Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 
Jeździsz na nartach po igielicie ?    
 

 

Obstawiam że na wrotkach po Krupówkach

 

 

Albo rowerem po Gubałówce...

 

Aktualizacja listy z FB, Lubelskie Subaru Nocą, 19:30, czwartek, Hala Globus:

 

1. Q-Junior
2. HH + 1

3. Dii Kej

4. Gupetto (50/50)
5. naLeśnik (50/50)

6. pmlody (50/50)

7. Kfiatek (50/50)

6. PawelSTI

7. Voshack

8. siekla

9. ...

10. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak

To pozdrawiam :)

Ja spróbuję być bo ostatnio dałem plamę ;) Jak nie sam to z Zuzią bo bede sam z dzieckiem w czwartek ;(

Pizze przywieź

Odpozdrawiam, ale nie zauważyłem... Chyba się starzeję... Albo byłeś inkoguto...

 

naLeśnik, chyba hurtową produkcję rozpoczniesz do czwartku :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak

To pozdrawiam :)

Ja spróbuję być bo ostatnio dałem plamę ;) Jak nie sam to z Zuzią bo bede sam z dzieckiem w czwartek ;(

Pizze przywieź

Odpozdrawiam, ale nie zauważyłem... Chyba się starzeję... Albo byłeś inkoguto...

 

naLeśnik, chyba hurtową produkcję rozpoczniesz do czwartku :P:D

 

Zdziwiłbym się jak byś mnie zobaczył, stałem na parkingu na przeciwko agitu w cieniu pod drzewkiem. Usłyszałem bulgot i widziałem cię w lusterku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeździsz na nartach po igielicie ?    

 

 

Obstawiam że na wrotkach po Krupówkach

 

 

Albo rowerem po Gubałówce...

 

Aktualizacja listy z FB, Lubelskie Subaru Nocą, 19:30, czwartek, Hala Globus:

 

1. Q-Junior

2. HH + 1

3. Dii Kej

4. Gupetto (50/50)

5. naLeśnik (50/50)

6. pmlody (50/50)

7. Kfiatek (50/50)

6. PawelSTI

7. Voshack

8. siekla

9. ...

10. ...

 

akurat pieszo pod parasolem ;)

 

 

 

Tak

To pozdrawiam :)

Ja spróbuję być bo ostatnio dałem plamę ;) Jak nie sam to z Zuzią bo bede sam z dzieckiem w czwartek ;(

Pizze przywieź

Odpozdrawiam, ale nie zauważyłem... Chyba się starzeję... Albo byłeś inkoguto...

 

naLeśnik, chyba hurtową produkcję rozpoczniesz do czwartku :P:D

 

Zdziwiłbym się jak byś mnie zobaczył, stałem na parkingu na przeciwko agitu w cieniu pod drzewkiem. Usłyszałem bulgot i widziałem cię w lusterku :)

 

malowałeś się w tym lustereczku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja spróbuję być bo ostatnio dałem plamę ;) Jak nie sam to z Zuzią bo bede sam z dzieckiem w czwartek ;(

Pizze przywieź

 

 

Mówiłeś, że robisz lepszą niż w pizzerii a ja robię właśnie taką jak robią w pizerii więc nie będę ci psuł smaka :P

 

Nic takiego nie mówiłem :)

A nawet jeśli, to porównałbym  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowieści drogi...

 

Pozdrowienia dla pewnego forumowicza, który, jakże nieporadnie, starał się włączyć do ruchu z jakiejś polnej dróżki w Motyczu (zdaje się, że przepuszczał węże :D). Tak po heblach dałem, że aż mi pies pomiędzy przednie fotele wpadł, co nie jest rzeczą prostą, bo czworołap słusznych rozmiarów, a z przodu ciasno :). Czekam na relację rzeczonego forumowicza, który pewnie przedmiotową sytuację widział nieco inaczej ;). Tak czy siak - Wersal był :D

 

Pozdrowienia także dla pewnej forumowiczki, która jak mnie zobaczyła (pewnie będzie zaprzeczała :P) to tak zaciągnęła ręczny w swoim Lanosie, że przez całe Uniszowice utrzymywała kontakt wzrokowy z bezpiecznej odległości minimum 200 metrów :D. Tu mała dygresja - Junior ucz się od koleżanki jak się przepisową prędkością tą trasą jeździ :P. A forumowiczka niech świniaka na lustro klei, bo całe Uniszowice we wsteczne zerkałem czy Ty to Ty ;).

 

I pytanie za 100 pkt.: cóż to, któż to?

https://picasaweb.google.com/115966049184064406779/XIZlotPlejad2014#6027769281146381522

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie, przystojny kawalerze, to ja miesiąc temu obtrąbiłem na Diamentowej. Ciebie - tak mi się z początku wydawało ;). Klakson pierwszy - nic. Klakson drugi - ucieczka. Zajechałem drogę przed sygnalizatorem, a tam starszy jegomość z przerażeniem w oczach i pospiesznie zamykający szybę w swoim pojeździe :D. Dopiero później się jurgnąłem, że zielonegoF to Ty chyba już nie masz, a blachy LRA/LRY to nie Twój kwadrat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas mnie tu nie było, ale ........mam pewną uwagę; forumowicze znający Waraxe - czy nie widzicie zmian w zachowaniu tego Typka ;) ? stał się jakiś inny :(  :biglol:  - jak sam pisze, już jest prawie Tatusiem :ph34r: (choć "prawie" robi wielką różnicę :P );

wiem, wiem, nieuwolnione hormony (i nie tylko) mogą sporo namieszać po kopuła ( i nie tylko) :drool: ; .. a może coś zażywa? to już bardziej na czasie....; ale Waraxe nie za dużo, z umiarem, bo będziemy musieli Cię przywrócić do normalności :mrgreen:;

 

a i jeszcze drobiazg - trudno normalnie być użytkownikiem dróg publicznych, jak w/na żabie :superhero:  jedzie czterołap :wacko:  i przynajmniej jeden Tatuś :puchar:  :ph34r:  :bowdown:  z Mamusią;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to może być moje poprzednie

Mało możliwe, bo tego KT widziałem już wcześniej i nie miał świnek. teraz już ma. Więc chyba wiedział co nakleja. 

 

 

prawie Tatusiem

eee, what??

 

 

nieuwolnione hormony (i nie tylko) mogą sporo namieszać po kopuła ( i nie tylko)

Tak do mnie?? Tak?? Do swojego najlepszego klienta?? :P. Od dzisiaj tylko RTV Euro AGD :D.

 

 

a może coś zażywa?

A Ciebie pogryzły węże z Motycza  :D

 

 

może uwalnia z rana albo wieczorami

Loża szyderców w pełnej krasie :D. Nie wiem co gorsze - czy uwalnianie czy robienie placków pod pizzę o 22 :P.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia także dla pewnej forumowiczki, która jak mnie zobaczyła (pewnie będzie zaprzeczała :P) to tak zaciągnęła ręczny w swoim Lanosie, że przez całe Uniszowice utrzymywała kontakt wzrokowy z bezpiecznej odległości minimum 200 metrów :D. Tu mała dygresja - Junior ucz się od koleżanki jak się przepisową prędkością tą trasą jeździ :P. A forumowiczka niech świniaka na lustro klei, bo całe Uniszowice we wsteczne zerkałem czy Ty to Ty ;).

 

Tak, to byłam ja :) a,że mi sie nigdzie nie spieszy to zachowuje prędkość przepisową :)  Zobaczyłam Cie jak dopiero w ul. Główną skręcałeś :P

a świnka jest na lusterku , piękna, tylko biała ;)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...