Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

naLeśnik

Pisałeś o imprezce na torze w wątku o podsterowności.

Czy w tą niedziele to jakaś otwarta impreza i można tam wpaść?

O godz. 10.00 rozpocznie się szkolenie techniki jazdy składające się z części teoretycznej i praktycznej. W szkoleniu weźmie udział ograniczona liczba chętnych, a zgłoszenia przyjmuje Michał Kawka pod nr telefonu 697507977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody coś kupił i się nie chwali? Pokażcie te fotki!

a kupił kupił, jego nowy nabytek to ten czerwony :twisted::twisted::mrgreen::mrgreen:

 

 

mazur1.jpg

 

Na tym zdjęciu ten forek w środku jest dosłownie identyczny jak mój. Aż przeszło mi przez myśl, że to ten sam :)

 

-- Pt lis 18, 2011 3:55 pm --

 

naLeśnik

Pisałeś o imprezce na torze w wątku o podsterowności.

Czy w tą niedziele to jakaś otwarta impreza i można tam wpaść?

O godz. 10.00 rozpocznie się szkolenie techniki jazdy składające się z części teoretycznej i praktycznej. W szkoleniu weźmie udział ograniczona liczba chętnych, a zgłoszenia przyjmuje Michał Kawka pod nr telefonu 697507977

 

Nie wiem czy się wyrobie bo uczelnie mam jeszcze z rana. Najwyżej wpadnę popatrzeć.

A jak wygląda kwestia finansów z tym związana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrawiam wszystkich dla mnie nowo poznanych :D

Jestem zachwycony ta imprezą :) i na bank nie odpuszczę sobie wzięcia udziału w imprezie na pierwszym śniegu :twisted:

A Pan Tomek z Imprezy wrx (nie pamiętam niku) pokonał barierę 1:20? i jak w generalce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hattorihonza, bariery nie pokonałem, ale to i tak nie jest najwaniejsze, liczy się fan. A swoją drogą to muszę wam powiedzieć, że ewidentnie przybył nam nowy subaromaniak.

:)

Q-Junior, a kiedy to będę miał okazję usiąść u Ciebie na prawym - może wkońcu się zdecydujesz. :P

 

Aśka dzięki za filmik. :)

 

gforce, od czasu jak się pozbyłeś swojej rajdówki psujesz auta kolegom. :mrgreen:

 

TOMA52, dzięki za gościnę pod Twoim namiocikiem. Powoli staję się to tradycją rally sprintów.

 

Państwo pmlodzi po raz kolejny zaprezentowali swój nabytek - gratulacje.

 

Pojawiło się też fajne STI RA na angolskich blachach. Może właściciel się ujawni na forum. :?:

 

Na koniec pozdrowienia dla Anety i Michała - kierowników szybkiej turbowanny, którzy pozbiawiali mnie złudzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się też fajne STI RA na angolskich blachach. Może właściciel się ujawni na forum. :?:

 

Samochodzik super znajomy jest właścicielem, niedawno ściągnął z angli, niezły rodzyneczek. Będzie przekładka i pare modow z tego co wiem. Znajomy ma na imię Marek ale jeszcze nie jest użytkownikiem forum, ale myślę że niedługo dołączy :)

 

-- 20 lis 2011, o 20:46 --

 

 

Niestety mi zdjęcia również nie działają :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...