Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep na Zemborzyckiej mogliby odwiedzić, dobre miejsce na spota, a i popatrzeć można...

A co ja nie widziałem jak się na 2 kołach jeździ??? Mam rower mogę sobie pod garażem pojeździć. Jak spot to bez aut np. na mieście, np. w pt albo sob. wieczorem i wtedy możemy popatrzeć bo w sumie większości tyle możne a raczej ma na tyle pozwolone ;)

Edytowane przez artiLUBLIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep na Zemborzyckiej mogliby odwiedzić, dobre miejsce na spota, a i popatrzeć można...

A co ja nie widziałem jak się na 2 kołach jeździ??? Mam rower mogę sobie pod garażem pojeździć. Jak spot to bez aut np. na mieście, np. w pt albo sob. wieczorem i wtedy możemy popatrzeć bo w sumie większości tyle możne a raczej ma na tyle pozwolone ;)

W poniedziałek na 4 kołach ;) właśnie w ramach spota :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gforce założyłem te 17 tak dla próby i okazały się zajefajne tak więc muszę zrezygnować z twoich 15 ale tłumik i tak ci jakoś muszę podrzucić :mrgreen:

 

Napisz kiedy będziesz w LNB.

 

P.S. dopieli swego nie mogę w poniedziałek bo opieka zawiodła...

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Torowiczów: HH, Arti, Piacho ;)

 

Aha, Piacho moja mi powiedziała że machał jej jakiś akrobata i podobno migała ;)

odpozdro :) szkoda ze szybko uciekles i mi fotki nie zrobiles :)

ps. Nie za bardzo moglem sie za Toba utrzymac. Ale nastepne okrazenia troche lepsze byly jak zagrzalem opony :) dopuki nie zagrzalem hamulcow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdro :) szkoda ze szybko uciekles i mi fotki nie zrobiles :)

ps. Nie za bardzo moglem sie za Toba utrzymac. Ale nastepne okrazenia troche lepsze byly jak zagrzalem opony :) dopuki nie zagrzalem hamulcow :)

no raczej byś mnie nie dogonił jakbym został bo ja dopiero rozgrzewałem opony coby w drodze powrotnej dobrze kleiły, widziałeś na czym jechałem? :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżnikowana opona z indeksem V :huh: ??? Ja bym się nie odważył nawet 160 jechać, a co dopiero 240 ...

ja z takimi prędkościami nie latam, max to trzeci bieg co nie Arti (ale nawet jakieś karki w czarnym BMW nie dali rady jak wracaliśmy spacerkiem z Artim do domów) :biglol:

 

widziałeś na czym jechałem?

Dębica Frigo? :P

 

pudło

 

 

treading-on-skulls-500x450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...