Skocz do zawartości

Powrot do przyszlosci, czyli Lancia Granturismo Stilnovo


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Lancia zaprezentuje na salonie samochodowym w Barcelonie (24 kwietnia do 4 maja) nowy projekt samochodu, ktory tak, jak nowe Ypsilon ma ukazywac nowa twarz wloskiej firmy. Wyglad nawiazuje rowniez do modeli tje marki z lat 50 i 60. Dwudrzwiowe auto ma, tak jak wiele projetkow, powiazac ze soba funkcjonalnosc limuzyny z architektura sportowego coupé.

 

32575.jpg

 

32574.jpg

 

32577.jpg

 

32578.jpg

 

Fajna ma mordke :D

 

 

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem tu zmieniac tematu, ale jak zobaczylem ta Lancie to mi sie przypomnialo juz po raz kolejny ze nie ma na swiecie orginalnych aut. Ta Lancia wyglada dla mnie identycznie jak Nissan, szczegolnie z boku i z tylu. Kolejny przyklad na samochodowy plagiat to nowa Honda Acord Coupe i Mercedes SL

004983-E.jpg

007334-E.jpg

Jesli chodzi o Murano to ladny opis znajduje sie tutaj http://www.caranddriver.com/xp/Caranddr ... o&class=18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i ma cos wiecej, ale unifikacja stylu, nie tylko w autach, ale i w muzyce, prowadzi w koncu do nijakosci. Globalna wioska nas dopada.

Z radia, niezaleznie od stacji, dopada nas ta sama chaltura. W telewizorze niezaleznie od nadawcy, identyczne badziewie. W ksiegarni ksiazki podobne, prezenterki w Telewizorach? Identyczne blondynki bez wyrazu.

I samochody leca w te sama strone. Wyglada na to, ze juz niewiele ostancow na tym swiecie. Impreza chyba jeden z nielicznych. Do niedawna byl Saab 9-3, ale sie skonczyl i udaje, ze nie jest seatem.

Wczoraj jezdzilem nowym 9-3 aero. Nudaaaa, Panie, nudaa - jak w Polskim filmie. Silnik juz nie gada. Wnetrze jak w kazdym aucie. Nawstawiali guzikow jak glupi piwa. Nie ma wyjscia, Impreza ma byc.

Trzeba jedynie pamietac o tym Panowie, zesmy sa Małorolni ( jak już wspominałem, chyba) - mamy małą rolę w domu. A jak się żona sprzeciwi jednak - BO SIE NIE ZNA ZARAZA. To co???? Bo co jest w domu najwazniejsze? Spokojjjjjjjjjjjjjj, o jak milo od razu. Trzeba sobie wmawiac, ze jest dobrze. Jest dobrze, dobrze, bardzo jest dobrze, nawet jeszcze lepiej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda żona taka sama,

Słyszy każdy to od rana

Każda wszystko lepiej wie.

Nie odzywać lepiej się.

Pracę mamy, w której dobrze.

Oj nie dobrze, Panie Bobrze.

Bo to powód do jazgotu,

Ty nie lejesz w pracy potu.

Ty se siedzisz tam wygodnie

Tylko masz wymięte spodnie,

A ja potem je prasuję!

Nic Ci dzis nie ugotuje!

Będzisz spał dziś na kozetce!

Nie traktuję tego lekce,

Bo ty chrapiesz i masz bezdech!

Obyś Ty tak wreszcie zdechł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmię się kłaniąm i wyrazy dziękczynne posyłam.

Tak przy okazji, czy Waldemar B.Szanowny widział czerwone WRX Kombi?

Gdyż jakby w temacie taką przymiarkę uskuteczniam. Nawet zaposiadam ofertę, jakby ktoś pytał. Syn mi każe sedana, i się obrazi, ale pies... i się waham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pytanie: czy "arno" to skrót od Schwartzeneger ? to tak z czystego, niczym nie skaźonego wścipstwa. A teraz do rzeczy. Kombi w tym kolorze nie widziałem. Widziałem sedana. Ogólnie kolorek sympatyczny, że spać przy nim ze szmatą ( chodzi o ściereczkę a nie kobietę ). Co do nie zakończonego zdania .....ale pies - uważam że powinno brzmieć ....ale pies mu mordę lizał, kupię kombi. Wiersz był na ocenę 10, w 6-cio stopniowej skali Richtera.

 

Siwus szczęśliwus małżonkus

PS. Jak to się mówi między proboszczami : dijecezja należy do Ciebie.

 

Pozdrawiam i życzę długiego.....................................miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Arno w zadnym razie nie jest od Szwarcenegiera. (JEZUS NIE POMYSLALEM O TYM SIE TU ZAPISUJAC, minus trzysta punktow za debilizm - razem mam minus 290 po dodaniu dychy za poemat dygresyjny)

Tak nisko bym chyba w zyciu nie upat. Pakownia jest mi obca klasowo, w przeciwienstwie do sportow tipa: narty i bieganie dlugodystansowe. Na ogolnym ze wzgledow nie wyjasnie co jest arno.

Dzieki za punktacje, ale to Panie DUSZA SPIEWA. Jak to mowia: "prawda czasu, prawda ekranu".

Un peut d'exageration never killed anyone.

 

Z psem znam jeszcze jedno: To opowiesc jest: Moi rodzice, oboje profesorowie dystyngowane takie, budowali dom na dzialce ( 1975). Fundamenty stawial czlowiek zza Wisly. Lekko nieczytaty. Ale nie do konca. I odzywal sie do matki mojej w takie o to slowa: Kurna olek, pies zajebal, pani profesor, ja tego nie rozumiem.

 

I tymi to slowami spod strzechy pozdrawiam. Weekendu tez zycze.

Ciekawe ilu moze napisac - szczeslivus malzonkus. Dystans dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry arno, za debilizm i za poczucie chumoru są inne punktacje i proszę sobie nie odejmować. Jeżeli chodzi o narty, to takie dwie śliskie sztachety ????. Biegłem kiedyś długodystansowo..........dokąd się ten pies nie zmęczył.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera. To fatalnie. A z jakiej punktacji se od debilizmu mozna odejmowac? Bo jak ja mam minus 300, to zeby wskoczyc na jakies plus 197 to sie niezle trzeba nameczyc pewnie, co? A pies sie meczy zaleznie od modelu. Moj na ten przyklad, to jak z nim regularnie biegam, to 9km wali bez bolu, raz smy dali 18, ale nie powtarzamy, bo szkody cielesne zbyt wielkie. Ale jakbym biegl z takim mowmy jamnikiem, lub bassettemmm, oooooo, to jakies 200m i do domu. I to jest model wlasciwiy dla wieku przedemerytalnego.

Co prawda w jednej Polityce tacy jedni byli pokazani, jak w wieku 75 dymia z saniami po biebrzy zima, a potem im snieg taje i po piachu ciagna, ale oni sa przedwojenni, i takich juz nie robia.

Pozdrawiam przed grilowo. Syn wyraznie mnie zmusza do sedana, ze wzgledu na wypas i poszerzane blotniki i takie tam. Z JAKIMI ELEMENTAMI JA MUSZE WALCZYC!!!!! Zona, ze saaba, corka ze Porsiawkie albo inne co dwa miejsca ma ( corka 11 lat) syn ze sedana.

Co robic, co robic druga zmiano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...