Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Piacho widziany X razy w piaskownicy...

Dzięki Ci Piachu :)

 

Obserwuj pacjenta i póki co nie dziękuj co by nie zapeszać...

A kto burczał w okolicy piaskownicy ( ale rym częstochowski :) ) i ani dzień dobry ani sp......j ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie słyszałem żeby trzeba było zamiatać czysty tor.... tylko w LBN tak musi być....ech...

Nie bój nie bój, zamknął tor to nie będziesz musiał zamiatać.

A Ty co?? Zwolennik zamknięcia??

 

Teraz kiedy już z niego nie korzystam, mogą zamykać nawet jutro.

EGOista dobry sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie słyszałem żeby trzeba było zamiatać czysty tor.... tylko w LBN tak musi być....ech...

Nie bój nie bój, zamknął tor to nie będziesz musiał zamiatać.

A Ty co?? Zwolennik zamknięcia??

 

Teraz kiedy już z niego nie korzystam, mogą zamykać nawet jutro.

EGOista dobry sobie

Pewnie woli mniej męskie zabawy :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie słyszałem żeby trzeba było zamiatać czysty tor.... tylko w LBN tak musi być....ech...

Nie bój nie bój, zamknął tor to nie będziesz musiał zamiatać.

A Ty co?? Zwolennik zamknięcia??

 

Teraz kiedy już z niego nie korzystam, mogą zamykać nawet jutro.

EGOista dobry sobie

Pewnie woli mniej męskie zabawy :biglol: :biglol: :biglol:

 

jakbym miał napisać co myślę o podejściu tego kolegi do innych ludzi, do ich pasji itd. to bym dostał bana zanim stuknąłbym w enter :D

 

Wydawało mi się i dalej mi się wydaje, że to forum to miejsce na żarty, śmiechy, wymianę opinii i porady, a nie klepanie takich tekstów, które po ilości krytyki myślę, że są tutaj nie na miejscu.

 

Zastanów się kolego czy wpisujesz się w konwencję, bo jakby nie patrzeć po raz kolejny dostajesz pozdrowienia z kilku źródeł... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie woli mniej męskie zabawy
Kontroluj trochę bajerkę, a jeśli uważasz, ze Twoje kręcenie kółek na torze to męska zabawa to nie mamy o czym gadać.
jakbym miał napisać co myślę o podejściu tego kolegi do innych ludzi, do ich pasji itd. to bym dostał bana zanim stuknąłbym w enter
Czy ja coś pisałem o Was, Waszej pasji? Proponuję czytać ze zrozumieniem.
Zastanów się kolego czy wpisujesz się w konwencję, bo jakby nie patrzeć po raz kolejny dostajesz pozdrowienia z kilku źródeł...
Nie wiem o jaką konwencji piszesz, ale nie spodziewałem się pochwał skoro przyszłość toru w tym miejscu nic mnie nie obchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego: po pierwsze już wszystkich obraziłeś więc może pora na spakowanie kredek i....

 

druga kwestia: nasze hobby nasza pasja, nasz problem... skoro nasze zabawy nie sa dla ciebie męskie to pomyliłeś adresy. 80% tych co tu piszą mają problem z zamknięciem toru, no ty nie... ty masz prawdziwie męskie zabawy... Naleśnik coś Ci w necie pewnie wrzuci...

 

Trzecia kwestia: czytanie ze zrozumieniem. Skoro tobie na rękę zamknięcie toru, a dla nas to problem to może teraz łatwiej pójdzie Ci zrozumienie tematu... Nie obrażaj mnie tekstami o czytaniu ze zrozumieniem, bo to conajmniej nieładnie. Na koniec Ci wyjaśnię co to jest to konwencja. Konwencja ma conajmniej dwa znaczenia, a ja miałem na myśli sposób bycia, styl zachowania.... jak dalej jest z tym skucha to dam Ci numer telefonu, zadzwoń... wyjaśnię.... ale nie obrażaj... albo zmień miejsce na wrzuty i nie psuj nam zabawy... ;)

 

Pozdrawiamy Cię lukciosti... serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie woli mniej męskie zabawy
Kontroluj trochę bajerkę, a jeśli uważasz, ze Twoje kręcenie kółek na torze to męska zabawa to nie mamy o czym gadać

Więc skoro tak twierdzisz to mnie nie cytuj. Na szczęście jesteś w mniejszości i pewnie to cię boli. Każdy ma swoje męstwo, ja nie krytykuje tych co wolą chłopców czy damskie ciuszki, ale cóż zrobić, każdy ma swój sposób na zwracanie uwagi i jest to jego sprawa.

 

Moim skromnym zdaniem krytykuje ten, który sam nie ma się czym pochwalić.

Z wyrazami najwyższego szacunki i pozdrowieniami lukciosti

Edytowane przez artiLUBLIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego: (...)

Pozdrawiamy Cię lukciosti... serdecznie...

 

No spokojnie.

Z tego co wiem lukcio nigdy nie negował potrzeby toru. także chyba się nie zrozumieliście.

To że z niego nie korzysta nie przeszkadzało mu nigdy w jego lokalizacji ( a mieszka obok ) wiec ja proponuję pójść na piwo wspólnie i pogadać o czymś ciekawszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uparcie przy swoim.... przepraszam Panowie, ale zupełnie nie interesuje mnie co kolega robi i życzę mu powodzenia i serdecznie go pozdrawiam.

 

Pisze, że tor jest mu obojętny, a większosci osób tutaj nie jest i to jest fakt, więc to chyba nie do końca ok, bo nas to boli...

 

Po drugie dla niego tylko jego zabawy są męskie i to też napisał i to jest fakt kolejny równie mało kulturalny.... ma prawo, ale po co to pisać ?

 

Jeśli mogę to zakończę ten wątek z wielką prośbą o to by kolega nie komentował naszych postów i nie prowokował bez sensu i będzie git.

 

Może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tylko pmlody i Waraxe zrozumieli.

Wyjaśnię tylko kwestię toru, bo na prowokację pod moim adresem nie będę odpowiadał.

Pisze, że tor jest mu obojętny, a większosci osób tutaj nie jest i to jest fakt, więc to chyba nie do końca ok, bo nas to boli...

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem:

przyszłość toru w tym miejscu nic mnie nie obchodzi.

Widzisz różnicę ?

 

Kiedy korzystałem z toru walczyłem o jego pozostawienie bardzo mocno między innymi z prezesem Czerniakiem i prezesem Wiśniewskim. Chodziłem na sprawy sądowe na sesje rady miasta itd. Od kiedy z niego nie korzystam i jego czas w tej lokalizacji dobiego końca, tor w tym miejscu mnie nie obchodzi. Ale jestem jak najbardziej za inicjatywą Grześka Sprawki lubelski motodrom. Teraz już nie powinno być wątpliwości.

Edytowane przez lukciosti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie słyszałem żeby trzeba było zamiatać czysty tor.... tylko w LBN tak musi być....ech...

Nie bój nie bój, zamknął tor to nie będziesz musiał zamiatać.

A Ty co?? Zwolennik zamknięcia??

 

Teraz kiedy już z niego nie korzystam, mogą zamykać nawet jutro.

 

skoro masz wątpliwości to przeczytaj jeszcze raz jak to sam zaczepiłeś... polecam przeanalizować ze zrozumieniem swoje słowa jak to sam prosisz....

 

Więcej bardzo Cię proszę nie zaczepiaj mnie i nie komentuj tego co piszę, bo po raz kolejny to robisz, prowokujesz nie wiem po co... po prostu sobie daruj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak trochę z innej beczki... :rolleyes: chciałabym serdecznie pozdrowić:

- kierownika granatowego buga WRX LU ...U ze świniaczem na lustrze, którego minęłam wczoraj ok 16.20 na Lubartowskiej :)

- kierownika granatowego chyba buga kąąbi LUB ... na złotych ze świniaczem miniętego dzisiaj ok 13.15 na botanikowym oesie między Warszawską a Solidarności :)

 

W obu wypadkach nie wychylałam się z pozdrowieniami, bo byłam inkoguto :ph34r::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...