Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Chetnie bym cie do siebie wpuscil mimo braku kanalu ale wlasnie jade mrzeca...

spoko trudno... dzieki... :(

ponawiam prośbę do innych :evil:

 

Ja mógłbym udostępnić nawet na 24h, ale też bez kanału, a na jakimś podnośniku nie można tego zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że zima i czapka głęboko założona na czoło .....................zasłania.....
hehehe, a może się starzeje chłopak

Obaj rację macie...Siwych włosów coraz więcej, a czapa głęboko na czole, bo problem z zatokami jakiś mam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A i tak psu na budę taka argumentacja, bo...Marcin nie ma Subaru, więc ciężko go namierzyć :P:mrgreen::twisted: Golfa jeszcze nie miałem przyjemności zobaczyć na żywo...Was zawsze poznam, lożo szyderców :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym cie do siebie wpuscil mimo braku kanalu ale wlasnie jade mrzeca...

spoko trudno... dzieki... :(

ponawiam prośbę do innych :evil:

 

Ja mógłbym udostępnić nawet na 24h, ale też bez kanału, a na jakimś podnośniku nie można tego zobaczyć?

Dzięki za propozycje ale jednak kanał by się przydał. Musze wejść pod spód i pooglądać bo chyba mi mechaniory czegoś nie dokręcili albo jakiś wieszak zdjęli i coś mi popukuje od czasu do czasu, wydech albo osłona.

Jutro jadę do rodziców i wioskowy mechanior ma mnie wpuścić na kanał.

Jakoś dojadę - zagłuszę to muzyką bo to nic groźnego ale strasznie wk...denerwuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym cie do siebie wpuscil mimo braku kanalu ale wlasnie jade mrzeca...

spoko trudno... dzieki... :(

ponawiam prośbę do innych :evil:

 

Ja mógłbym udostępnić nawet na 24h, ale też bez kanału, a na jakimś podnośniku nie można tego zobaczyć?

Dzięki za propozycje ale jednak kanał by się przydał. Musze wejść pod spód i pooglądać bo chyba mi mechaniory czegoś nie dokręcili albo jakiś wieszak zdjęli i coś mi popukuje od czasu do czasu, wydech albo osłona.

Jutro jadę do rodziców i wioskowy mechanior ma mnie wpuścić na kanał.

Jakoś dojadę - zagłuszę to muzyką bo to nic groźnego ale strasznie wk...denerwuje :evil:

 

Ok, rozumiem, jakby trzeba było coś pomóc to u mnie auto można potrzymać, jakby coś było do zrobienia...

 

pozdr

Cezary

 

-- Pt lut 10, 2012 8:11 pm --

 

podziobany lanos - tak sie od dzis nazywa dawna fura Dzioby acha przyjmuje gratulacje :D:D

 

gratulejszon!! ;)

Pozdrowienia

CE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziobany lanos - tak sie od dzis nazywa dawna fura Dzioby acha przyjmuje gratulacje :D:D

 

 

 

 

Gratulacje, słowo stało się ciałem, alleluja :mrgreen:

 

 

To teraz, żeby wszystko było po bożemu załóż jej jeszcze szybko czerwone lub niebieskie spódniczki :P:D:mrgreen: , będzie ładnie wyglądać i do tego będzie czysta :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Waraxe na Warszawskiej :) ok 8

oooo, nie zanotowałem Cię! gdzie byłeś, czym jechałeś, czemu nie machałeś, nie trąbiłeś? :)

dziękuję i też pozdrawiam!

 

Zaspany byłeś :) migałem machałem, jechałem Superbem ojca a było to na pierwszej górze sławinkowskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w mojej stajni,przybyl kurnik i kuce sie rozmnozyly :D:D:D

jutro jestem,obecny na porze i będę się chwalił nowym nabytkiem czyli zonowozem :P

Bede sie uczyl nim jezdzic, wiec sie zastanawiam czy nie przykleic zielonego listka :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAKO61, gratulacje. To bedzie trzecie autow stajni, czy ktoregos sie pozbywasz? Hondy (tak ladnie sie zbierala ...) czy Legasia?

PS. Musze sie umowic na konserwacje wahaczy w ramach akcji serwisowej. Dlugo to trwa?

Legasik zmienił właściciela na wahacze zarezerwuj sobie 2 godzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik, dzięki za zdjęcia, pierwsza dokumentacja bialego diabla :mrgreen::mrgreen:

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na torze :mrgreen:

Jutro tez się wybieram :D

Dziwne ale wcale nie żre opon :shock: no prawie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...