Skocz do zawartości

Impreza Solberg Edition


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

ale ciekawe jest to że ma kierownice po lewej stronie :roll:

 

impreza-planchedebord.jpg

 

odpalasz dowolną przeglądarkę zdjęć, robisz "horizontal flip" i już masz kierownicę po dowolnej stronie... :?

 

PS. Na zdjęciach całego samochodu kierownica jest po prawej. A więc jest to "zwykłe" WR1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja WR1, z rynku UK. Różnę światłami dalekosiężnymi u dołu, chyba ma jeszcze +15KM, inne felgi i lakier. Różnica specyfikacji UK. :twisted: Było o tym już. 8) :wink:

 

Tak, oprócz tego różni się jeszcze pojemnością silnika (2,5) i o ile dobrze pamiętam trochę innym zawiasem :)

 

A ta wersja którą pokazał Korton to tyle co tam wyczytałem pod obrazkami to ma silnik 2,0 265 koni i 343 Nm - czyli jak w zwykłym STi :) Może we Francuskich SE dawali np tylko DCCD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK ma 2,5? :shock: Nie wiem, nie wiem... WYdawało mi się, ze w USA to jest normalne, ale u nas? :wink: Nie wiem... :twisted:

 

O żesz w mordę, ale babola walnąłem :oops: Aż sprawdziłem i rzeczywiście ma 2,0, ale jestem pewien, że gdzieś czytałem że ma rozwiercony silnik do 2,5... Ech, no niestety - mój błąd, no ale tak to jest jak się czyjeś głupoty czyta :oops:

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK ma 2,5? :shock: Nie wiem, nie wiem... WYdawało mi się, ze w USA to jest normalne, ale u nas? :wink: Nie wiem... :twisted:

 

O żesz w mordę, ale babola walnąłem :oops: Aż sprawdziłem i rzeczywiście ma 2,0, ale jestem pewien, że gdzieś czytałem że ma rozwiercony silnik do 2,5... Ech, no niestety - mój błąd, no ale tak to jest jak się czyjeś głupoty czyta :oops:

 

Pozdrawiam ;)

 

WR1 to 2 litry a jeśli myślisz o Type 25 to właśnie ten miał silnik 2,5. Wydany przez Liftfielda. Jakoś tak to się pisało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR1 to 2 litry a jeśli myślisz o Type 25 to właśnie ten miał silnik 2,5. Wydany przez Liftfielda. Jakoś tak to się pisało :roll:

 

Nie, no WR1 z Type 25 nie mylę, po prostu o to chodzi, że te 2,5 litra utkwiło mi w głowie czytając artykuły o WR1 na kilku internetowych stronach poświęconych motoryzacji, gdzie ktoś widocznie wyssał tą informację z palca i dał do artykułu, a później taki ktoś jak ja zapamiętuje takie głupoty :? ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, przeciez to S.E. na rynek francuski, a nie zaden WR1. S.E. we Francji roznil sie od zwyklych STi kolorem, ukladem DCCD, oponami Bridgestone Potenza RE070, oraz tabliczka znamionowa :)

 

No toż właśnie o tym napisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...