Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla spotkanych w Media. Sporo nas tam było, tylko jakiś problem z koszykami bo bokiem latały :D

 

 

wtajemniczeni dokonują zakupów w MM Zamość :ph34r: i nieżle na tym wychodzą :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Wam dam plastikowe koła.... ;) dużo mi do nich nie brakowało, a żeby było śmieszniej to śladu na gumie po lataniu nie ma....

wiem Naleśnik.... wiem, wiem.... to było dwuznaczne :yahoo:

co do wtajemniczonych to fakt.... gra jest warta świeczki ;) mucias gracjas.... one more tajm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do wtajemniczonych to fakt.... gra jest warta świeczki ;) mucias gracjas.... one more tajm....

 

 

any time...... be my guest.... :hi:

 

 

a o klucz dostępu :th_dash: pytajcie Dżuniora, może coś Wam podpowie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtajemniczeni dokonują zakupów w MM Zamość :ph34r: i nieżle na tym wychodzą :yahoo:

 

wiemy wiemy :) Nie chciałem zawracać głowy duperelami :)

 

moja dzisiaj pozdrawiała jakiegoś młodziana (według jej relacji :D) w srebrnym wrx ze złą świnką na lusterku ale bez odzewu, tak więc pozdrawiamy zaspanego :P

 

Następny co się wstydzi kobicie odmachać :facepalm::OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika srebrnego Outbacka 98-00 ze świniakiem na lusterku, któremu machałam ok 19.45 na wlocie do Jakubowic Konińskich, jechałam od strony Choin.

 

I dzisiejsze pozdrowienia dla kierowniczki czarnego Forestera 02-04 LU ...N również ze świniakiem na lustrze, zaparkowanego na Majdanku ok 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Piotrka (nowego subarowca, srebrne kombi, GT) spotkanego w wulkanizatorni na Kraśnickiej...

ten serwis to chyba jakaś nieoficjalne subarowa miejscówka...

a miło mi również pozdrawiam, ale to nie do końca GT :P jakieś 103 KM mniej... chociaż trochę przypomina GT i nawet trochę tak brzmi a co :mrgreen:, podobno jak założy się kolektor od dziadka to moc zwiększa się o 3KM, a jak się naklei nalepkę WRC (pozdr PWEN) to o jakieś 20KM... ja mam dwie :rolleyes:...

 

No to powiedz dzie to, tak z ciekawości pytam bo i tak jeżdżę tylko do ASO :P

 

Ja też tam (ASO) tylko jeżdżę ale mi się trochę za daleko pojechało hen hen blisko Kozubszczyzny i przeciwną stronę skręciło

 

P.s. Zbieżność ustawiona :superhero:

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...