Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie minął rok odkąd Wanna jest w mojej stajni.Dzisiaj świętujemy :D

Btw:Z tej okazji skończyło się badanie techniczne więc we wtorek nacieram na ASO :]

 

Opowiedz później wrażenia z rolek, podobno mają do 4x4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bez żartów. Ponowne pozdrowienia dla PWENa widzianego tym razem na Armii Krajowej ok 21 :)

 

Teraz bez żartów. Ponowne pozdrowienia dla PWENa widzianego tym razem na Armii Krajowej ok 21 :)

Tak zupełnie serio ;) tym razem to mogłem być ja :)

 

no i tak chyba było, że to był PrzemekCB121, bo o tej porze to ja nie wyjeżdżam, ślisko, ciemno... boję się... ;)

 

a maska czarna była ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie minął rok odkąd Wanna jest w mojej stajni.Dzisiaj świętujemy :D

Btw:Z tej okazji skończyło się badanie techniczne więc we wtorek nacieram na ASO :]

 

Opowiedz później wrażenia z rolek, podobno mają do 4x4 ;)

W czwartek robilem u nich przeglad :)

co chcieli byscie wiedziec? ;)

 

Maja zwykle rolki tyle, ze obracaja sie w przeciwne strony co nie napedza srodkowego dyfra i nie rozwala wiskozy.

Do sti maja rolkowe podkladki pod druga os.

Pojawia sie pytanie czy w przypadku nie sti niema koniecznosci stosowania podkladek pod przednie kola gdy badamy tylna os? I czy tylna os mozemy badac obracajac kolami w przeciwne strony?

Fakt badajac w ten sposub tyl nie napedzamy centralnego dyfra ale chyba wiskoza na tylnym dyfrze cierpi... Prawidlowo rolki powinny obracac sie w tym samym kierunku i pod przednimi kolami powinny byc rolki (gdy badamy os tylna gdzie jest wisco). W przypadku sti taka sama procedura do badania obu osi.

 

d_k gratki z okazji rocznicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być dokładnie jak piszesz Tom.Tylne koła winny obracać się w jednym kierunku.Fakt,ten opór kół dość łatwo się przełamuje(zużyte wisco?tak ma być?) ale mimo wszystko powinno się robić w ten sposób.

 

Joanna7f jeśli bez czarnej maski to raczej przemekcb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być dokładnie jak piszesz Tom.Tylne koła winny obracać się w jednym kierunku.Fakt,ten opór kół dość łatwo się przełamuje(zużyte wisco?tak ma być?) ale mimo wszystko powinno się robić w ten sposób.

 

Joanna7f jeśli bez czarnej maski to raczej przemekcb...

Z tego co wiem to naszych sprzetach tylne wisco jest raczej symboliczne, dlatego latwo sie przelamuje opor. Nowe tez nie jest...

Generalnie ze wzgledu na male sily oporu, takie badanie nie powinno nic uszkodzic, zwlaszcza ze trwa dosc krotko. No ale... Po co tak jak mozna w sposob prawidlowy bez zadnego ryzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak chyba było, że to był PrzemekCB121, bo o tej porze to ja nie wyjeżdżam, ślisko, ciemno... boję się... ;)

 

a maska czarna była ?

Jeszcze wczoraj dałabym sobie rękę uciąć, że była czarna, ale może padł jakiś cień... jak to się czasem zdarza w nocy ;)

 

Teraz bez żartów. Ponowne pozdrowienia dla PWENa widzianego tym razem na Armii Krajowej ok 21 :)

Tak zupełnie serio ;) tym razem to mogłem być ja :)

W takim razie pozdrawiam Cię ;) a PWENa jednak nie -_-:P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak chyba było, że to był PrzemekCB121, bo o tej porze to ja nie wyjeżdżam, ślisko, ciemno... boję się... ;)

 

a maska czarna była ?

Jeszcze wczoraj dałabym sobie rękę uciąć, że była czarna, ale może padł jakiś cień... jak to się czasem zdarza w nocy ;)

 

Teraz bez żartów. Ponowne pozdrowienia dla PWENa widzianego tym razem na Armii Krajowej ok 21 :)

Tak zupełnie serio ;) tym razem to mogłem być ja :)

W takim razie pozdrawiam Cię ;) a PWENa jednak nie -_-:P;)

odpozdrawiam a PWENa przylapalem na parkingu przy zemborzyckiej czyżby sklep zaraz obok dzisiaj nieczynny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne pozdrowienia dla Waraxe, którego Cadiliac ;) blokował całą szerokosć jezdni z Uniszowic do Lublia :D

Dopiero ryzykownym manewrem przed wzniesieniem i możliwą hopą :biglol: udało mi się wyprzedzić to cudo. Ale temu misiu zepsuło się jedno oczko z tyłu - lewy Stop nie chce współpracowac z pozostałymi dwoma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne pozdrowienia dla kierowcy I.T.C, co nie mógł się załapać na szprycę na prostych i zakrętach w drodze z Uniszowic do Lublina i dopiero ryzykownym manewrem przed wzniesieniem pokazał, że mu turbo ładuje :P. Temu misiu turbo to się dopiero podwozie wymyło, jak po hopie w to bajoro wleciał na dużej prędkości :biglol:

 

I świątecznie też dla P(K)WEN-a, co na niedzielny obiad zjechał w moje sławinkowskie okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...