Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia chyba dla HH błąkającego się po strefie ekonomicznej w poszukiwaniu dogodnego miejsca do kręcenia bączków :mrgreen: tuż po 20.00

Byłem już bardzo spóźniony i pojechałem dalej... :? pozdrawiam :wink:

Odpozdrawiam choc nie widzialem :wink:

Za duzo tez sie nie poslizgalem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam info odnośnie szkoleń z Driveartem, dzisiaj rozmawiałem z Kubą J i sytuacja wygląda następująco.

 

03.11 (sobota) - otwarty trening dla wszystkich od 9 - 16

04.11 (niedziela) - otwarty trening od 9 - 12 potem Rally Sprint od 12 nie wiem do której :P

 

I teraz informacja dla nas (jeżeli chcemy zamknięte treningi tylko dla Forumowiczów i ich rodzin znajomych) Terminy są dwa do wyboru:

 

Pierwszy termin - 10.11 (sobota) lub 11.11 (niedziela)- szkolącymi osobami będą instruktorzy Driveartu (bez Kuby oraz Michała wyjazdy) ale będzie Olek Michałowski obecny zawodnik GSMP

Drugi termin - 17.11 (sobota) lub 18.11 (niedziela) - szkolącymi będą instruktorzy Driveartu (wszyscy:P)

 

Finanse - koszt wynajęcia toru na cały dzień przy 12 autach to 2000zł czyli 166zł od samochodu. Jeżeli natomiast zbierzemy powyżej 20 aut to cena będzie niższa.

koszt szkolenia które może zorganizować Driveart to koszt 50zł os samochodu - Z Kubą ustalimy co będziemy chcieli ćwiczyć, jest możliwość przeprowadzenia Szkolenia dla początkujących na górnym odcinku toru a Szkolenie dla zaawansowanych na dole lub rozdzielenia szkleń na godziny np 9 -12 początkujący 12 - 16 zaawansowane

za dodatkową opłatą ewentualny katering

 

Trzeba by ustalić jaki termin nam pasuje i zrobić listę uczestników. Pytania proszę pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no PAnowie u mnie juz wszystko jasne z autkiem :) przetarly sie przewody od chlodnicy oleju o plyte pod silnikiem :evil: i lal sie olej ;/ awaria zdiagnozowana i mam nadzieje ze w niedziele widzimy sie na torze :) i wygrywzmy wszystko co sie da :) co do treningow wszelakich to ja sie pisze :) tylko z tego co wiem to kwota 2tys za dzien jest mocno przesadzona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam propozycję taką cobyśmy te listy na prv szkolenia otworzyli w poniedziałek jak będzie bliżej terminów. i druga propozycja to wybierzmy na sztywno jeden konkretny weekend, bo tak ciężko będzie o konsensus. :-) i sugerujmy się pogodą, im bardziej ślisko tym lepiej... ja się oczywiście również piszę zawsze i na każdy termin. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.11 (niedziela)

 

ja bym chętnie pisał się na niedziele :wink:

 

To może ustalmy ten termin 18.11 (niedziela) i zobaczymy ile os będzie chętnych.

 

LISTA szkolenie z Driveartem.

 

1. Kfiatek (sti)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

-- 31 paź 2012, o 13:22 --

 

tylko z tego co wiem to kwota 2tys za dzien jest mocno przesadzona :)

 

Taką cenę mi podał Kuba, to jest cena za cały dzień, jak będzie nas więcej to myślę ze ponegocjujemy z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejajcie z tytułem.

 

Lista szkolenia z Driveartem 18.11

 

1. Kfiatek (sti)

2. pmlody + żona ( jedno auto )

3. wstępnie szela

4. emil123 (GT)

5. karolcc3 (WRX)

6. d_k

7. bodzio+może żona

8. plejadek + małżonka (2 auta)

9. artiLUBLIN + może żona (1 auto)

10.

11.

12.

13.

14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Bodzia, którego autko było dzisiaj przeglądane w ASO i dla Dzioby - też w ASO 8)

 

 

LISTA SZKOLENIA z Driveartem 18.11

 

1. Kfiatek (sti)

2. pmlody + żona ( jedno auto )

3. wstępnie szela

4. emil123 (GT)

5. karolcc3 (WRX)

6. d_k

7. bodzio+może żona

8. plejadek + małżonka (2 auta)

9. artiLUBLIN + może żona (1 auto)

10. naLeśnik+Zuzia (2 auta) :mrgreen:

11.

12.

13.

14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...