Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

a co, spocik wisniowych Forkow (i niekoniecznie wisniowych, oraz niekoniecznie tylko Forkow :) ) na Placu Litewskim bylby genialnym pomyslem 8) :P:D

fajnie by było się spotnąć, tylko mam nadzieję że nie byłby to nadchodzący weekend

wyjazd planuje na poczatku czerwca, na kilka dni przed Plejadami :D

 

w Lublinie bylbym 31maja-1czerwca

 

Czy w temacie daty coś drgnęło :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cytując założyciela tego wątku, ze spotkania na Placu Litewskim :mrgreen: "ni hu hu", więc może warto pomyśleć o czymś następnym... :?:

Pewnie część z Was jedzie na Plejady, to może tak wstępnie w okolicach 15-20 czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej no i udało mi się dostać na Plejady MEEGA impreza. Może jakiś spocik żebyśmy wspólnie z plejadkiem i mr. Siekla zrelacjonowali impreze?? Co wy na to?? W sumie dawno się nie widzieliśmy :D

ja jestem za byle by nie byl to weakend :)

 

To może środa lub czwartek?? Gdzieś na parkingu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej no i udało mi się dostać na Plejady MEEGA impreza. Może jakiś spocik żebyśmy wspólnie z plejadkiem i mr. Siekla zrelacjonowali impreze?? Co wy na to?? W sumie dawno się nie widzieliśmy :D

ja jestem za byle by nie byl to weakend :)

 

To może środa lub czwartek?? Gdzieś na parkingu ??

 

chętnie :D , dla mnie w każdy dzień pasuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak środa o 20 na parkingu OLIMP??

 

ze jutro?? ale cos malo nas bedzie chyba :)

 

dla mnie ok, ale może faktycznie dać chwilę innym na zastanowienie :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lubelskich "blotno subarowych" Bardzo chetnie bym sie zespocil z wami ale w sierpniu bo troche mi daleko. Lat temu kilka zwiedzilem pic-upem tor krosowy na starej strzelnicy czechowskich pagorkow. Ciekaw jestem czy forek pare brzuszkow by zrobil. Moze ktos probowal???

inna fajna zabawa to objazd wokol Lublina przecinajac tylko drogi asfaltowe (ostatnio bawilismy sie jednym autem z moim siostrzencem i konczylo sie traktorem) na pare aut moze byc ciekawie. Kto podejmuje tamat??? to palec pod budke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lubelskich "blotno subarowych" Bardzo chetnie bym sie zespocil z wami ale w sierpniu bo troche mi daleko. Lat temu kilka zwiedzilem pic-upem tor krosowy na starej strzelnicy czechowskich pagorkow. Ciekaw jestem czy forek pare brzuszkow by zrobil. Moze ktos probowal???

inna fajna zabawa to objazd wokol Lublina przecinajac tylko drogi asfaltowe (ostatnio bawilismy sie jednym autem z moim siostrzencem i konczylo sie traktorem) na pare aut moze byc ciekawie. Kto podejmuje tamat??? to palec pod budke ;)

 

Ja chętnie ale jako pasażer. Jak mnie zabierzecie będzie mi bardzo miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PATSIW a nie wyskoczysz w biegu ? Zarty, to nie zabawa do kasacji sprzetu a sympa widowisko (zwlaszcza z kokpitu).

 

ps: ile moze byc zarazonych (uswinionych) subarynek w lublinie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PATSIW a nie wyskoczysz w biegu ? Zarty, to nie zabawa do kasacji sprzetu a sympa widowisko (zwlaszcza z kokpitu).

 

ps: ile moze byc zarazonych (uswinionych) subarynek w lublinie ???

 

uświnionych jest sporo ale one jakieś z odzysku bo mało kto odmachuje

 

ja generalnie nieprzyzwyczajony ze ktos mi macha dlatego moge przeoczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są za to w Lublinie oświniaczone inne marki, a ich kierowcy odpozdrawiają :P .

 

Dzisiejsze pzdr dla granatowego buga kombi o numerze rejestracyjnym podwarszawskim :wink:, ze świnką na lusterku i prawdopodobnie naklejkami Plejad na drzwiach. Była 19.30, gdy z Obywatelskiej przeleciał na Unicką. Patsiw?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są za to w Lublinie oświniaczone inne marki, a ich kierowcy odpozdrawiają :P .

 

Dzisiejsze pzdr dla granatowego buga kombi o numerze rejestracyjnym podwarszawskim :wink:, ze świnką na lusterku i prawdopodobnie naklejkami Plejad na drzwiach. Była 19.30, gdy z Obywatelskiej przeleciał na Unicką. Patsiw?? :)

tak dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są za to w Lublinie oświniaczone inne marki, a ich kierowcy odpozdrawiają :P .

 

Dzisiejsze pzdr dla granatowego buga kombi o numerze rejestracyjnym podwarszawskim :wink:, ze świnką na lusterku i prawdopodobnie naklejkami Plejad na drzwiach. Była 19.30, gdy z Obywatelskiej przeleciał na Unicką. Patsiw?? :)

 

 

TAk to ja. Dzięki bardzo. A pro po spotkania to może być dzisiaj tylko widzę że mało chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...