Skocz do zawartości

mocowanie przekładni


luki266

Rekomendowane odpowiedzi

Da się.Przy krótkich gwałtownych ruchach kierownicą w prawo i lewo obserwuj czy przekładnia przesuwa się delikatnie na boki.Samochód musi stać na kołach.Można też delikatnie podważyć przekładnie łyżką i obserwować luz na poduszkach mocujących przekładnię poprzez obejmy do grodzi czołowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal K, dzięki ten post czytałem. Ja nie mam żadnych problemów ze ściąganiem. Auto jedzie prosto, ale czasami na nierównościach czuć na kierownicy jakby coś było luźne. Przekładnie mam po regeneracji, a łączniki wymienione. Z tego wnioskuje, że może jeszcze tam (mocowanie przekładni) luzów poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal K, dzięki ten post czytałem. Ja nie mam żadnych problemów ze ściąganiem. Auto jedzie prosto, ale czasami na nierównościach czuć na kierownicy jakby coś było luźne. Przekładnie mam po regeneracji, a łączniki wymienione. Z tego wnioskuje, że może jeszcze tam (mocowanie przekładni) luzów poszukać.

 

a może to jest kwestia starego problemu maglownicy ? luz czuć zwłaszcza na krótkich poprzecznych nierównościach przy lekko skręconej kierownicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie tak jak piszesz. Bardzo krótkie nierówności, np. kostka. Próbowałem to dziś zbadać ruszając poszczególnymi elementami do których udało mi się dosięgnąć. Luz było czuć na krzyżaku, czy pasuje taki od wrx (takie znalazłem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie tak jak piszesz. Bardzo krótkie nierówności, np. kostka. Próbowałem to dziś zbadać ruszając poszczególnymi elementami do których udało mi się dosięgnąć. Luz było czuć na krzyżaku, czy pasuje taki od wrx (takie znalazłem)?

 

daj maila to Ci coś wyślę..... trochę rozjaśni kwestię przekładni w OBK / Legacy. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...