Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Czy byliby chętni do polatania po torze w Lublinie w poniedziałek za

200 zł za cały dzień (10-19)

100 zł za 4 godziny (2 grupy)

30 zl za godzine :) (jak nie będzie tłoku :P)

Różne konfiguracje toru i utrudnienia gwarantowane.

Ceny są póki co orientacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja sobie pozdrowię wszystkich których wczoraj spotkałam :) może było trochę mało integracyjnie, bo się dwa blond zmarźlaki do samochodu schowały :D

I pozdrowienia dla kogoś kto przyjechał srebrnym blobem ze złą świnką na lustrze, czarną maską i czarną klapą bagażnika oraz skrzydłem w tym samym kolorze, wokół wozidła kręciła się blondynka.

Agata, pamiętasz może numery? to bym mogła jeszcze wyszczególnić :lol:

 

Jeśli chodzi o buga a nie bloba, to znam kierowniczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny Bug WRX Kombi LU...V ze świnką na lusterku mijany o 7 na ul. Szerokie.

 

I bordowy Forek MY10 obmachany parę minut później w Uniszowicach. Osoba za kierownicą jak zwykle za szybko i jak zwykle nie widzi :P

A Ty to się obraziłeś, że jeździsz i nawet sygnałów nie dajesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty to się obraziłeś, że jeździsz i nawet sygnałów nie dajesz ?

Toż ja Ci dziś sygnał dałem, nawet trzy!! Tak mnie zdenerwował ten bordowy forek, że dałem upust swojej złości trąbiąc trzykrotnie parę metrów za Jedliną :D

Musisz przez całą wieś z klaksonem przejechać, wtedy będę miał pewność kto jedzie. :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o buga a nie bloba, to znam kierowniczkę :)

Możliwe, niespecjalnie się na tym skupiłam bo rozproszyła mnie białość legasia patsiwa zaparkowanego tuż obok :)

 

I bordowy Forek MY10 obmachany parę minut później w Uniszowicach. Osoba za kierownicą jak zwykle za szybko i jak zwykle nie widzi :P

Bo ja nie stoję tylko jadę, może dlatego za szybko?... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o buga a nie bloba, to znam kierowniczkę :)

Możliwe, niespecjalnie się na tym skupiłam bo rozproszyła mnie białość legasia patsiwa zaparkowanego tuż obok :)

 

Cholera nie widziałem :mellow:

Kiedy to było??

 

 

I bordowy Forek MY10 obmachany parę minut później w Uniszowicach. Osoba za kierownicą jak zwykle za szybko i jak zwykle nie widzi :P

Bo ja nie stoję tylko jadę, może dlatego za szybko?... :)

 

A pro po wracam do pytania w tym wątku: Co z torem w Lublinie?? Kiedy będzie jego "game over"?? Słyszałem, że ktoś kupił już ziemie pod nim i co dalej?? Dotrwa do zimy?? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennikw...UBLIN/709921744 Tylko od dewelopera zależy do kiedy będzie czynny tor. Zacznie się budowa i po torze.

Czytaj ze zrozumieniem: "Kierowcy i motocykliści będą mogli ścigać się przy ul. Zemborzyckiej jeszcze przez rok.

 

To jeden z warunków umowy między deweloperem a PZMot."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo część toru jest sprzedana, po drugie na części tej działki jest hipoteka(źródło: raport giełdowy) a po czecie zgłosili sie wywłaszczeni właściciele z pretensjami ;) Tak więc na razie jest za dużo niewiadomych żeby cokolwiek powiedzieć o przyszłości tej nieruchomosci. Raczej nie planuje się tam budowy mieszkań bo kto kupi mieszkanie na działce obciążonej hipoteką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennikw...UBLIN/709921744 Tylko od dewelopera zależy do kiedy będzie czynny tor. Zacznie się budowa i po torze.

Czytaj ze zrozumieniem: "Kierowcy i motocykliści będą mogli ścigać się przy ul. Zemborzyckiej jeszcze przez rok.

 

To jeden z warunków umowy między deweloperem a PZMot."

A Ty patrz na datę artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennikw...UBLIN/709921744 Tylko od dewelopera zależy do kiedy będzie czynny tor. Zacznie się budowa i po torze.

Czytaj ze zrozumieniem: "Kierowcy i motocykliści będą mogli ścigać się przy ul. Zemborzyckiej jeszcze przez rok.

 

To jeden z warunków umowy między deweloperem a PZMot."

A Ty patrz na datę artykułu.

Jak na razie nic od tamtej daty się nie zmieniło, mało tego jest jeszcze gorzej dla developera gdyż po pierwsze na działce jest hipoteka, a po drugie wywłaszczeni kiedyś właściciele wnieśli protest, a co za tym idzie Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego idzie do kosza, a zabawa zaczyna się od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...