Skocz do zawartości

jedna opona BE: czy wymieniamy wszystkie 4?


marrek

Rekomendowane odpowiedzi

Po trzech sezonach jeżdżenia (około 70.000 km - średnio ostrego) jedna opona jest do wymiany. Moje stare doswiadczenia z Volvo AWD każą zmieniać wszystkie cztery opony. Mój wąż w portfelu mówi: a może wystarczy wymienić dwie?... Sprawdzilem FAQ-a i inne wątki - i nie znalazłem nic na ten temat (pewnie źle szukałem...) Czy macie jakieś przemyślenia na ten temat?

 

Z innej beczki: po ostatnim zakopaniu się po uszy w błocie pogubiłem spinki mocujące od spodu boczne listwy: macie pomysł, gdzie można je dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie znalazłem nic na ten temat (pewnie źle szukałem...)

 

nie znalazłeś, bo szukajka jest zepsuta :wink:

 

było o tym milion razy na forum i wnisek jest taki, że musisz kupić 4 opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbywanie się węża jest moim ulubionym sportem. Od szeregu lat odnotowuję tu ciągłe, nieustające pasmo sukcesów. BTW: widuję Outbacka w kolorze BAAARDZO podobnym do Twojego na Osowie (vel Osowej): ale tamten chiiiba to XT??? A moze to jednak Twoj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widuję Outbacka w kolorze BAAARDZO podobnym do Twojego na Osowie (vel Osowej): ale tamten chiiiba to XT??? A moze to jednak Twoj?

 

To raczej nie mój rejon, choć zdarza mi się tam czasem przemknąć, widziałam parę razy takiego jak mój, ale też bez dziury w masce :wink: . Ja się poruszam zazwyczaj na trasie Gdańsk - Gdynia przez miasto, czasem obwodnicą.

 

Pozdrawiam :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: po ostatnim zakopaniu się po uszy w błocie pogubiłem spinki mocujące od spodu boczne listwy: macie pomysł, gdzie można je dokupić?
nie wiem co prawda jak daleko z Bagnina Straszliwego do Wawki, ale mam niedaleko sklep moto - mają regał na pół ściany ze spinkami. Jak za daleko, możesz wysłać fotkę, porównam z tym co w sklepie, zrobię sesję zdjęciową, powymierzam i będziesz przynajmniej wiedział, czy warto jechać :?: czy taniej do ASO :idea: Ew. na PW :arrow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co prawda jak daleko z Bagnina Straszliwego do Wawki

 

Dość daleko, chyba z 350 km, do Gdańska dużo bliżej, jak domniemuję z tego, co

widuję Outbacka w kolorze BAAARDZO podobnym do Twojego na Osowie (vel Osowej): ale tamten chiiiba to XT??? A moze to jednak Twoj?

 

:wink:

 

 

ps. Osowa to dzielnica Gdańska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...