Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

czyniąc wczoraj obowiązki drivera mijałem ( Q-Junior świadkiem ) Waraxe , przed 20.00 na Nałęczowskiej  - ....ani świnki, ani machania nie zauważył :P

 

dzisiaj ok. 13.00 wyprzedzał w najlepszej podlubelskiej miejscowości na "M" dwa pojazdy, hybrydy :ph34r: , na obydwu znane twarze (choć nie z TV), co prawda bez świnek (jeszcze) ...też nie zauważył :P

 

chory, zakochany, czy jak???? ;):biglol:

 

machane było!, patrz w lusterka!!!!

 

ale i tak pozdrawiamy :)

Edytowane przez Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czyniąc wczoraj obowiązki drivera mijałem ( Q-Junior świadkiem ) Waraxe ,

 

Wkradła się pewna nieścisłość. Ja pamiętam, że owszem, z pozycji nawigatora machałem Waraxe jak chyżo w kierunku wsi pomykał, ale nie było to przed 20stą, ino dużo wcześniej, kiedy to w jego rewiry podążaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak wracałem do domu widziałem nowego szarego STI

skąd wiesz czy był szary skoro było ciemno ? :P

 

 

haha :P

 

bo za chwilę przejechał niebieski. więc dedukcją doszedłem do wniosku, że tamten był szary.

(chociaż dziwne... bo ta sama osoba w środku siedziała) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to...zbaraniałem :).


czyniąc wczoraj obowiązki drivera mijałem ( Q-Junior świadkiem ) Waraxe , przed 20.00 na Nałęczowskiej  - ....ani świnki, ani machania nie zauważył

 

 

Ja pamiętam, że owszem, z pozycji nawigatora machałem Waraxe jak chyżo w kierunku wsi pomykał, ale nie było to przed 20stą, ino dużo wcześniej, kiedy to w jego rewiry podążaliśmy.

Weźcie Wy się spotkajcie w połowie drogi między piętrem a parterem i ustalcie jedną wersję, bo

 

 

chory, zakochany, czy jak????

i dotyczy to Was obu :D 

 

Wczoraj o 20stej to ja na kanapie w mieszkaniu siedziałem i alkohol lał się wąską strużką. W okolicach Motycza to ja byłem ale od 11 do 18, ale nie

 

 

 jak chyżo w kierunku wsi pomykał
 

O 18stej wracałem do domu. Do wsi zwanej Lublinem. Chyba, że było to około 17stej, wtedy wracałem z Nałęczowa przez pipidówki typu Palikije, ale NA PEWNO żadnego z Was nie mijałem...

 

A co do

 

 

dzisiaj ok. 13.00 wyprzedzał w najlepszej podlubelskiej miejscowości na "M" dwa pojazdy, hybrydy , na obydwu znane twarze (choć nie z TV), co prawda bez świnek (jeszcze) ...też nie zauważył

to...zbaraniałem jeszcze bardziej. Owszem, w Uniszowicach zkillowałem jednego Pana w hybrydowym, białym Priusie, bo jechał z prędkością dwa razy mniejszą niż Junior tamtędy się porusza, a mijając owego dżentelmena spojrzałem mu głęboko w oczy i na pewno to nie był Q Senior :). Chyba, że te hybrydy to rowery, ale też, wybaczcie, żadnego z Waszej dwójki nie zanotowałem. Zresztą, po pierwsze primo - poznałbym, po drugie primo - polecę wierszem - Junior na rowerze? Nie wierzę :D 

 

Reasumując/konkludując - cos Wam się chyba przewidziało  :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba, że było to około 17stej, wtedy wracałem z Nałęczowa przez pipidówki typu Palikije, ale NA PEWNO żadnego z Was nie mijałem...
 

Wynika z tego, że mijałeś nas obu tylko jak jechałeś do Nałęczowa przed południem, a nie jak z niego wracałeś :P A o 20stej to nie ja Cię widziałem, więc się nie będę tłumaczył...  :D

 

 

bo jechał z prędkością dwa razy mniejszą niż Junior tamtędy się porusza

Zawalidroga jakaś...  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to...zbaraniałem :).

czyniąc wczoraj obowiązki drivera mijałem ( Q-Junior świadkiem ) Waraxe , przed 20.00 na Nałęczowskiej  - ....ani świnki, ani machania nie zauważył

 

 

Ja pamiętam, że owszem, z pozycji nawigatora machałem Waraxe jak chyżo w kierunku wsi pomykał, ale nie było to przed 20stą, ino dużo wcześniej, kiedy to w jego rewiry podążaliśmy.

Weźcie Wy się spotkajcie w połowie drogi między piętrem a parterem i ustalcie jedną wersję, bo

 

 

chory, zakochany, czy jak????

i dotyczy to Was obu :D

 

Wczoraj o 20stej to ja na kanapie w mieszkaniu siedziałem i alkohol lał się wąską strużką. W okolicach Motycza to ja byłem ale od 11 do 18, ale nie

 

 

 jak chyżo w kierunku wsi pomykał
 

O 18stej wracałem do domu. Do wsi zwanej Lublinem. Chyba, że było to około 17stej, wtedy wracałem z Nałęczowa przez pipidówki typu Palikije, ale NA PEWNO żadnego z Was nie mijałem...

 

A co do

 

 

dzisiaj ok. 13.00 wyprzedzał w najlepszej podlubelskiej miejscowości na "M" dwa pojazdy, hybrydy , na obydwu znane twarze (choć nie z TV), co prawda bez świnek (jeszcze) ...też nie zauważył

to...zbaraniałem jeszcze bardziej. Owszem, w Uniszowicach zkillowałem jednego Pana w hybrydowym, białym Priusie, bo jechał z prędkością dwa razy mniejszą niż Junior tamtędy się porusza, a mijając owego dżentelmena spojrzałem mu głęboko w oczy i na pewno to nie był Q Senior :). Chyba, że te hybrydy to rowery, ale też, wybaczcie, żadnego z Waszej dwójki nie zanotowałem. Zresztą, po pierwsze primo - poznałbym, po drugie primo - polecę wierszem - Junior na rowerze? Nie wierzę :D

 

Reasumując/konkludując - cos Wam się chyba przewidziało  :P  

 

co do godziny - w moim wieku pomylić 11.00 i 20.00 to żadne przewinienie :) ; faktem jest ze widziałem Cię za dnia, a przed 20.00 to już i pod latarnią najjaśniej nie jest ;)

 

a hybrydy to fakt, mijałeś nas koło źródełka ( a myślałem, że tu zwalniasz albo nawet stajesz...), jakby dobrze policzyć, to obie mają napęd na ....trzy koła :mrgreen:; ale w lusterka Kolego drogi trzeba zerkać - wtedy wiedziałbyś/widziałbyś co i jak; machałem aż zniknąłeś za horyzontem :P  aha, nie jechałem z Juniorem, no a mój "mały piesio" na rowerze jeszcze nie uczony....., więc ktoś kto Cię zna może potwierdzić moją wersję ( czy to zrobi, to już inna sprawa...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co do godziny - w moim wieku pomylić 11.00 i 20.00 to żadne przewinienie ; faktem jest ze widziałem Cię za dnia

To w końcu która to była godzina? 11? 20? Pomiędzy? Jaka ulica/miejscowość? Czym jechaliście? 

 

A co do rowerów...Cos mi tam świta, mam dobrą pamięć wizualną. Zaraz mecz, pod mecz piwko. Jak się wstawię to odniosę się do sytuacji z dzisiaj; na chwilę obecną się....boję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy dzisiaj też się widzieliśmy ?

Mieszaj jeszcze bardziej :P. Nie widzieliśmy się na pewno. Widziałem Cię w niedzielę, ale nie wczoraj, a tydzień wcześniej. Wtedy, co ukradkiem podprowadziłeś ojcu brykę i własnie On się o tym dowiaduje :D

 

Co do soboty...Wysiliłem pamieć i...Na pewno nie mijałem się z Subaru. O żadnej porze, w żadnym miejscu. Za to wracając z Motycza do Lublina (godzina mniej więcej 19sta) mijałem się z Oplem. Było to na wysokości Aqua Spa, Wy (?) w kierunku domu, ja do miasta. Świnek nie widziałem, machania też nie. Utkwiły w pamięci, nie wiedzieć czemu, numery rejestracyjne. Na Oplu są blachy z Ochoty?? 

 

Natomiast co do niedzieli...Hm, strzelam sobie w kolano, ale znamy się trochę, więc będzie szczerze. Najwyżej więcej rabatu nie dostanę :D. Owszem, mijałem ludzi na rowerach przy źródełku. ZTCP, mężczyznę i kobietę. Kobieta jechała z przodu, mężczyzna w białej koszulce z krótkim rękawem. Ale moje wrażenie było takie, że jedzie...(Q mnie zabije :D)...dziadek z wnuczką :D:D. Ale nie przyglądałem się zbytnio, więc proszę o wybaczenie. O ile to Wy jechaliście, czyli Q  i zapewne O. Nawet sobie pomyślałem "kurczę, ma dziadek zdrowie, mi zimno w aucie w bluzie i bezrękawniku, a on popyla w krótkim rękawie" :D.  

 

Z tej trasy wczoraj o 13stej to pozdrowienia jeszcze dla oswiniaczonych, forumowych (?) dwóch aut:

 

1. Legacy Sedan, srebrny, LU ...AG lub samo G w tablicy, wersja US, Pani za kierownicą, Nałęczowska

 

2. Legacy Kombi MY10 diesel, biały, swinka na zadku, ulica Szerokie (boczna Nałęczowskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...