Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj u Lanka odbył się mini spot, Subaraków w sumie było 3 sztuki a użytkowników czterech :)

I po raz pierwszy Foresterów nie było najwięcej :D Skład można powiedzieć był wyrównany.

 

pmlody nie martw się przewidywany jest firmowy grill połączony z akcją promocyjno-serwisową itd itp więc mam nadzieję że będzie okazja spotkać się w większym gronie :twisted:

Szczegóły wkrótce na "kresce"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. niedlugo bedzie lpg juz u mnie, jakos sie nei moglem zebrac na ogledziny u ciebie :)

 

To teraz chyba nie bardzo bedzie co ogladac, bo silnika ni ma.

 

Ja Ci dobrze radze...STi inside... :wink:

Jak wybierzesz opcję, o której mówiłeś to nie wiadomo czy seryjny napęd sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanek ja Cie chyba odwiedze bo mi spac nie daje brak koniuf w moim samochodzie. Tak BTW to widziałem Cie dzis w Dominowie przy sklepie i jakos kolo 21 kolo Ułąńskiego jak jechales do domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QSY ale ja koniuf nie sprzedaje :wink: Przyjedz zrobimy loga i bedziemy patrzeć. Pod sklepem ok. 17-18 to pewnie ja ale o 21 to ja już leżałem przed TV :P Może którys z sąsiadów jechał, bo się zrobiło tłoczno od Imprez u nas (4 szt w promieniu 300m :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to mnie dziś zmachał na Jana Pawła? wrx z ciemnymi szybkami...ktos z forum?

 

jeżeli twój to kombi i prowadzisz w okularach to mogłem byc ja. Od paru dni spotykam srebne kombi, którego kierowca jest tak zaaferowany jazdą, że poza końcem swojego kurnika nic nie jest w stanie dostrzec. Tylko te "ciemne szyby" mi nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli twój to kombi i prowadzisz w okularach to mogłem byc ja. Od paru dni spotykam srebne kombi, którego kierowca jest tak zaaferowany jazdą, że poza końcem swojego kurnika nic nie jest w stanie dostrzec. Tylko te "ciemne szyby" mi nie pasują.

jeżeli to srebrny GT kombi z pogiętymi drzwiami od kierowcy a kierowca w okularkach to znam tego kolesia, nie ma go na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to srebrny GT kombi z pogiętymi drzwiami od kierowcy a kierowca w okularkach to znam tego kolesia, nie ma go na forum

 

nie mówię, żeby się od razu logował ale jak to twój znajomy to powiedz mu, żeby przynajmniej odmachiwał :roll:

 

Przy okazji pozdrowienia dla niebieskiego STI mijanego wczoraj na Kunickiego, i czarnego lanosowatego WRX-a lub boxer diesla :? mijanego na Witosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...