Skocz do zawartości

mandaty i punkty karne a sąd grodzki


hannibal

Rekomendowane odpowiedzi

...popros o aktualna homologacje radaru (musza miec przy sobie, a nie na komendzie)....

pod warunkiem że masz 100% sprawny samochód, z homologowanym wydechem, aktualną gaśnicą i apteczką itd itp inaczej i tak cię zagną - co najwyżej na mniejsze taryfy

 

Otóż to :idea:

Wydaje mi się, że w większości przypadków lepiej "się nie stawiać". Policjant też człowiek i da się z nim normalnie pogadać, z reguły to daje lepsze efekty niż awantura.

 

 

Najlepszy przykład:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale gratuluje poczucia humoru
Dziękuję :mrgreen:
jak bedzie im brakowalo do wyniku za miesiac. Wiem co mowie.
No właśnie nie wiesz, bo mówisz bzdury :wink:

---------------------------------------------------------------

 

że rzekomo niby prawie kogoś przejechałem na pasach bo rzekomo był w połowie przechodzenia....a toczyłem sie wyjątkowo spokojnie po dróżce podziwiając otoczenie....

Powiedz proszę czy przechodził ktoś po tym przejściu czy też nie. Jeśli przechodził to pewnie go nie zauważyłeś bo zajęty byłeś " podziwianiem otoczenia"

a toczyłem sie wyjątkowo spokojnie
Ja też jeżdżę spokojnie, tylko nie wiem czemu wszyscy jadą o połowę wolniej :wink: :mrgreen:

----------------------------

tępaków było dwóch
Zanim hannibal zostanie ukarany w sądzie, proponuję 10 batów na umięśnione części ciała za obrazę funkcjonariuszy państwowych na służbie :wink: :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjecie Marko w jakimś dziwnym matriksie....specjalna komisja powołana do tego celu już bada Twój przypadek :mrgreen:

zadziwiająca jest wiara w nieomylność stróżów prawa i ich uczciwe zamiary....to zapewne w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich i żeby Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatnio....ja zwykle poddaje się egzekucji czynionej przez niebieskich ,bo bywa ,że daję się złapać na "gorącym uczynku" ale tym razem było inaczej i zawalczę....mam czas i pieniądze i fantazję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiesz, bo mówisz bzdury

 

Tak, pisze bzdury... mam fantazje tak jak hannibal i moge, a co !

Paru gosci z policji których znam tez mowi bzdury i moze, tego nam nie zabronisz.

 

Trzepcie gatkami na widok policjantów, niech wam wlepiaja mandaty i punkty i robia co chca.

 

Dla mnie i dla hannibala te czasy juz sie skonczyly. Ale masz racje, lepiej dostac mandat za "niemanie swiatel" niz za "domniemane wykroczenie" bo koledzy z komendy sie założyli kto wiecej łosi złoi w tym miesiacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawalczę....mam czas i pieniądze i fantazję
mam fantazje tak jak hannibal i moge, a co !

O! koalicja się zawiązała :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

------------------------------------------------

bywa ,że daję się złapać na "gorącym uczynku" ale tym razem było inaczej
Czyli z tego rozumiem że nikogo nie było na tym przejściu, tam padł jakiś cień z drzewa czy cuś :wink: :mrgreen:

Jak dobrze że nie padł tam człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pamiętam ,żeby ktoś był....jeśli mi przedstawią analogowe nagranie video to uwierzę....funduję wtedy darmową przejażdżkę typu drift pieszemu ;)

....Wysoki Sądzie, ależ ja nie pamiętam, żebym strzelał do hannibala.... jeśli mi przedstawicie analogowe nagranie video to uwierzę... funduję wtedy darmowe przewiezienie zwłok.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

---------------------------------------------------

W sprawie o zabójstwo:

.... A więc oskarżony twierdzi że uderzył poszkodowanego tylko gazetą? Tak Wysoki Sądzie. A co było w tej gazecie? ..... Nie czytałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się pod tym co napisał MARKO RALLY obiema rękami (kontr-koalicja :twisted:)

 

Wydaje mi się, że w większości przypadków lepiej "się nie stawiać". Policjant też człowiek i da się z nim normalnie pogadać, z reguły to daje lepsze efekty niż awantura.

 

Z tym też się zgodzę (chyba, że wykroczenie było bardzo poważne, albo było ich kilka- wtedy raczej gadki nie ma :neutral:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się pod tym co napisał MARKO RALLY obiema rękami

 

Do czasu jak nie bedziesz wiedzial co gdzie i kiedy a bedzie nad Toba wisial mandat i np. 10 punktów albo i wiecej. Tez sie bedziesz zastanawial czy bylo czy nie bo nie bedziesz wiedzial.

 

Ale jak Tobie tak i koledze Marko gratuluje, podpisujcie sie, nawet nogami :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu jest policjantem....ma takiego w rodzinie...lub zamierza nim zostać...jednakowoż współczuję wyboru drogi życiowej ....wolałbym już tańczyć na rurze w klubie dla gejów choć heteryk ze mnie niż chodzić w niebieskim mundurze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu jest policjantem....ma takiego w rodzinie...lub zamierza nim zostać...jednakowoż współczuję wyboru drogi życiowej ....wolałbym już tańczyć na rurze w klubie dla gejów choć heteryk ze mnie niż chodzić w niebieskim mundurze.....

 

....jednakowoż współczuję wyboru drogi życiowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hannibal- wyluzuj! Ta kwestia, może i drażliwa, nie jest kwestią życia i śmierci.

 

ps. Jak daleko za przejściem Cię zatrzymali?

 

pps. Niedawno wyjeżdżając ze stacji BP (z kolegą oaksem) zostaliśmy zatrzymani przez patrol policji. Mocno naciągane wykroczenie, ale... zwykła rozmowa załatwiła sprawę i skończyło się na pouczeniu. Jak już wcześniej pisał Bartekfi- policjant też człowiek (ale fakt, czasem szukają kasy na flaszeczkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu jest policjantem....ma takiego w rodzinie...lub zamierza nim zostać...
Nie jestem....nie mam takiego w rodzinie....zamierzam nim zostać. Tylko muszę czekać na wyniki z matury bo nie mam pewności. Angielski słabo mi idzie.

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Maj 07, 2009 3:38 pm ]

chodzić w niebieskim mundurze.....
to zaszczyt, nosić mundur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz....czasy kiedy się proponowało to i owo w zamian za- już dla mnie nie istnieją.....raczej bym sie bał proponować łapówkę-to już mocno niewłaściwe i mocno karalne-z resztą mogłaby być to prowokacja co by mnie lepiej udupić....co do rozmowy nawet byłem skłonny zaakceptować ich wersję z lenistwa i wygody oraz z bezsilności ,że nie wygram i zapytałem o niższy wymiar kary...ale panowie twardo ,że taryfikator i takie tam....zatem próbowałem,ale nie było dobrej woli z ich strony :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz....czasy kiedy się proponowało to i owo w zamian za- już dla mnie nie istnieją.....raczej bym sie bał proponować łapówkę-to już mocno niewłaściwe i mocno karalne-z resztą mogłaby być to prowokacja co by mnie lepiej udupić....co do rozmowy nawet byłem skłonny zaakceptować ich wersję z lenistwa i wygody oraz z bezsilności ,że nie wygram i zapytałem o niższy wymiar kary...ale panowie twardo ,że taryfikator i takie tam....zatem próbowałem,ale nie było dobrej woli z ich strony :neutral:

No to czeka Cię ciekawe doświadczenie :wink: . Na własnej skórze chcesz sprawdzić jak niedoskonały jest u nas tzw wymiar sprawiedliwości. Może to i metoda, ale cierpliwości musisz miec na kopy. W sumie uważam że gdyby każdy niesprawiedliwie potraktowany do końca walczył o swoje, nawet w drobnych sprawach polskie prawo i urzędy byłyby nam dużo bardziej przyjazne. Mam kolegę który nie odpuszcza nawet drobiazgów do tego stopnia że walczył w ministerstwie o 10 zł niesłusznie jego zdaniem pobrane od jego żony przez przychodnię. Po roku przyznano mu rację i dostał zwrot dychy z odsetkami :grin: Już tych 10 zł od nikogo w całej Polsce nie biorą. Mimo wszystko trzeba mieć do tego zdrowie i charakter i jeszcze widzieć sens poświęcenia swojego czasu na pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...