Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

jest takie coś:

 

Jako, że Rajd Świdnicki (dawny Elmot) pytaliście nas o możliwość zorganizowania wyjazdu grupowego informujemy, że jest taka możliwość pod warunkiem zebrania grupy 15 osób. Co oferujemy?

 

Przejazd komfortowym busem na trasie Lublin - Głuszyca (lub okolice Walimia i Świdnicy) i oczywiście z powrotem. Nocleg z kolacją i śniadaniem wg. planu, dowóz busem na odcinki w najciekawsze miejsca na odcinkach w

ybrane przez ekipę Driveart na podstawie wcześniej zebranych doświadczeń jako uczestnicy tego typu imprez.

W ramach opłat macie zagwarantowane dojazd z Lublina na Rajd (możliwość dosiadki po drodze LUBLIN - PUŁAWY - RADOM - PIOTRKÓW TRYB. - BEŁCHATÓW - WROCŁAW - WAŁBRZYCH) i dojazd w poszczególne miejsca na różnych odcinkach, nocleg w fajnym pensjonacie (przetestowanym) oraz kolację w sobotę i śniadanie w niedzielę; masę super rajdowych ( i nie tylko) emocji (wieczorem turnie w bilarda), oraz opiekę i przewodnictwo instruktorów Driveart - dla was wybierzemy najciekawsze miejsca na rajdzie.

(Jeśli wystarczy czasu zorganizujemy wycieczkę po Podziemnym Mieście Hitlera - Osówka - dodatkowo płatne za bilet wstępu do muzeum)

Wyjazd jest organizowany tylko dla osób pełnoletnich.

 

Ponieważ pokoje posiadają różną specyfikę pomiędzy 2 a 4 osoby prosimy o wysyłanie zgłoszeń z z zaznaczeniem ilości osób w grupie jakiej będziecie w jednym mailu - abyśmy uniknęli sytuacji, że żona tudzież "przyjaciel rodziny" jest w innym pokoju niż byćscie chcieli.

Niestety mam też złą wiadomość - liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób!

Koszt całości wyjazdu wg wymienionej specyfikacji wynosi 460zł od osoby. W tym dojazd, wyżywienie wg, opieka i prowadzenie na najciekawsze miejsca instruktorów Driveartu oraz zaj..sta integracja =. Chętni na wyjazd prosimy o wysyłanie zgłoszeń ba info@ driveart.pl- a tak na marginesie to dzięki wam wyszła ostatnio i .. zaje...sta impreza.

Plan akcji:

Sobota

3:00 sobota 13 04 2013 wyjazd z Lublina

zajebi,ta impra i zwiedzanie odcinków

powrót do Lublina około 3:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek 15.04.2013.

 

 

 

ja się wpisałem "na listę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ppzuko, czym jedziesz? :)

imprezą :P a... tak naprawde to nie wiem, narazie jadę z moją połówką wszystko zobaczyć i się wdrożyć potem się zobaczy... w sumie legaś ma nowe nadkola i osłonę pod silnik to może nim.... w każdym bądź razie dbam o niego jak by co ;)

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalka to:

 

1. biała astra gsi

2. honda civic zielona

3. Piacho

 

klasa to:

 

1. Piacho

2. ten z plastikową maską

3. bmw m3

 

Chyba nic nie pokręciłem, Piacho nas sklepał dzisiaj mimo że zaliczył porzeczki, obroty i inne skłony po skrzynkę ze śrubokrętami :)

Piachu szacun, Plejadek gratulacje za pogoń...

 

Dla mnie dzisiaj było ok, pośmialiśmy się jak zwykle :D

 

Q-Junior - dzięki za pilotaż z prawego... dałeś radę, jak zwykle zresztą :yahoo:

 

aha, i chyba będzie fotorelacja, bo reporterów było spoooooro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piacho, rzeczywiście odjeżdżał nam niemiłosiernie ale na piątej próbie dokładnie powtórzył manewr "spalacza", którego duch niewątpliwie unosił się dziś nad torem :) W przeciwieństwie do nieobecnego, piacho jednak dokończył jazdę ale stracił zasłużone 1 miejsce w generalce. Gratulacje chłopaki za wyniki i pozdrowienia dla wszystkich zespotowanych :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na torze ( nie tylko startujących ) .

Wypaść z toru , trafić w skrzynkę z narzędziami ( niszcząc ją przy okazji ), którą postawiłem przed RSem - trudno będzie taki wyczyn powtórzyć :mrgreen: .

Swoją drogą stromizna tej skarpy jest przereklamowana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na torze ( nie tylko startujących ) .

Wypaść z toru , trafić w skrzynkę z narzędziami ( niszcząc ją przy okazji ), którą postawiłem przed RSem - trudno będzie taki wyczyn powtórzyć :mrgreen: .

Swoją drogą stromizna tej skarpy jest przereklamowana :P

 

skrzynka z narzędziami to brzmi jak byś tam ważne rzeczy miał, a Tobie wypadły stare rękawiczki, krzywy śrubokręt gwiazdka i jakieś podkładki, bo chyba zbierasz :)

 

HH - you're right, i mniejsze ciśnienie od razu było... :D

 

ppzuko - zarażony tą wredną chorobą ? żona Cię tylko nie będzie lubić :yahoo:

 

i tak z innej beczki, zaopiekuję się semislickami w 225/45/17 tylko żeby druty nie wychodziły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...