Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Niedawno się zalogowałem na forum subaru wiec, wiec jestem tu nowy.

Czy macie tu jakieś cykliczne spoty, co tydzień np? Bo widzę, że na tor się niestety spóźniłem :(

Podrzućcie mi jakieś info, to chętnie wpadłbym Was poznać.

Jeszcze w ramach przedstawienia, nabyłem niedawno czerwonego Forka s-turbo.

 

Pozdrawiam

konnichiwa Hattori :mrgreen: gratulacje

Musisz być czujny bo spoty są raczej nieregularne a czasem mocno spontaniczne ale z reguły sporo osób wpada na imprezy moto na Torze Lublin a o tym można przeczytać na tym forum ale najprędzej na stronach rajdowiec.pl albo automobilklub.chelm.pl

Czasem odbywają się też spoty piwne oraz gokartowe a młodzież spotyka się przy wąchaniu kwiatków pod Botanikiem :P:P:mrgreen:

 

Edit: młodzież mię ubiegła :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie jestes przed 20stka to do starszyzny choć są wyjątki :)

 

nie jestem :D

 

Hattorihonza napisał(a):

Ps.

młodzież...

starszyzna...

 

nie wiem do której grupy się zaliczyć :? :D

 

Jak będziesz w stanie pojawić się na spota o 7.30 rano, to zaliczasz się do młodzieży... :twisted::lol::mrgreen: :wink:

 

 

:shock: Pewnie dał bym radę :) ale raczej wolał bym później :)

 

Tak więc problem w dalszym ciągu nie rozwiązany :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kuluarach mówi się , żeby w piątek o 20 skoczyć na coś %, ale to jeszcze nie jest przesądzone. :wink:

 

Fajny pomysł tylko jak na % to będziecie bez autek i jest problem w jaki sposób świeżak (ja) Was pozna :?: :D

Ktoś będzie miał koszulkę subarową :lol::mrgreen: pewnie ja, jak nie zapomnę :mrgreen::mrgreen: o ile dojdzie do tego spota :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hattorihonza, witamy!

 

Są jeszcze spoty osiedlowe, np. ten dla mieszkańców lub bywalców Sławinka - nazywa się to to mini spot sławinkowski :)

 

Poza tym, o ile nie masz, to sugestia o naklejenie "świnek" na lusterko i/lub klapę Forka. To swoisty znak rozpoznawczy :wink:. Ponadto, jeśli forum troszkę przejrzałeś, forumowicze się pozdrawiają widząc się gdzieś w świecie rzeczywistym. Ale tu należy wspomnieć, że pozdrowienia mogą być kierowane nie tylko ze strony innych Subaru, ale również np. pewnych Yarisów, Vectr, Micr, itd :). Musisz być czujny i nigdy nie dziwić się, gdy ktoś pomacha, zatrąbi lub nawet pozdrowi z chodnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hattorihonza, witamy!

 

Są jeszcze spoty osiedlowe, np. ten dla mieszkańców lub bywalców Sławinka - nazywa się to to mini spot sławinkowski :)

 

Poza tym, o ile nie masz, to sugestia o naklejenie "świnek" na lusterko i/lub klapę Forka. To swoisty znak rozpoznawczy :wink:. Ponadto, jeśli forum troszkę przejrzałeś, forumowicze się pozdrawiają widząc się gdzieś w świecie rzeczywistym. Ale tu należy wspomnieć, że pozdrowienia mogą być kierowane nie tylko ze strony innych Subaru, ale również np. pewnych Yarisów, Vectr, Micr, itd :). Musisz być czujny i nigdy nie dziwić się, gdy ktoś pomacha, zatrąbi lub nawet pozdrowi z chodnika...

 

Dzięki za sugestie i informacje :) bede wzorowym forumowiczem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmlody napisał(a):

nie ma takich :)

 

tutaj są tylko mniejsze lub większe zakały :P

 

-- Pn, 14 lis 2011, 19:41 --

 

Hattorihonza, na zachętę 8)

 

Wyśmienicieee :D

Już jestem o wiele bardziej zachęcony niż wcześniej :D

Nawet już zacząłem się oswajać z myslą przyklejenia

Poza tym, o ile nie masz, to sugestia o naklejenie "świnek" na lusterko i/lub klapę Forka.
na lusterko :) choć ich nie widziałem i jeszcze nie wiem skąd je wziąć :D:oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lusterko :) choć ich nie widziałem i jeszcze nie wiem skąd je wziąć :D:oops:

 

tutaj znajdziesz świnki na lusterko viewtopic.php?f=12&t=106326&hilit=+%C5%9Bwinki&view=unread#unread

 

a tutaj breloczki ze świnką :wink: viewtopic.php?f=17&t=146916&hilit=+%C5%9Bwinki&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj znajdziesz świnki na lusterko viewtopic.php?f=12&t=106326&hilit=+%C5%9Bwinki&view=unread#unread

 

a tutaj breloczki ze świnką :wink: viewtopic.php?f=17&t=146916&hilit=+%C5%9Bwinki&view=unread#unread

 

to są świnie z Angry Birds :twisted:

nie obrywacie wściekłymi ptakami po lusterkach? :D:twisted::D

ps. zamówienie złożone :) też będę miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś to wklejał, ale w niedziele będzie imprezka na zamykanym torze. Jak czas pozwoli to wpadnę zobaczyć zmagania, może ktoś od nas wystartuje.

 

 

 

W niedzielę 20 listopada Automobilklub Chełmski zaprasza na dwie imprezy na Torze Lublin.

 

O godz. 10.00 rozpocznie się szkolenie techniki jazdy składające się z części teoretycznej i praktycznej. W szkoleniu weźmie udział ograniczona liczba chętnych, a zgłoszenia przyjmuje Michał Kawka pod nr telefonu 697507977. Przed nadchodzącą zimą wartości takiego szkolenia nie sposób przecenić.

 

O godz. 12.30 rozpocznie się RallySprint Krytego Toru Kartingowego CARTMAX i Szkoły Dobrej Jazdy RALLY. Impreza będzie przedostatnią rundą tegorocznych zmagań w Pucharze Okręgu Lubelskiego w RallySprintach i jak zapewnia przewodniczący OKSS Włodzimierz Bobowski w połowie tygodnia zostaną opublikowane klasyfikacje pucharu po dotychczas rozegranych rundach. Po odprawie i kilkakrotnym zapoznaniu z trasą uczestnicy przystąpią do rywalizacji. Organizator zaplanował pięć prób liczonych do klasyfikacji rallysprintu, jest prawdopodobne, że ostatni przejazd nastąpi już po zapadnięciu zmroku. Po zakończeniu rywalizacji i krótkiej części oficjalnej wszyscy ci, którzy jeszcze się "nie wyjeździli" będą mogli jeszcze kilkadziesiąt minut poupalać. Wzorem ostatniej imprezy podczas odbioru administracyjnego będzie można sobie zamówić dowolny posiłek z oferty Speed Pizzy www.speedpizza.lublin.pl, a po dostarczeniu posiłków około 15tej będzie krótka przerwa na ich spożycie. Przypominamy po raz kolejny, że zawsze trzej najlepsi kierowcy w klasyfikacji generalnej i w klasach otrzymują puchary i medale, a wśród wszystkich uczestników zawsze losujemy przydatne upominki, jednak żeby je otrzymać trzeba być obecnym podczas losowania. Tym razem będziemy losować m. in. karnety na jazdy na torze Cartmax oraz aparat fotograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...