Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Ojtam ojtam, nie może być cały rok lato :wink:

Sezon zimowy oficjalnie otworzony przez dwie czarne turbowanny pod robotą :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

....i przez granatowego Forka na Wojciechowskiej w okolicach firm Lubsad i Agram; było tak ślisko, że i przede mną i za mną w odstępie 3-4 minut trzy inne auta powjeżdżały do rowów, mimo prędkości 20-30 km/h :!: Forek zamiatał tyłkiem (przy mojej delikatnej pomocy :twisted:) , ale bez większych kłopotów pokonał wszelkie przeciwności ....

 

Przy okazji pozdrawiam spotkanych i niespotkanych uczestników jazd na torze w niedzielę (byłem krótko, zostawiłem Juniora) ale śmigające subarynki pooglądałem; najwięcej hałasu robił Forek Dzioby :D, no ale na takich oponach to i tak wyczyn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niektórzy może wolą latać bokiem ale po suchym :P

taaa ja i moje nędzne 170KM...

tylko na śniegu da się boka zrobić... :)

no widzisz, a mi sie deko sprzęgło ślizga a i zimówki jakieś za dobre kupiłem i mam problem z robieniem donatów :P:mrgreen:

Ja po moim pierwszym poślizgu w subaru na mokrym, jak się przeraziłem, bo poszedł mi podsterownie, teraz mam mega fan bo lata bokami jak marzenie. A zimówki mam niezłe. Dlatego mam tak: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym się nie spodziewał, że forumowicze SUBARU będą na śnieg narzekali...

Też tak myślałem, przez pierwsze dwie zimy. Teraz przy kupnie drugiego subaru nawet na samą myśl o zimie mnie telepie, tym bardziej, że mam swoje ukochane sporty raczej do uprawiania/oglądania w lecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snieg :mrgreen::mrgreen::mrgreen: wczoraj do 2 w nocy kosilismy warszawskie parkingi i boiska. Nie wiem jak ci biedni chlopcy przyjda grac w pilke na wiosne. A/Tkami robilem wieksze spustoszenie niz krety :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ototototo! bo my z Łukaszem kochamy szuszelek, a on jest od kwietnia do października.

Daj spokój, tym razem zimy nie będzie i na treningu się spotkamy w marcu !!! Nie wiem jak Ty, ale ja już sobie puszczam żużel na YT bo mi tego tak brakuje :evil:

Tomek zapomniałeś jeszcze o jednym koledze z The Forum zakochanym w najlepszej dyscyplinie sportowej n świecie, obok którego często parkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...