Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy jakiś kolejny spot? Komu przekazać nr tel z prośbą o powiadomienie? Co prawda do zdjęć bym nie pozował (choć Nissan w kolorze prawie Blue Mica :twisted: ), ale chętnie obejrzałbym z bliska tego WRX'a 2006, bo powoli, acz nieustannie zbliża się TEN moment :smile: /czyt. kupna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dałem ciała co do spotkania w ten weekend ale SPADŁ ŚNIEG :twisted: i trzeba jeszcze wykorzystać go troszkę do zdobywania umiejętności :mrgreen: także ja dzisiaj wieczorem kolo 20-21 poślizgam się po mieście. Jakby miał ktoś ochotę dołączyć to zapraszam. To mój numer 782 661 031

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend ale SPADŁ ŚNIEG i trzeba jeszcze wykorzystać go troszkę do zdobywania umiejętności także ja dzisiaj wieczorem kolo 20-21 poślizgam się po mieście.

 

Do tej godziny już pewnie stopnieje. :sad:

 

Kiedy jakiś kolejny spot? Komu przekazać nr tel z prośbą o powiadomienie? Co prawda do zdjęć bym nie pozował (choć Nissan w kolorze prawie Blue Mica ), ale chętnie obejrzałbym z bliska tego WRX'a 2006, bo powoli, acz nieustannie zbliża się TEN moment /czyt. kupna/

 

Gratuluję decyzji, Mam WRX-a 2006, jak dojdzie do jakiegoś kolejnego spota to się będziesz mógł przymierzyć.

 

Tak się zastanawiam, czy nie pojechać 27 marca do Ułęża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno widziałes moje ex kombi :D Obecny własciciel własnie mnie pytał ostatnio o co chodzi ze wszyscy z subaraków mu machają mrugają itp :D:mrgreen:

 

Panowie ja narazie bez bulgotnika jestem ale zastepczą furą chetnie podjade sie zintegrowac

 

Piwne spoty jak najbardziej za! :mrgreen: tylko to forum zaczyna mnie wykanaczac jezeli chodzi o przeglądanie i czesto dowiaduje sie po fakcie ze cos sie działo :roll:

 

jak by co to smsa pod 510-351-123 i bede gotowy :mrgreen:

 

 

wogóleto kto lata niebieskiem WRXem na blaszkach LU1800M? ktos z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
o to to to - w końcu mam blisko a jakie widoki....

 

A ty wczoraj urodzinowo i nie zapraszales na dach ?

 

no to dzisiaj, jutro czy w czwartek się spotujemy na dachu? Potem święta i nie da rady a po świętach to proponuję drugie podejście do spota piwnego, na zachętę wspomnę, że stawiam piwko urodzinowe :cool:

 

A wczoraj to byłem na szybko bo urodziny wyprawiałem i nie byłem czasowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...