Skocz do zawartości

Nowa kolekcja - flash


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

IMHO Im więcej logotypów tym mniej uniwersalne staje się ubranie.

 

Dokładnie tak. Taką wersję jak jest teraz można nosić na co dzień.

 

heh... .

Kurtka ma należeć do kolekcji SPRT. Ma sportowy krój, który trudno użyć w codziennym użytku.

Najrozsądniejszym wyjściem byłoby zrobienie cywilnej damskiej kurtki (męska już się szyje) a ta przeznaczyć "na rajdy".

Jest jeszcze opcja - "odzieży spersonalizowanej" :wink:

Podsumowując - czekam na propozycje cywilnej damskiej kurtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma sportowy krój, który trudno użyć w codziennym użytku.

 

To zależy co kto robi na co dzień :wink: , chodziło mi o to, że się aż tak bardzo nie rzuca w oczy - teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma sportowy krój, który trudno użyć w codziennym użytku.

 

To zależy co kto robi na co dzień :wink: , chodziło mi o to, że się aż tak bardzo nie rzuca w oczy - teraz.

 

Powiem tyle PAGONY.

Uwierz, że rzucają się w oczy i od razu widać ze to rajdowa kurtka.

Uczciwie powiem, że mojej żonie sie podoba Lightowa ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie powiem, że mojej żonie sie podoba Lightowa ale....

:twisted:

 

Myślę, że ma się rzucać w oczy ale nie aż tak :wink: .

 

Mnie się podoba taka jaka jest, a niewiele rzeczy damskich macie rzeczywiście wyjątkowych :wink: .

Kurtek w ogóle chyba nie ma :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka ma należeć do kolekcji SPRT. Ma sportowy krój, który trudno użyć w codziennym użytku.

Najrozsądniejszym wyjściem byłoby zrobienie cywilnej damskiej kurtki (męska już się szyje) a ta przeznaczyć "na rajdy".

 

Z całym szacunkiem: bzdura :twisted:. I to podwójna.

 

Kurtkę o takim kroju, bez logotypów, spokojnie da się założyć na co dzień - oczywiście nie do klubu, kawiarni, czy nawet do biura, ale np. na zakupy, czy tzw. bieganie po mieście (załatwianie różnych spraw) - jak najbardziej.

 

A kurtkę oklejoną jak choinka da się założyć wyłącznie na pojeżdżawki, co powoduje, że nie ma praktycznie sensu jej kupować.

 

Wcale nie było by rozsądniejszym zrobienie cywilnej damskiej kurtki ZAMIAST tej - cywilna może być dla odmiany zbyt cywilna. Według mnie optimum to były by dwie: ta "rajdowa" z małym logo subaru i cywilna :idea:.

 

I jeszcze jedno: ile osób w tym wątku poparło dorzucenie logotypów SPRT? :twisted:

 

Moja Kaśka jest zakręcona ale nie az tak żeby chodzic ubrana jak subarakowa choinka :cool:. To ze zdjec mysle ze nawiazuje do rajdów ale da sie jeszcze założyć w miare na codzień

 

Grzegorz Pawliczak, słuchaj Bębna - "jego Kaśka" ma niezłego fioła na punkcie subaru i jeśli ona by nie kupiła takiej kurtki-choinki, to znaczy, że nie kupi jej chyba nikt :twisted:.

 

IMHO Im więcej logotypów tym mniej uniwersalne staje się ubranie.

 

O - kolejny rozsądny głos.

 

Co TY z Poznania jesteś? :mrgreen:

 

Za dużo z Tobą pisze - to pierwszy przypadek ludzkiego wirusa, którego nosicielem jest internet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co TY z Poznania jesteś?

 

Wystarczy trochę czasu z Poznaniakiem spędzić i to się udziela :razz: :mrgreen: .

 

Przestańcie żartować :oops:

 

 

A plecak bardzo fajnie wyglada. Polowka mi sie marzy taka normalna granatowa lub czarna z jakims malutkim napisem subaru ale nie widzę nigdzie takiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co TY z Poznania jesteś?

 

Wystarczy trochę czasu z Poznaniakiem spędzić i to się udziela :razz: :mrgreen: .

 

Przestańcie żartować :oops:

 

 

A plecak bardzo fajnie wyglada. Polowka mi sie marzy taka normalna granatowa lub czarna z jakims malutkim napisem subaru ale nie widzę nigdzie takiej

 

Coś na pewno dla siebie znajdziesz :cool:

Wszystkiego pokazac nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie do klubu, kawiarni, czy nawet do biura
to chyba ja jestem inny, jakoś nie mam oporów iść nawet w dresie do biura, do knajpy, na imprezę, czy na egzamin na uczelnię :razz:
Za dużo z Tobą pisze - to pierwszy przypadek ludzkiego wirusa, którego nosicielem jest internet
chyba podsunąłeś mi tytuł tematu na pracę magisterską :mrgreen: :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Pawliczak czy ta smycz tkana to jest taka jak była kiedyś? Znaczy się taka co po 5 minutach się nie rozpadnie :roll: :wink:

Używam jej od piątku nosząc w torbie i kieszeni. Nie ma sladów uzytkowania.

Może masz na myśli smyczke tunelową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz na myśli smyczke tunelową?
nie wiem jaką, taką wąską, chyba w zeszłym roku dodawaliście je przysyłając karty klubu Subaru, to pamiętam że mój ojciec miał ich chyba 5 i po kolei mu się rozpadały, a kiedyś były takie szerokie i tą mam do dzisiaj i bez problemu znosi codzienne użytkowanie. Zresztą jak pamiętam to więcej osób potwierdzało tą teorię że te co były kiedyś były niezniszczalne, więc może ktoś lepiej będzie mógł sprecyzować jakie to były :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje gwarancję
na jaki okres i ile km? Rozumiem że po przeprowadzeniu tuningu gwarancję tracę :mrgreen:

ok, zobaczę jak będzie w salonie, bo nie ma sensu zamawiania samej smyczy, bo sam transport byłby droższy niż przesyłka :lol: chyba że coś jeszcze wymyślę ciekawego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje gwarancję
na jaki okres i ile km? Rozumiem że po przeprowadzeniu tuningu gwarancję tracę :mrgreen:

ok, zobaczę jak będzie w salonie, bo nie ma sensu zamawiania samej smyczy, bo sam transport byłby droższy niż przesyłka :lol: chyba że coś jeszcze wymyślę ciekawego :wink:

 

OK,

może torebkę dla sympatii? lub ..... siebie :wink:

 

link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...