Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nie zrozumiałeś,przeczytaj ten temat,który Ci wskazałem.Z niego wynika,że są skrzynie,w których przedni dyfer ma inne przełożenie,tylny inne,a równoważy je dyfer na środku z przełożeniem 1:1,1

No muszę przyznać się do błędu...

...błędem było to, że zwątpiłem w swoją rację :)

 

po pierwsze primo:

 

w linku jest napisane, że gdybyś miał różne przełożenia przedniego i tylnego dyfra, to centralny brał by na siebie niwelowanie tej różnicy, ale gość który to napisał wyśmiewa typa który policzył różne przełożenia bo to BEZEDURA :)

 

po drugie primo:

 

d_k, masz wiskoze na centralnym dyfrze? Wiem, że masz. Wiesz jak działa wiskoza? Znowu optymistycznie zakładam, że wiesz :) więc wiesz co by się stało z wiskozą gdybyś miał różne obroty na wyjściu z centralnego dyfra na przód i na tyl :) wiskoza poszła by sie... yyy pobiegać :)

 

po trzecie primo ultimo: :)

 

wiesz kto jest pierwszym teoretykiem na lubelskiej scenie forumowej? :)

No! :)

mam jeszcze dużo wzorów i wykresów w zanadrzu ;)

 

pozdro ziom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granarowego buga WRX ze swinka co smignal kilkanascie min temu ze staszica w radziwillowska.

To chyba ja byłem pozdrawiam :)

 

Pozdrowienia dla granarowego buga WRX ze swinka co smignal kilkanascie min temu ze staszica w radziwillowska.

To chyba ja byłem pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiskoza to jest w uchu jak dobrze pamiętam... chyba, że niedosłyszałem o co chodzi :P

 

co do czołgu to najważniejsze jest, żeby w nim nie psuć klimatu... tak naokoło mówiąc.... no ktoś musiał to wreszcie powiedzieć/napisać... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słyszałem trąbkę ale wtedy akurat pisałem smsa a w przerwach patrzyłem na rozbitego ml brabusa więc nie oczekuj od faceta niemożliwego żeby jeszcze robił 3 rzeczy na raz :) :) myślałem że ktoś na mnie z tyłu trąbi żebym jechał, a szyby raczej nie za ciemne ja widzę ze środka idealnie nie ma wielkiej różnicy mimo to że z zewnątrz może wydają się ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d_k wzory jeszcze sa :) ale przeciez nie bede Ci tlumaczy jaki jest wynik mnozenia przez 1. ;)

nalisnik Tobie za to zycze, zebys mial co mnozyc :) bo dane zacne (promile x ilosc butelek) ;)

dzioba :) no oczywiscie, ze wzorowy :)

arti :) przez jeden to ja Ci pomnoze nie tylko siedzac ale nawet i lezac i nawet w trakcie lotu z pozycji siedzacej do lezacej, po nieco bardziej skomplikowanych dzialaniach jakie wlasnie uskutecznia nalesnik ;)

pozdro chlopaki ;) HHx1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...