Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, gratki za udane przejazdy.

A z tym piciem, to może nie teoretyzujmy, tylko się umówmy. Na tygodniu pasi? Środa 19 w Czeskich, czy czekamy do piątku?

 

 

 

Od razu picie, wystarczy dobrze ochrzcić :wink: :twisted:

 

W tym tygodniu dla mnie i środa i piątek ok;

 

kto następny deklaruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejadek ma rację, trzeba się spotkać, bo opony w Imprezkach DAKO61 i dzioby sparcieją....

Cos mi sie wydaje ze z Dakiem i Ewa nasaczylismy na tyle dokladnie aby opony nie sparcialy.

Z przyczyn technicznych na wspolne oblewiny w najblizszym czasie nie moge sie stawic. jutro wybywam z Lublina.

I w gwoli uściślenia to jest auto mojej kobiety a ja go tylko testuje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie dojechac chociaz prawde powiedziawszy środa to nie najlepszy termin dla mnie

 

Liczymy na Ciebie, ale tym razem bez samochodu ;-)

 

Chciałem jak najszybciej, żeby nie czekać aż do piątku. Czwartek mi z kolei nie pasuje. To jak, piątek lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harakiri kobza przejmuje funkcje Waraxa

Sie loża szyderców powiększa :mrgreen::P

Waraxe, i co , tak bez walki odpuszczasz

Tytuł "Naczelnego Pozdrawiacza" oddaję w godne ręce - HH też Tomek :). A You, Q, bądź czujny już za jakieś dwa miesiące; zwiększy się częstotliwość pozdrowień na trasie L-M :wink:

To jak, piątek lepiej?

Jak dla mnie piątek, będę miał powód by inne świętowanie wczesną porą opuścić. Sobotę mogę mieć ciężką przez taką kumulację imprez :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn technicznych na wspolne oblewiny w najblizszym czasie nie moge sie stawic. jutro wybywam z Lublina.

 

 

 

 

........musi prowda....

 

mijałem białą bestię w drodze na W-wę, za Garbowem przed 17.00; niestety nie było czasu na wymianę uprzejmości, więc teraz pozdrawiam

 

-- 13 lut 2012, 18:48 --

 

Waraxe, i co , tak bez walki odpuszczasz

Tytuł "Naczelnego Pozdrawiacza" oddaję w godne ręce - HH też Tomek :). A You, Q, bądź czujny już za jakieś dwa miesiące; zwiększy się częstotliwość pozdrowień na trasie L-M :wink:

 

 

 

a skąd pewność, że mnie zobaczysz :P:D , no chyba, że zaparkujesz przed bramą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...