan wladza powiedzial im: no i co z tego, swiadek zeznal i mnie nic wiecej nie obchodzi :mrgreen:

 

osobnik dostal mandat i potem cos jeszcze zaczal pyszczyc do mnie, tak samo jego znajomki, no to dostali pytanie ostrzegawcze od nas czy maja jakis problem :mrgreen: i sie w koncu okazalo, ze nie maja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek po poludniu stalem grzecznie na na swiatlach (rog Lazienkowskiej i czerniakowskiej )

zielone sie zapalilo ruszam zeby skrecic w lewo w czerniakowska a tu z lewej

strony za.......a renault

No to widzę że Subarki mają z tyłu przyciąganie do Renówek bo mi w zeszłym tyg na skrzyżowaniu w bielsku przywalił facet Meganką tyle dobrze że na zderzaku się skończyło bo gość chyba by był siny (choć i tak dużo nie brakowało :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dostali pytanie ostrzegawcze od nas czy maja jakis problem :mrgreen: i sie w koncu okazalo, ze nie maja :mrgreen:

 

ja tam z buractwem :evil: nie dyskutowałem - szkoda nerwow bylo

a jeszcze bym krzywde zrobil i tylko problemy -

 

ich bylo 4 nas bylo 3 ale zeby sie sily wyrownaly ich musialoby byc 8 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dostali pytanie ostrzegawcze od nas czy maja jakis problem :mrgreen: i sie w koncu okazalo, ze nie maja :mrgreen:

 

 

ich bylo 4 nas bylo 3 ale zeby sie sily wyrownaly ich musialoby byc 8 :mrgreen:

plus do kazdego typa jeden ochroniarz :smile:

 

u mnie bylo 2 klapkarzy - i 3 babsztyle paskudne

wiec nawet nie rzuciłem rekawicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...