Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Waraxe, dzisiaj w Uniszowicach, po dziewiątej; dopiero w lusterku wstecznym poznałem znajomą świnkę na niebieskim Subsanie

Hmm, nie zanotowałem. Ale za to ok. 10.30 ktoś mnie mrugnął pod cmentarzem w Motyczu i chyba to była ITC?

 

Około 11 ja za to mrugałem i TOMA52 to jechał Nałęczowską. Pozdrawiam. I tego Pana z ITC też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm, nie zanotowałem. Ale za to ok. 10.30 ktoś mnie mrugnął pod cmentarzem w Motyczu i chyba to była ITC?

 

 

 

mrugnął??????? zostałeś Kolego omrugany wielokrotnie, obmachany, miałem jeszcze Cię otrąbić, ale ze względu na obiekt o którym wspominasz, odpuściłem...

 

gdzie się podział ten sokoli wzrok, błyskawiczna szybkość reakcji, monitorowanie drogi w poszukiwaniu "świnek" porównywalna do oka fotoradaru :OO::P:D

 

 

2:0 :puchar: dla mnie, no i pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dżunior, Dżunior... Tobie to by się chyba jakieś okłady przydały albo coś %wego na ukojenie nerwów... :rolleyes:

 

I to jest dobry powód na zorganizowanie bezwozidłowego spota :idea: Kto ma ochotę pochillautować się w tym tygodniu? :drinks:

 

Oj i bym była zapomniała z tego wszystkiego... pozdro dla Piacha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dżunior, Dżunior... Tobie to by się chyba jakieś okłady przydały albo coś %wego na ukojenie nerwów... :rolleyes: I to jest dobry powód na zorganizowanie bezwozidłowego spota :idea: Kto ma ochotę pochillautować się w tym tygodniu? :drinks:

 

Okłady, kompresy, nie wiem co jeszcze... :unsure:

Spot jak najbardziej. Ale jakbym do niego nie dożył, to mnie z listy wypiszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dżunior, Dżunior... Tobie to by się chyba jakieś okłady przydały albo coś %wego na ukojenie nerwów... :rolleyes:

 

I to jest dobry powód na zorganizowanie bezwozidłowego spota :idea: Kto ma ochotę pochillautować się w tym tygodniu? :drinks:

 

Oj i bym była zapomniała z tego wszystkiego... pozdro dla Piacha :)

 

A dziękuję i odpozdrawiam...

PS Jak tam zdrowie pupilka ??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...