Skocz do zawartości

Nowa kolekcja - flash


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to fajnie :)

A jak mogę się zarejestrować w sklepie skoro przy probie rejestracji pojawia mi się że : "Email już zarejestrowany w bazie" a jak zrobię przypomnienie hasła to pojawia się "Podany adres email nie znajduje się w bazie sklepu". Moze to dlatego ze raz costam kupowalem ale nie rejestrowalem się. Da się coś z tym zrobić czy inny adres podać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie :)

A jak mogę się zarejestrować w sklepie skoro przy probie rejestracji pojawia mi się że : "Email już zarejestrowany w bazie" a jak zrobię przypomnienie hasła to pojawia się "Podany adres email nie znajduje się w bazie sklepu". Moze to dlatego ze raz costam kupowalem ale nie rejestrowalem się. Da się coś z tym zrobić czy inny adres podać ?

 

proponuje podać inny adres -będzie szybciej

 

 

Już wysłałem informacje o błędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torebka damska

 

Super, właśnie ją zamówiłam :twisted::twisted::twisted:

 

Liczę na komentarz produktu w sklepie, oczywiście po testach :wink:

 

Torebka dotarła, kolor na zewnątrz myślałam, że będzie bardziej blue mica, ale może tak jest bardziej uniwersalny - granatowy jak evo killer Mati'ego :twisted: ... wnętrze bardzo przestronne, dużo przegródek na bezmiar kobiecych, niezbędnych rzeczy.

Teraz będę testować trwałość... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torebka dotarła, kolor na zewnątrz myślałam, że będzie bardziej blue mica, ale może tak jest bardziej uniwersalny - granatowy jak evo killer Mati'ego :twisted: ... wnętrze bardzo przestronne, dużo przegródek na bezmiar kobiecych, niezbędnych rzeczy.

Teraz będę testować trwałość... :twisted:

 

:wink: w opisie jest kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...