Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

No , jak mnie jeszcze na Głównej namierzysz :?: ....

Często tędy jeżdżę, a jak nie ja to moja "druga połowa" :twisted: .....

 

Na Głównej (czyli połączeniu Nałęczowskiej i Warszawskiej, a taka z niej Główna że się dwa auta nie wyminą :lol: ) jeszcze nie miałem przyjemności Cię spotkać. A do czasu wypadku jeździłem tamtędy dwa razy dziennie. Dziś zostałeś "ustrzelony" jakieś 200 metrów od Jedliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Plejadka, z którym (jak się dzisiaj okazało) jeździmy do tej samej szkoły... :mrgreen:

 

 

...mmmm, dobra musi być ta szkoła :twisted: przy takiej rozpiętości wiekowej :mrgreen:

 

 

przy okazji propozycja :) : robimy spota w Gali w przyszły wtorek, 14.09, np. o 20.00?

 

Jeżeli znajdziemy kilku chętnych mogę zrobić rezerwację toru, ale muszę wiedzieć wcześniej :wink: dwie sztuki już są :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Plejadka, z którym (jak się dzisiaj okazało) jeździmy do tej samej szkoły... :mrgreen:

...mmmm, dobra musi być ta szkoła :twisted: przy takiej rozpiętości wiekowej :mrgreen:

przy okazji propozycja :) : robimy spota w Gali w przyszły wtorek, 14.09, np. o 20.00?

Jeżeli znajdziemy kilku chętnych mogę zrobić rezerwację toru, ale muszę wiedzieć wcześniej :wink: dwie sztuki już są :lol:

 

a może w tej szkole jest filia uniwersytetu trzeciego wieku :twisted:

 

Jeśli chodzi o wtorkowego spota to ja się piszę, może być 20 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Plejadka, z którym (jak się dzisiaj okazało) jeździmy do tej samej szkoły... :mrgreen:

 

Może i jeździmy do tej samej szkoły, ale ja od swojego starego nie muszę pożyczać fury, żeby przyszpanować. :lol:

 

Spot w Gali to dobry pomysł, możecie mnie dopisać do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie nie wygonicie za przyjazd kia to tez sie pisze :)

 

pmlody,

jak ta kia jest srebrna z niebieskimi pasami i "drobiem" :twisted: na dachu, to nie wygonimy :mrgreen:

 

subaru mają kurnik na masce, a kia na dachu :twisted: i do tego jeszcze Misiaki w środku :mrgreen: nie trzeba do zoo jeździć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo,

widzę, ze przez tydzień adrenalinka wzrośnie do takiego poziomu, że do kartów nie trzeba będzie lać benzyny :twisted:

dam znać jak z rezerwacją

ja mam remont w domu a moja żona pisze doktorat więc mi adrenaliny nie brakuje a przez tydzień jeszcze wzrośnie do niebezpiecznego poziomu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompujcie dalej adrenalinę :twisted:

mamy rezerwację toru na przyszły wtorek na 6 osób, dwa razy po 10 minut + przerwa 10; jak nas będzie więcej, to albo się wymienimy, albo weźmiemy "trzecie" 10 minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompujcie dalej adrenalinę :twisted:

mamy rezerwację toru na przyszły wtorek na 6 osób, dwa razy po 10 minut + przerwa 10; jak nas będzie więcej, to albo się wymienimy, albo weźmiemy "trzecie" 10 minut :D

pan Darek pewnie śledzi ten wątek ale przydałoby się powiadomić go telefonicznie coby nie przegapił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info ze stronki AK chełmskiego:

"W niedzielę 19 września 2010 roku zakończony zostanie organizowany już po raz siódmy Cykl Wakacyjnych RallySprintów o Puchary Prezesa Zarządu Okręgowego PZM w Lublinie. Podczas czwartej i zarazem ostatniej rundy tego cyklu kierowcy będą rywalizować o puchary Ośrodka Szkolenia Kierowców KULKA. Zbiórka uczestników o godz. 14.00 na Torze Lublin..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe, masz skasowaną furę, więc może jesteś zainteresowany mocno doinwestowanym, bardzo mało jeżdżonym, czarnym lanosem sti z Motycza?

 

Mówisz o wypożyczeniu (jako auto zastępcze) czy kupnie? :) . Bo jeśli to drugie to obawiam się, że nie mam drobnych :twisted: . Krzysztof C. sprzedaje swoje STI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...