Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zakupić środek pod nazwą "silicon remover" firmy 3M ściąga bezproblemowo kleje po naklejkach, smołę i tym podobne z lakieru oraz z szyb, przy czym jest bezpieczny dla lakieru. Jak ktoś chce wypróbować zapraszam do mnie ;) jeszcze trochę mi zostało, pozdrawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Tomka Waraxe, co to zauważył mnie, zaspanego i zapatrzonego w podobno jakieś inne forumowe auto, przez co nie widziałem jego, a on widział nas. :huh::D

I pozdrowienia dla Kierownika WRX/GT ? na Nadbystrzyckiej pod WBiA - z dwoma czerwonymi świneczkami :P

No i żeby nie było, dla . pozdrowienia również, jako że tą Panią też dzisiaj widziałem. :yahoo:

I zaległe pozdrowienia dla PWEN'a - nie straszne urwanie chmury, co by spota zrobić. B)

W tym miejscu można by pozdrowić też Kierownika niebieskiego legacy - czarna świnka na tylnej klapie, co parkuje przy sklepie "pod 50", ciekawe czy jest na forum... ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Tomka Waraxe, co to zauważył mnie, zaspanego i zapatrzonego w podobno jakieś inne forumowe auto, przez co nie widziałem jego, a on widział nas. :huh::D

...

No i żeby nie było, dla . pozdrowienia również, jako że tą Panią też dzisiaj widziałem. :yahoo:

Łodpozdrawiam kierownika czarnego nieoznakowanego :ph34r: wozidła prawiepolicyjnego, co to mię siedział na ogonie odkąd ruszyłam spod domu :mellow:

:dance:

Może jakby kierownik nie wsłuchiwał się tak dokładnie w głos wydobywający się z cbika, to by może zauważył pozdrawiającego forumowego kolegę... :coffee::lol:

 

 

I pozdrowienia dla kierownika wiśniowego :faja: buga sti na złotych, LPU ... dojeżdżającego do świateł na Ducha ok 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdrowienia dla kierownika wiśniowego :faja: buga sti na złotych, LPU ... dojeżdżającego do świateł na Ducha ok 20.

 

Odpozdrawiam wszystkich widzianych i nie widzianych , tak dużo tych subaryn w Lublinie że trudno się połapac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby kierownik nie wsłuchiwał się tak dokładnie w głos wydobywający się z cbika, to by może zauważył pozdrawiającego forumowego kolegę.

samaś nie lepsza, też mnie nie widziałaś :P

Odpozdrawiam wszystkich widzianych i nie widzianych , tak dużo tych subaryn w Lublinie że trudno się połapac

to masz jeszcze jedne pozdrowienia - dziś o 9 rano na Willowej w kierunku Sławinka. ładnie burczy ten WRX

 

Zaległe:

 

1. Sobota, godz. 23, Lublin, Ewangelicka - niebieski GT na blachach z Hrubieszowa, świnka na lusterku

 

2. Wtorek, godz. 18.45, Lublin, Skłodowskiej - szary/srebrny (ubrudzony torowo ;)) GT, miejscowy i też ze świniakiem

 

3. Dziś (piątek), godz. 7.30, Lublin, Sławinkowska - srebrna turbowanna, z tyłu jakaś naklejka B&B?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejadek - dziękuję, forek dał radę mimo uszkodzonego tylnego zawiasu, którego nie było - bo wylał - więc i tak się udało, chociaż nawroty i ciasne skręty ciężko szły. Książkę czytać umiemy - ale poszło hasło że PKC ostatni się liczy- a my byliśmy w trakcie ostatniego zadania na które było tylko 30 minut - więc było albo albo - i wybraliśmy krótszą trasę po drodze głównej. Zdążyliśmy na PKC - straciliśmy 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby kierownik nie wsłuchiwał się tak dokładnie w głos wydobywający się z cbika, to by może zauważył pozdrawiającego forumowego kolegę.

samaś nie lepsza, też mnie nie widziałaś :P

Bo to mój anielski głosik wydobywał się ze wspomnianego cbika... :rolleyes::wub:

Edytowane przez joanna7f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Waraxe, dzisiaj w Uniszowicach, po dziewiątej; dopiero w lusterku wstecznym poznałem znajomą świnkę na niebieskim Subsanie ;)

 

pierwszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...