Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: z Waraxem to nie znasz ani dnia ani godziny ani marki... :twisted: :wink: :mrgreen:

 

Właśnie właśnie, ja na przykład ostatnio widziałem Waraxe'a w tym pojeździe... http://otomoto.pl/audi-r8-batmobi-batman-C20664314.html :twisted::mrgreen::twisted:

no tak... znowu świnki nie nakleił :| :roll: :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się młodzież rozbrykała :P:mrgreen:

Harry - Nissan Micra niebieski (ze świnką), Mercedes S-klasa srebrny, VW Golf IV srebrny, Lexus IS czarny. Wszystkie bez trzody.

 

To Ty z tych autek tego BatMobila złożyłeś...? nie źle ,nie źle ;):mrgreen::mrgreen:

A młodzież jak to młodzież...zawsze nie pokorna... :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty z tych autek tego BatMobila złożyłeś...?

A co za problem, skoro wychowałem się na książkach i programach Adama Słodowego :mrgreen:

 

Lubelaki, jakby ktoś coś słyszał, a znajomi poszukiwali - puście proszę informację dalej:

viewtopic.php?f=17&t=148559&view=unread#unread

 

Dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja będę 18:05 w wiadomym miejscu :) Będziemy wypatrywać Batmobila :P:mrgreen:

ok :)

LOL :mrgreen:

 

-- So paź 22, 2011 9:30 pm --

 

Pozdrawiam zespotowanych :twisted: 8) było mroźno ale jak zwykle symatycznie 8)

 

Tomek, dotarłeś do domu? :mrgreen: :wink:

 

Paweł, stokrotka była jeszcze otwarta? :mrgreen::twisted:

 

i pozdrowienia dla harry78, który mnie minął o 19.15 jak stałam sobie na Ducha żeby wjechać na Solidarności, Ty skręcałeś w Północną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, stokrotka była jeszcze otwarta? :mrgreen::twisted:

Chyba byłem ostatnim klientem... :twisted:

uff no to Miss Q nie będzie zawiedziona 8) :mrgreen: :wink:

 

tak z ciekawości, do której ten sklep jest otwarty w soboty? :mrgreen: może się takie info przydać na przyszłość :idea: 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozdrowienia dla harry78, który mnie minął o 19.15 jak stałam sobie na Ducha żeby wjechać na Solidarności, Ty skręcałeś w Północną :)

 

 

A ja jak zwykle ślepy i nikogo nie widze :D

Pozdrawiam również oczywiście :)

stałam sobie pierwsza na światłach, ale widziałam że zapatrzony byłeś w swoją drogę 8) więc luzik :wink: do następnego :twisted: 8) :wink:

 

-- So paź 22, 2011 10:32 pm --

 

tak z ciekawości, do której ten sklep jest otwarty w soboty? :mrgreen: może się takie info przydać na przyszłość :idea: 8) :mrgreen:

Hmm... Dobre pytanie... :idea: Chyba do 21, ale pewien nie jestem... :roll:

no nie no... :roll: chociaż tyle mogłeś sprawdzić przy okazji... :twisted: :roll: :mrgreen: na najbliższym spocie przepytam Cię z godzin otwarcia tego jakże ważnego punktu obsługi klienta :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości, do której ten sklep jest otwarty w soboty? :mrgreen: może się takie info przydać na przyszłość :idea: 8) :mrgreen:

Hmm... Dobre pytanie... :idea: Chyba do 21, ale pewien nie jestem... :roll:

no nie no... :roll: chociaż tyle mogłeś sprawdzić przy okazji... :twisted: :roll: :mrgreen: na najbliższym spocie przepytam Cię z godzin otwarcia tego jakże ważnego punktu obsługi klienta :twisted::mrgreen:

 

W okolicy tego sklepu jest fajne miejsce na spot... Możemy następnym razem tam go uskutecznić, co by nie zajmować cennych "winklowych" miejsc parkingowych... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości, do której ten sklep jest otwarty w soboty? :mrgreen: może się takie info przydać na przyszłość :idea: 8) :mrgreen:

Hmm... Dobre pytanie... :idea: Chyba do 21, ale pewien nie jestem... :roll:

no nie no... :roll: chociaż tyle mogłeś sprawdzić przy okazji... :twisted: :roll: :mrgreen: na najbliższym spocie przepytam Cię z godzin otwarcia tego jakże ważnego punktu obsługi klienta :twisted::mrgreen:

 

W okolicy tego sklepu jest fajne miejsce na spot... Możemy następnym razem tam go uskutecznić, co by nie zajmować cennych "winklowych" miejsc parkingowych... :)

Popieram 8) parking pod stokrotką jest fajny 8) może i slw wpadnie wtedy na spota... bo już bliżej być nie może :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten parking jest po przeciwnej stronie, zaraz za rondem...

aa tamten :mrgreen: tam już odbył się spot :twisted: tzw. pod botanikiem 8) :twisted::mrgreen: fajna miejscówka i prawie cały czas jest tam pusto :wink:

 

-- Pn paź 24, 2011 1:05 pm --

 

Pozdrowienia dla granatowego GTka ze świnkami LU ...N z którym minęłam się ok 12.20 na wysokości Szerokich, przy tych pasach co je malują :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...