Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaję mi się, że w końcu mogę jako pierwszy pozdrowić Waraxe, który jechał z Motycza w stronę Lublina błękitną Micrą dzisiaj około 18.30... :mrgreen:

 

Trafiony! :D . Mam nadzieję, że nie oślepiłem długimi :wink: . Zauważyłem dopiero w ostatniej chwili. Pozdrawiam. Pasażera/kę też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja bym chciał zainicjować (PO RAZ KOLEJNY!!!) forumowe wyjście na piwo...może tym razem wyjdzie...

Co wy na to... :?: :roll:

ja jestem za, może być w piątek.

 

Jestem za piwem w piątek, gdzie miałbym okazje poznać Kolegów i umówić się na gokarty na poniedziałek ;-)

 

Ktoś jeszcze chętny ... ?

 

Pozdrawiam Użytkowniczkę "oświniaczonego" srebrnego Forka, którą mijałem dzisiaj na ulicy Północnej około 12:20 ... :wink:

(Nie jestem na 100% pewien, ale wydaje mi się, że był to Forek Plejadka)

 

Eee, to pewnie moja lepsza połowa była ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po kolei:

 

na poniedziałek, 04.10 mamy rezerwację w Gali na 20.00, 10 minut przerwy i kolejne jazdy na 20.30.

Zaanonsowałem , że będzie grupa subaroholikow i że z tego tytułu mamy obiecaną zniżkę od szefa :D ; zobaczymy jak będzie :twisted:

 

piwo w piątek? może być :mrgreen: - coś więcej konkretnego? Gdzie i o której? Muszę wiedzieć więcej, inaczej się nie opowiem - w piątek mam "napięty grafik".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwo w piątek? może być :mrgreen: - coś więcej konkretnego? Gdzie i o której? Muszę wiedzieć więcej, inaczej się nie opowiem - w piątek mam "napięty grafik".

można do Czeskich pójść, ostatnim razem tam się umawialiśmy i nie wyszło, a godzina to mi obojętnie. Może być 19 albo 20 no ale niech się wypowie Lanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...